Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][1.4.7] rpg.yonjicraft.pl - Najlepszy serwer RPG w sieci! [Frakcje][Questy][Skille][300 slot!][Expienie][Autorskie Pluginy][Non-Premium][No-Wl]


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Naprawiliśmy pewnego uciążliwego buga z sprzedawcami, przez którego nie można było stackować itemów. Teraz jest już wszystko ok ;)

Opublikowano

Zgodnie z sugestiami graczy został zmieniony border z 10000x10000 na 15000x15000. Maszyna nie powinna mieć problemów by poradzić sobie z nim.

Opublikowano

Serwer godny polecenia. Można miło spędzić na nim czas na wiele różnych sposobów. Co prawda tak jak na każdym serwerze znajdą się osoby, które tą rozgrywke niszczą klnąc lub obrażając się bez przerwy na czacie. Administracja jest miła i pomocna*.Yonji akceptuje propozycje od graczy dotyczące serwera, jeśli są one sensowne. Zdarzają się sytuacje, że gracze są pomocni(jednak niestety są to wciąż te same osoby, więc jeśli akurat ich nie będzie to mniejsza szansa, że otrzymasz pomoc. Co nie znaczy, że nie otrzymasz). Na serwerze można spędzić wiele czasu i wciąż jest tu coś do roboty, jak nie nowe questy(o ile wykonałeś już te wszystkie co są dodane, co jest lekkim osiągnięciem) to zbieranie surowców, rozbudowywanie domku/siedziby gildii lub prowadzenie wojny. Grałem już na wielu Survivalach z frakcjami i przyznam, że urozmaicenie w postaci NPC,questów i klas, które zmieniają tryb tego serwera w RPG są naprawdę fajne. Na samych survivalach tego typu wojna ogranicza się do używania pereł endermana, mikstur i zenchantowanego ekwipunku, tutaj odpowiednio użyte umiejętności decydują o wygranym pojedynku, a nie lepsza zbroja czy miecz. Podsumowując serwer jest po prostu ŚWIETNY! Zapraszam wszystkich do grania! (gram pod nickiem Subject19).

 

* - Jeśli ma czas

Opublikowano

Serwer taki sobie ludzie strasznie wulgarni po zalogowaniu się trafiłem na taką ścianę spamu między ludźmi (głównie wyzwiska) że ręce opadły administracja nie reaguje na pytania od graczy woli kłócić się i wojować na ssy z jakimiś dziećmi ponad to prawie zniszczyłem początkowy eq próbując zabić świnię którą trudniej zabić od zombiaka straszą wycięte drzewa i wieże z dirtu ogólnie po tym co zobaczyłem raczej nie polecam

Opublikowano

Serwer taki sobie ludzie strasznie wulgarni po zalogowaniu się trafiłem na taką ścianę spamu między ludźmi (głównie wyzwiska) że ręce opadły administracja nie reaguje na pytania od graczy woli kłócić się i wojować na ssy z jakimiś dziećmi ponad to prawie zniszczyłem początkowy eq próbując zabić świnię którą trudniej zabić od zombiaka straszą wycięte drzewa i wieże z dirtu ogólnie po tym co zobaczyłem raczej nie polecam

 

Staramy się coś robić z tymi kłótliwymi i wulgarnymi graczami, ja też nie jestem ciągle na grze a nawet jak czasami jestem to na AFKu, ponieważ pracuje nad stabilnością serwera i jego plikami. Nie mogę się rozdwoić.

Opublikowano

Zapraszam. Admini bardzo sie postarali aby wprowadzic sredniowieczny klimat i wyszlo im to znakomic :>

Opublikowano

yonjicraft.png

 

 

Witamy was wszystkich w prezentacji naszego serwera. Co nas wyróżnia od innych i dlaczego powinieneś u nas zagrać?

Postaram się przedstawić kilka rzeczy, których u innych nie znajdziesz i wyróżniają nas na arenie serwerów!

Staraliśmy się położyć nacisk na zabawę, byś nie znudził się po dwóch dniach grania na serwerze i został z nami na dłużej!

Wejdź i oceń jak to nam wyszło

;)

 

 

IP: rpg.yonjicraft.pl

IP TS3: ts.yonjicraft.pl

 

informacje.png

 

 

Maszyna: Dedyk

Typ serwera: RPG + Survival

Ilość slotów: 300!

Nether: Włączony

Biała lista: Wyłączona

PvP: Włączone

Potwory: Włączone

Wersja: 1.4.7 (najnowsza)

 

 

maszyna.png

 

 

Procesor: Intel Xeon E3 1245v2

Rdzenie: 4

Watki: 8

Zegar: 3.4GHz

Pamiec RAM: 32 GB DDR3

Dysk: 2x 120GB SSD

RAID: SOFT 1

Łacze: 100 Mbps

 

Jest to bardzo wydajna maszyna pozwalająca odpalić aż 300 slotów bez lagów!

