Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Mega TuT - Własny Serwer Metin2


Dancer82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up 1 i 3

jesli pobraliscie pliki na prtie to sciagacie 2xExplorera (program darmowy, pare KB), nastepnie uruchamiacie program i wyszukujecie wasze 4 partie. Jesli znalezliscie to zaznaczacie wszystkie 4 i dajecie Action>Merge Files>OK>OK. Czekacie pare minut az program polaczy pliki. po zakonczeniu 1 utworzony plik bedziecie mieli w folderze z tymi czterema partiami. i wypakowywujecie 7-zipem. pozdro.

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

mam pytanie, ile musze miec ramu aby serwer do jednej osoby postawic, bo robie wszystko wedlug instrukcji i wyskakuje blad ze mam za malo pamieci (w momencie gdy uruchamiam monitorek 13-kilobajtowy) ???

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

Opublikowano

Mi sposób FLaY4u nie pomógł. Wprawdzie złączył pliki, ale gdy chce je wypakować 7-zipem to wyskakuje błąd : "nie mogę otworzyć [ten plik] jako archiwum. :( Co zrobić ? proszę o szybką odpowiedz

Opublikowano

ja mam ten sam problem co lolek112215 w punkcie 3. c) (stawiam serwer hamachi) klikam ok>yes ale potem nie pokazuje mi sie save ;/ Wie ktos o co chodzi ????

Opublikowano

jak wam wyskakuje ten problem

http://img130.imageshack.us/img130/303/blady.png

to dajcie setting>memory i zmieniacie na 90mb (bedzie troche wolniej chodzilo ale 5 ludzi zagra)

pozdro

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

Opublikowano

Ja mam taki problem: gdy wypakowuje te pliki serwerowe, to przy 92% wyskakuje mi komunika, że mam za mało miejsca za dysku, a jak patrze na dysk, to mam jeszcze wolnego ponad 15 GB! A i wszystko się wypakowuje, oprócz tego komputerka co ma 13 kb. Co robić!? Pomóżcie proszę!

Opublikowano

ej stawiam serwer przez hamachi. i mam taki problem: w punkcie 3. powypelnialem pola IPv4 i Netmask klikam ok yes ale mi sie nie pokazuje save. Co mam zrobic zeby sie pojawilo plis pomozcie ;/

Opublikowano

A jamam taki problem wpisuje : sysinstall>Configure>Networking>Interfaces>de0>No>No i nic nie wyskakuje tylko taki komunikat: Ambiguous output redirect i nic wiecej;/

Opublikowano

@UP To nic że niema save ^^

 

@EDIT

Gy już wpisałem komendę ./start to po minucie mi czytuje w kółko tą samą mapę -.- I na dodatek nie wczytuje jej o.O No cóż, lecę, za 20 minut sprawdzę czy tak dalej jest.

 

@EDIT

Dalej tak jest :( Proszę o pomoc!



Ekhem...
To na tyle :D

Opublikowano

A jamam taki problem wpisuje : sysinstall>Configure>Networking>Interfaces>de0>No>No i nic nie wyskakuje tylko taki komunikat: Ambiguous output redirect i nic wiecej;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...