Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][1.4.7] rpg.yonjicraft.pl - Najlepszy serwer RPG w sieci! [Frakcje][Questy][Skille][300 slot!][Expienie][Autorskie Pluginy][Non-Premium][No-Wl]


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie jest serwer FreeBuild, gdzie handlarze mają mieć wszystkie dostepne przedmioty w grze, lecz mogę troszke rozbudować ich asortyment. Coś jeszcze poza trzciną?

 

Moim zdaniem Dobrze by było gdyby było wolno wszystkie itemy które wylatują z mobów sprzedawać..

Bo jest tego pełno a skoro ktoś się meczy żeby uzbierać to może mieć i wynagrodzenie..

Mogą tez się pojawić barwniki do wełny.. Jak ktoś chce sobie sweetasny domeczek zbudować to się przydadzą :)

I to było by raczej na tyle chyba ze ktoś inny ma jeszcze pomysł.

 

To nie ma wyglądać jak Fb..

Lecz ozdoby itp powinny byc bo na rpg gra polega na Questach pvp itp..

A Rubiny to urozmaicenie za które możesz kupić co ci się podoba jakieś ozdobne bloki itp.

Rozpatrz dokładnie propozycje i daj znać co i kiedy dodasz :)

Powodzenia,

Pozdro,

NajtGaming

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzisiaj odbył się kolejny event na naszym serwerze. Był to parkour tym razem o wiele łatwiejszy. Cały event trwał tylko 1 godzinę i 10 minut!

 

Oto podium:

 

I miejsce: b9m8

II miejsce: MiniLifePL

III miejsce: KoxowyPL

 

A tutaj kilka screenow z tego eventu!

 

http://yonjicraft.pl...es/event2/1.jpg

http://yonjicraft.pl...es/event2/2.jpg

http://yonjicraft.pl...es/event2/3.jpg

http://yonjicraft.pl...es/event2/4.jpg

http://yonjicraft.pl...es/event2/5.jpg

http://yonjicraft.pl...es/event2/6.jpg

http://yonjicraft.pl...es/event2/7.jpg

http://yonjicraft.pl...es/event2/8.jpg

http://yonjicraft.pl...es/event2/9.jpg

http://yonjicraft.pl...s/event2/10.jpg

http://yonjicraft.pl...s/event2/11.jpg

http://yonjicraft.pl...s/event2/12.jpg

http://yonjicraft.pl...s/event2/13.jpg

http://yonjicraft.pl...s/event2/14.jpg

http://yonjicraft.pl...s/event2/15.jpg

 

Dziekujemy bardzo za udzial i pozdrawiamy!

 

Administracja

 

Moim zdaniem Dobrze by było gdyby było wolno wszystkie itemy które wylatują z mobów sprzedawać..

Bo jest tego pełno a skoro ktoś się meczy żeby uzbierać to może mieć i wynagrodzenie..

Mogą tez się pojawić barwniki do wełny.. Jak ktoś chce sobie sweetasny domeczek zbudować to się przydadzą :)

I to było by raczej na tyle chyba ze ktoś inny ma jeszcze pomysł.

 

To nie ma wyglądać jak Fb..

Lecz ozdoby itp powinny byc bo na rpg gra polega na Questach pvp itp..

A Rubiny to urozmaicenie za które możesz kupić co ci się podoba jakieś ozdobne bloki itp.

Rozpatrz dokładnie propozycje i daj znać co i kiedy dodasz :)

Powodzenia,

Pozdro,

NajtGaming

 

Porozmawiamy o tym, ale najlepiej jakbyś mi wysłał listę tych przedmiotów na PM tutaj.

Opublikowano

Przypominam wszystkim że na serwerze jest czas globalny i lokalny! Na czacie lokalnym słyszą cię ludzie jedynie do 100 kratek. Jeśli chcesz napisać na czacie globalnym musisz postawić wykrzyknik przed swoją wiadomością. Napisanie "!lubie pierogi" wyśle wiadomość "lubie pierogi" na czat główny (globalny).

Opublikowano

Yon zdradziłeś swój sekret dotyczący pierogów.

 

Serwer.

 

Serwer rozwija się jak prosperująca firma. Szef jest zajęty dbaniem o nią, niezbyt mogąc porozmawiać z pracownikami.

 

Gracze.

 

Zabawni. Tak słodko się wyzywają na czacie.

 

Questy.