 

 

heroes.png

 

 

Główną rzeczą wyróżniającą nasz serwer jest rozbudowany plugin Heroes. Dodaje on możliwość wybrania klasy. Co jest w nim takiego fajnego?

Oczywiście to, że każda klasa jest inna, zadaje inne obrażenia z danego typu broni, ma własne zaklęcia, które zmieniają rozgrywkę o 180 stopni.

To nie jest już ten nudny Minecraft, który prezentuje większość serwerów. To coś więcej!

 

Na naszym serwerze jest podział tzw. tierowy co oznacza to, że musisz wbić maksymalny poziom danej klasy i odblokowujesz następną, o wiele silniejszą przez co się nie nudzisz!

Dla przykładu: Rozpoczynasz grę jako Chłop, który ma po prostu nędzne obrażenia, mało wytrzymałości i żadnych zaklęć.

Po osiągnięciu 20 poziomu możesz wybrać następną klasę: Wojownik, Mag, Harcownik, Kapłan.

Jak osiągniesz 20 poziom klasy T2 wtedy możesz wybrać klasę z następnego tieru. Dzięki niej staniesz się jeszcze silniejszy!

 

Lista klas dostępnych na serwerze:

 

 

- T1Chłop (klasa startowa)

 

- T2Wojownik

- T2Mag

- T2Harcownik

- T2Kaplan

 

- T3Berserker

- T3UpadlyRycerz

- T3Paladyn

-T3Piromanta

- T3MagKrwii

- T3Nekromanta

- T3Lowca

- T3Mysliwy

- T3WichrowySluga

- T3Druid

- T3Iluzjonista

- T3Mistyk

 

- T4Zadlo

- T4PanChaosu

- T4Serafin

- T4WladcaPlomieni

- T4SlugaMrocznego

- T4PolZywy

- T4LowcaGlow

- T4Tropiciel

- T4WladcaWiatru

- T4WysokiDruid

- T4WladcaUmyslu

- T4Mnich

 

- T5Tarkan

- T5Baal

- T5Archaniol

- T5Elementalista

- T5Mroczny

- T5Zniwiarz

- T5Msciciel

- T5Hwarang

- T5Cien

- T5WladcaNatury

- T5Wyrocznia

- T5Dharma

 

Na serwerze jest dostępnych w sumie aż 41 klas!

 

 

citizens.png

 

Ten plugin odpowiada za tworzenie NPCów i dodawanie klimatu naszemu serwerowi. Tego na pewno nie znajdziesz nigdzie indziej!

W miastach jest ich pełno "ludzi", niektórzy są przyjaźni względem ciebie a niektórzy mają ci po prostu ochotę nakopać do tyłka. Postaraliśmy się o to, byś każdego zapamiętał inaczej i się różnił charakterem, stylem rozmowy z tobą i wyglądem. Wielu z nich ma questy z wspaniałymi nagrodami takimi jak najróżniejsze przedmioty, rubiny (waluta serwerowa),

czy EXP dla twojej klasy. Citizensy są głównym źródłem zdobywania doświadczenia dla klas. Każdy quest jest opatrzony w ciekawą historię, która wprowadza Cię do świata serwera.

Na dzisiejszą chwile jest około 25 różnych questów z najróżniejszymi nagrodami. Niektóre są proste typu przynieś mi mięso, lecz niektóre wymagają chociażby zmieszczenia się w danym czasie, zabicia jakiegoś "bossa" czy przyniesienia jakiejś rzeczy od jednego mieszkańca do drugiego.

Codziennie są dodawane 2-3 questy, więc nie zastaniesz takiej sytuacji, że w końcu Ci się one skończą i nie będziesz miał co robić. To nie u nas!

 

Na serwerze aktualnie są 2 zamki i 3 wioski pełne questów, lecz nie ma tak dobrze, że Ci powiemy gdzie one dokładnie są, musisz ich poszukać na własną rękę lub spytać się innych graczy o ich lokację.

 

Citizensy odpowiadają także za handel na serwerze. Zrezygnowaliśmy z nudnych i mało klimatycznych tabliczkowych adminshopów. U nas zastaniesz mieszkańców handlujących przedmiotami na straganach byś poczuł się jak w średniowieczu!

Kolejną rzeczą, która nas wyróżnia to jest to, iż totalnie pozbyliśmy się warpów. Została jedynie komenda /spawn, ponieważ każdy może gdzieś utknąć skąd nie będzie mógł wyjść. Zamiast warpów postawieni są teleporterzy na oto tym pluginie. Muszę przyznać, że spisują się wyśmienicie w swojej roli. Musisz do niego zagadać i odpisać mu "tak" bądź "nie".

