Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Mega TuT - Własny Serwer Metin2


Dancer82

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mogę wziąć chińskiego clienta np. z 23hx ? Myślę że to samo a FlashGetem 23hx ciągnie mi max neta a zzyt2 po 20kb/s tylko :/

Też miałem ten problem ale postanowiłem ściągnąć przez BitCommet i.... 160 kb/s

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam Więc tak na screenie pokazalem co i jak.

Ale chodzi mi o to ze jak to sie "chyba" ładowało to zdąrzyłem zrobić sobie kolacje, wykąpać się... o Co chodzi?

 

 

 

 

 

@ Chodzi mi o to, że jak jest to can't connect to MySQL to zrobiłem se kolacje i sie wykompałem nawet a to sie nie załadowało!

59293e7d1eb9a_post-112816-126046516434_thumb.jpg

Opublikowano

Fajnie tylko ja nie mogę wypakować plików serwerowych ściągnąłem pliki od 001 do 004 i nie wiem jak je ze sobą skleić ,wpakowałem je do jednego folderu klikam na 001 wyskakuje mi okienko gdzie chce je wypakować klikam i jest błąd pisze że nie może wypakować ;/

Za wszelką pomoc dziękuję :P

Opublikowano

Ok , postawiłem OSSa na Viscie (Netia ;d) loguje sie normalnie , są dwie postacie : Rain , surka 80 lvl i mm szamanka 80lvl.

Wchodze w Navicata i juz jest napisane przy obu postaciach IPLEMENTOR .

Metin2 i ... i nie pokazuje GM'a ani nic z tych rzeczy ! ??

IP dalem takie jakie jest w pliku mc i gmhost (IPv4 Adress)

Launcher - metin2ol

O co chodzi ???

Prosze o pomoc.

 

(brak spolszczenia)

 

PS. Dam potem prezentacje na youtube ^^

userbar788433.gif

 

 

userbar788436.gif

 

userbar788437.gif

 

 

 

 

 

Mam obsesję na tym znaczku ^^ ,

więc nie zdziwcie się gdy będę go używał w nadmiarze ^^

Przepraszam , znowu go użyłem ^^

Opublikowano

Witam .

Mam pytanie, jeżeli jest cały czas napisane "Network is uncreachable" To jaką komende wpisać żeby to zresetować i żeby było Operation timed out??

59293eee2b3ff_post-112816-126055911383.jpg

Opublikowano

Ok, mam serwa OSS (tylko dla mnie) Netia

 

Robie tak jak trzeba z GM'em IPLEMENTOR moje IP itp.

 

I ... i nic ! Odpalam z launcherem metin2ol normalnie sie loguje i nigdzie nie ma GM

 

(ani na Rain sura 80lvl ani na mm szamanka 80lvl)

 

Nie moge używać komend ...

userbar788433.gif

 

 

userbar788436.gif

 

userbar788437.gif

 

 

 

 

 

Mam obsesję na tym znaczku ^^ ,

więc nie zdziwcie się gdy będę go używał w nadmiarze ^^

Przepraszam , znowu go użyłem ^^

Opublikowano

Ok, mam serwa OSS (tylko dla mnie) Netia

 

Robie tak jak trzeba z GM'em IPLEMENTOR moje IP itp.

 

I ... i nic ! Odpalam z launcherem metin2ol normalnie sie loguje i nigdzie nie ma GM

 

(ani na Rain sura 80lvl ani na mm szamanka 80lvl)

 

Nie moge używać komend ...

 

 

spróbuj pzmieniać parametry lub resetować serwe póki nie wejdzie ;D

ja też tak miałem do póki mi nie "chwyciło "gm"

teraz gram z kumplami ;P

Opublikowano

ok ale jak wchodziles to nad Rain lub mm (wybór postaci) miales napis GM ???

 

czy dopiero po lognieciu sie ??

 

 

ps. dawac w Action (Virtual PC) potem restart czy wpisywac komende ./stop potem komende logout ???

userbar788433.gif

 

 

userbar788436.gif

 

userbar788437.gif

 

 

 

 

 

Mam obsesję na tym znaczku ^^ ,

więc nie zdziwcie się gdy będę go używał w nadmiarze ^^

Przepraszam , znowu go użyłem ^^

Opublikowano

mam pytanie..to jest 1 dobry poradnik jak postawic serwa.. jak postawie juz tego serwa to moze na nim kolega grac ? (wbija na hamachi robie mu konto wysyłam spolszczenie i wbija) ;p ??

Opublikowano

napewno dobre sa te pliki serverowe bo ja je sciaglem i mam je w formacie .exe a na scenie sa inne (chyba .7zip)???

Opublikowano

Witam, ja mam taki problem że ściągnąłem te pliki ale one są całkiem inne nie ma tam żadnego komputerka ani tego dysku POMOCY !

Opublikowano

Cytat:

5.Odpalamy serwer

 

a) w Microsoft Virtual PC wpisujemy ./start

 

b)po kilku minutach pokaże się wam kilka takich samych komunikatów operation timed out to wszystko jest ok

 

Mam pytanie, kiedy wpisze ./start to ile czasu zajmuje punkt a) i B) bo już czekam dosyć długo i nie wiem czy to strata czasu czy nie :D

 

Z góry dzięki

Opublikowano

Witam, Ja ściągnąłem te pliki co były w tym poradniku,ale one nie są takie jak na screenach. Nie mam tam żadnego komputerka ani tego dysku i tej reszty plików mam je cztery osobno nie połączyły mi się w całość próbowałem to otworzyć przez Virtual Machnie i nie otworzyło mi się tylko wyskoczył jakiś błąd. Niech ktoś napisze dokładnie jak z tym mam zrobić żeby to było takie jak na screenach !!!

 

!! HELP !!

Opublikowano

Spróbuj tak:

 

1. Otwórz ten folder co są te pliki, potem Menu Narzędzia->Opcje folderów...

2. Kliknij w zakładkę Widok.

3. W polu ustawienia zaawansowane, odznacz: "Ukrywaj rozszerzenia znanych plików", spróbuj zmienić rozszerzenie na exe i uruchom, potem postępuj wg wskazówek poradnika.

4. Jeżeli to nie pomoże zmień rozszerzenie na rar i spróbuj wypakować.

 

Tylko że ja mam taki problem że kiedy chce to wypakować(z rozszerzeniem na exe mam zmienione) to wyskakuje m taki błąd:

 

C:\Documents and Settings\User\Pulpit\Serv Mt2!\muvo\InstantServer_Uploaded_by_Raven[www.metin2u.tk].exe is not supported archive

 

!! HELP !! <--- Pomoże mi ktoś ?? :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...