Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][1.4.7] rpg.yonjicraft.pl - Najlepszy serwer RPG w sieci! [Frakcje][Questy][Skille][300 slot!][Expienie][Autorskie Pluginy][Non-Premium][No-Wl]


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Event został zakończony, był to parkour o średnim poziomie trudności. Trzecie miejsce zostało dopiero zdobyte po 1 godzinie i 46 minutach!

 

I miejsce: reksa11

II miejsce: NightMajster

III miejsce: puczor

 

Oto kilka screenów z eventu:

 

http://yonjicraft.pl/images/event1/1.jpg

http://yonjicraft.pl/images/event1/2.jpg

http://yonjicraft.pl/images/event1/3.jpg

http://yonjicraft.pl/images/event1/4.jpg

http://yonjicraft.pl/images/event1/5.jpg

http://yonjicraft.pl/images/event1/6.jpg

http://yonjicraft.pl/images/event1/7.jpg

http://yonjicraft.pl/images/event1/8.jpg

 

Dziękujemy bardzo za udział i pozdrawiamy!

Administracja

Opublikowano

siemka , wbijając na serwer mam pewien problem mianowicie : nie mogę wbić na serwer piszę mi następującą : Proxy is detected . (Maybe a error please reconnect your router ) zresetowałem routera ale nie pomogło może ktoś pomóc będę wdzięczny

Opublikowano

siemka , wbijając na serwer mam pewien problem mianowicie : nie mogę wbić na serwer piszę mi następującą : Proxy is detected . (Maybe a error please reconnect your router ) zresetowałem routera ale nie pomogło może ktoś pomóc będę wdzięczny

 

Podaj mi na PM nick na jakim będziesz chciał grać, coś się wymyśli ;)

Opublikowano

Serwer wart podziwu.. Na prawdę przyjemny system Questów..

Już nie z wracając uwagi na Heroes, który jest idealnie z balansowany..

Wielkie urozmaicenie.. Bardzo dobrze rozbudowany spawn.

Wiec jeżeli jesteś fanem Rpg.. A chciałbyś przeżyć to samo na minecrafcie..

To serwer dla Ciebie! Na prawdę polecam..

Otwarta administracja która pomoże w każdej sytuacji..

To nie leniwy serwer.. Admini ciągle próbuje coś ulepszać dodawać itd..

To na pewno serwer na dłuższa metę!

Pozdrawiam!

NajtGaming.

Opublikowano

Wow... Jestem pod wrazeniem a to sie nie czesto zdarza

Serwer jest bardzo dobry z tego co zdazylem zaobserwowac

Prezentacja jest bardzo ladna zreszta tak jak sam serwer

Adminiostracja serwera co prawda nie jest bardzo rozmowna ale solidna i nie wydaje sie zeby miala jakies przecieki w itemach

Typ i wykorzystanie pluginu hero sa mila odmiana jak wiemy wiekszosc serwerow to survivale + gilidie a tu mila odmiana

Oczywiscie tutaj tez sa gildie lecz nie tak jak zawsze bo tu trzeba za nia placic i co jest zdziwieniem kasa w grze a nie za vipa

Milym urozmaiceniem jest rowniez dodanie pluginu z npc i questami od nich

Wszystko to w polaczeniu daje swietny efekt

Co prawda nie poznalem jeszcze jak dokladnie funkcjonuje serwer ale moge z czystym sumieniem powiedziec ze serwer jest godny uwagi i polecania

Napewno zostane i spedze mile chwile na tym serwerze

Serdecznie polecam serwer kazdej osobie lubiacej klimaty rpg i nie tylko kazdy znajdzie tu cos dla siebie

Pozdrawiam Lavilos

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...