 

Charakterystyczny styl Kinro'ile. Zobaczycie sami. Więcej nie powiem, bo po co komentować własne pomysły (również pomysły moich drogich zastępców)

 

Lagi.

 

Nie skomentuję lagów, których nie ma...

 

Pomysł.

 

Fantastic!

 

 

Polecam, Kinro.

PS. Nie sądźcie po tym banie za skille na parkourze. Nie lubię wygrywać w nich. Just 4 lulz.

Opublikowano

Yon zdradziłeś swój sekret dotyczący pierogów.

 

Serwer.

 

Serwer rozwija się jak prosperująca firma. Szef jest zajęty dbaniem o nią, niezbyt mogąc porozmawiać z pracownikami.

 

Gracze.

 

Zabawni. Tak słodko się wyzywają na czacie.

 

Questy.

 

Charakterystyczny styl Kinro'ile. Zobaczycie sami. Więcej nie powiem, bo po co komentować własne pomysły (również pomysły moich drogich zastępców)

 

Lagi.

 

Nie skomentuję lagów, których nie ma...

 

Pomysł.

 

Fantastic!

 

 

Polecam, Kinro.

PS. Nie sądźcie po tym banie za skille na parkourze. Nie lubię wygrywać w nich. Just 4 lulz.

 

Niegrzecznie było tam używać blinka, admin paczy ;)

Opublikowano

server epic ale kidmod marcinek....

na mg podczas pvp zamrozil mnie i zginolem

moj kolega sie chcial wylogowac ale on go walnoll a eq zniknelo w lawie

nie chca za to oddac eq

gdyby nie on ten server bylby najlepszy w sieci

 

a i zasada czwatra ktora zlamal

4. Administracja nie miesza sie w wojny gildii.

a on zrobil nam dziure przed zamkiem i podczas pvp mnie zamrozil

Opublikowano

Od reksa11 cytuję: kimod marcin podczas waki z woogim zamroził mnie i nie chce mi oddać itemow tak samo z Lord'emRossiolem

lord miał laga chciał się relognac i marcin go walna i Lord stracił cale eq w lawie i nie chce oddać

proponuje żeby zabrac mu kidmoda

ale samo kid może zostać

 

 

 

 

Od LordRossiol cytuję: Witam ,cześć yonji ostatnio dużo pracujesz nad serwerem i nie masz czasu dla graczy, powołałeś pewnego kid moda który ma robić eventy,a robi co innego. Otóż cisnąłem woogiego równo,padł z 10 razy(mam podejrzenie że dodał mu power,ale dowodów nie mam..) mama kazała mi iść jej pomóc więc sie wylogowałem,a zalogowałem się i znowu musiałem wyjść,potem lagg mc i znowu wchodze patrze jestem na spawnie i nagle dostaje perma za bugowanie.. Proszę o UB i zdegradowanie marcina.

 

[ MiniLifePL ma na to screeny ]

Opublikowano

server epic ale kidmod marcinek....

na mg podczas pvp zamrozil mnie i zginolem

moj kolega sie chcial wylogowac ale on go walnoll a eq zniknelo w lawie

nie chca za to oddac eq

gdyby nie on ten server bylby najlepszy w sieci

 

a i zasada czwatra ktora zlamal

4. Administracja nie miesza sie w wojny gildii.

a on zrobil nam dziure przed zamkiem i podczas pvp mnie zamrozil

Od reksa11 cytuję: kimod marcin podczas waki z woogim zamroził mnie i nie chce mi oddać itemow tak samo z Lord'emRossiolem

lord miał laga chciał się relognac i marcin go walna i Lord stracił cale eq w lawie i nie chce oddać

proponuje żeby zabrac mu kidmoda

ale samo kid może zostać

 

 

 

 

Od LordRossiol cytuję: Witam ,cześć yonji ostatnio dużo pracujesz nad serwerem i nie masz czasu dla graczy, powołałeś pewnego kid moda który ma robić eventy,a robi co innego. Otóż cisnąłem woogiego równo,padł z 10 razy(mam podejrzenie że dodał mu power,ale dowodów nie mam..) mama kazała mi iść jej pomóc więc sie wylogowałem,a zalogowałem się i znowu musiałem wyjść,potem lagg mc i znowu wchodze patrze jestem na spawnie i nagle dostaje perma za bugowanie.. Proszę o UB i zdegradowanie marcina.

 

[ MiniLifePL ma na to screeny ]

 

Poczekam na Marcina i z nim to wyjaśnie, dowody podeślijcie mi na PM tutaj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...