Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Mega TuT - Własny Serwer Metin2


Dancer82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

DjFater, tutaj robisz blad:

 

ty: sysinstall>Configure>Networking>Interfaces>de0>No>No

poprawnie: sysinstall>Configure>Networking>Interfaces>de0>No>Yes

 

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

Opublikowano

Siema, mam wielką prośbę.

 

Dam 5 ;D

 

Jak już jestem przy sysinstall>configure>networking>interfaces>de0>no>no

 

i wpisuje to ip (Ipv4) z hamachi a później te ip z końcówka .100 i zmieniam netmask na te z końcówka 0.0.0

 

i chce kliknąć start to pojawia się message: Invalid Ipv4 address. A wszystko wpisałem co trzeba i jak. Probowałem juz chyba z 10 razy i to samo.

 

Proszę o szybką pomoc ;)

Opublikowano

Siema, mam wielką prośbę.

 

Dam 5 ;D

 

Jak już jestem przy sysinstall>configure>networking>interfaces>de0>no>no

 

i wpisuje to ip (Ipv4) z hamachi a później te ip z końcówka .100 i zmieniam netmask na te z końcówka 0.0.0

 

i chce kliknąć start to pojawia się message: Invalid Ipv4 address. A wszystko wpisałem co trzeba i jak. Probowałem juz chyba z 10 razy i to samo.

 

Proszę o szybką pomoc wink.gif

Opublikowano

Mam taki problem :

gdy już klikam 7 razy tab i ok to wyświetla mi się :

"Invalid gateway IPv4 address specified"

może ktoś wie oco chodzi proszę o pomoc

Opublikowano

Mi wyskakuje blad przy navicat ;/ niewiem co mam zmienic jesli wszystko mam ustawione tak jak trzeba ;/ prosze o pomoc

najlepiej napisac na gg albo PW

Z gory dzieki :)

bez_tytu_u.bmp

Opublikowano

@jambos

Za dużo RAMu przydzielasz :D

@Topic

Poradnik ładny, ale sprzydał by się poradnik jak zrobić serwer bez hamachi na zew. IP :D 5* leci :P

Modna sygnatura.

Opublikowano

pytanie,

jak juz priva postawilem i sie loguje to login jest ring a haslo 12345 ?

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

Opublikowano

jak skonfigurowac navicat z tym mam problem bo klikam new conncetion robie i nic :D zadnych tabel a jak chce sie polaczyc to blad

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Opublikowano
brakuje jak zmienic ilosc expa na dany lvl ale ogolem dobry poradnik ;]

 

nikt tego jeszcze nie wiem ;/

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...