 

Większość questów akceptuje się poprzez napisanie słowa "tak" na chacie gry, lecz zdarzają się questy specjalne, które są wyjątkiem od tej reguły, ale zadbaliśmy oto, że jak nie będziesz wiedział co masz mu odpisać to pokaże się wskazówka naprowadzająca Ciebie na właściwą drogę

;)

 

W aktualnej chwili na serwerze jest dostępne ponad 50 questów! To bardzo duża ilość

;)

 

 

factions.png

 

 

Plugin chyba znany każdemu wyśmienicie. Wiele serwerów go stosuje. Pozwala założyć swoją gildie zrzeszającą przyjaciół na serwerze. Stwierdziliśmy, iż co to za średniowiecze jak nie ma w nim brutalności, mordowania, palenia, niszczenia i gwałcenia? Ten plugin na to pozwala. No może nie dosłownie na gwałcenie

;)

Po założeniu gildii możesz zbudować swój zamek na specjalnie zabezpieczonym terenie gildijnym na którym nikt nie będzie mógł was okraść ani zaatakować.

Chyba, że wypowie wam wojnę

;)

 

Administracja się nie wtrąca w konflikty pomiędzy frakcjami. Macie wojnę? Walczcie sami. U nas nie ma żadnego przywracania zamków czy ustawiania pokoju na siłę, ponieważ jedna frakcja płacze, iż jest atakowana. Chcecie się tłuc to się tłuczcie dopóki nie zniszczycie drugiej frakcji. Oto chodzi na tym serwerze, najsilniejsi jedynie przetrwają

;)

Chociaż nawet jak wasza frakcja zostanie zniszczona to nie oznacza końca gry dla was. Możecie przyłączyć się do jednej frakcji i w akcje zemsty zniszczyć swojego starego wroga.

 

 

viper.png

 

Jest to autorski plugin dla naszego serwera stworzony przez HeadAdmina yonji'ego. Jego funkcja głównie polega na obsłudze płatności SMS i przelewem z poziomu gry. Aby dowiedzieć się co jest możliwe do kupna należy wpisać komende /kup itemshop Dzięki niemu możesz kupić:

 

- 20,000 rubinów

- 50,000 rubinów

- 100,000 rubinów

- 200,000 rubinów

- Konto VIP na 15 dni

​- Konto VIP na 30 dni

​- Konto SVIP na 15 dni

​- Konto SVIP na 30 dni

- Diaxowy set

- Diaxowe toolsy

- Mobspawnery

- Zmiane typu mobów spawnowanych przez posiadanego mobspawnera

 

Jego dodatkową funkcja jest wyłączenie tych natrętnych wiadomości spamujących czat dotyczących dołączenia i wyjścia z gry gracza. Kolejną jego ciekawą funkcja jest możliwość kupna rangi za rubiny. Pozwala to mieć swoją unikalną rangę w wybranym przez ciebie kolorze. Więcej możesz się dowiedzieć w grze pod komendą /kup ranga.

 

 

administracja.png

 

U nas nie ma rangi za ładne oczy, każda osoba z teamu zna się na swojej robocie i stara się wykonywać ją jak najlepiej

 

[HeadAdmin] yonji

[Admin] VenincePL

[Moderator] JJLaRoche, NajkersPL, Fryta, Ninja

[KidMod] DimiGod, RimothPL, Marcin321PL, Kacper0106

[QuestWriter] Adamzz

 

Jako prefixy zastosowaliśmy skróty rang, by nie zaśmiecać niepotrzebnie chatu:

 

HA - HeadAdmin

A - Admin

M - Moderator

KM - KidMod

QW - QuestWriter

B - Budowniczy

SV - SuperVIP

V - VIP

G - Gracz

 

screeny.png

 

 

screen1.pngscreen2.pngscreen3.png

 

screen4.pngscreen5.pngscreen6.png

Genialny serwer, gram tam pare minut i już czyje satysfakcje z gry. Polecam. :D

Opublikowano

Serwer slaby gralem 1 godzine zebralem eq zabil mnie zombie na szczescie mialem sethome, zanim tam sie tpnalem eq zniknelo.

 

Zombie cię zabił, ponieważ pierwsza klasa jest po prostu od niego słabsza i nie masz zbyt dużych szans. Następne klasy już nie mają większych problemów z zombie. Co do zniknięcia eq, clearlag widocznie przeprowadził czyszczenie. Może i to jest uciążliwe, lecz w znaczny sposób niweluje lagi na serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...