Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/build/

lub

http://www.futhead.com/fifa/squads/15096666/

Tym drugim 6 razy wygrałem złoty puchar online.

pierwszy nie dziala, a ten drugi jest za 700k na pc..

a myślę nad takim składem:

http://www.futhead.com/fifa/squads/15096691/

lepszy od tego:

http://www.futhead.com/fifa/squads/15096618/


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

witam, mam prozbe.

czy ktos by umial mi ulozyc dobry sklad do 14 do 50-100 tys. Nie wazna liga i formacja.

Latwym sposobem na wygrywanie meczy jest szybkie skrzydlo wrzutka i gol, co chcial bym uwzglednic.

mam jeszcze pytanie na dodatek: dlaczego zawodnicy sie wypalaja ? tzn dlaczego nowy sklad gra fajnie do czasu?

pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz ;)

 

http://www.futhead.com/14/squads/4012415/

Tak działa fut. Został w taki sposób stworzony, żeby każdy mógł wygrywać.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

jak oceniacie szybkosc Candreva ?

i czym w razie czego moge zastapic constanta i caceresa?

 

Jak zależy Ci wyłącznie na szybkości: http://www.futhead.com/14/squads/4013175/

Za Caceresa - Ogbonna

Za Constanta - Radu

 

 

pierwszy nie dziala, a ten drugi jest za 700k na pc..

a myślę nad takim składem:

http://www.futhead.com/fifa/squads/15096691/

lepszy od tego:

http://www.futhead.com/fifa/squads/15096618/

 

1. http://www.futhead.com/fifa/squads/15096708/

2. W rzeczywistości ten skład kosztuje tylko 40k. Źle została policzona cena Gerrarda.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

witam, mam prozbe.

czy ktos by umial mi ulozyc dobry sklad do 14 do 50-100 tys. Nie wazna liga i formacja.

Latwym sposobem na wygrywanie meczy jest szybkie skrzydlo wrzutka i gol, co chcial bym uwzglednic.

mam jeszcze pytanie na dodatek: dlaczego zawodnicy sie wypalaja ? tzn dlaczego nowy sklad gra fajnie do czasu?

pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz ;)

 

Ravoner dał ci dobry skład, aczkolwiek zmieniłbym jedną rzecz;) formacje. W 6 lidze miałem kiedyś włoską 4-3-3, pograłem chwile i zacząłem przegrywać, potem grałem hiszpańską i doszedłem do 3 ligi. Hiszpańska liga, jak ty to mówisz ,,wypaliła się" i kupiłem włoską znowu ale inną formacje. 4-1-2-1-2 i wygrałem 7 meczy pod rząd i mistrzostwo bez porażki. Polecam taki skład(sam go mam): http://www.futhead.com/14/squads/4015674/. Candreva gra u mnie bardzo fajnie, fajnie wrzuca, włącza się do akcji i strzela gole. Za muriela możesz kupic Di Natale, aczkolwiek u mnie Muriel gra baaardzo dobrze, nawet czasem lepiej niż Balotelli ;) Jest też 2 opcja, Di Natale na ŚPO i Tevez na ST za Muriela. Musisz sobie potestować. Formacja idealna na wrzutki, Balotelli jak dostanie dobrą piłke na łeb to musi być gol.

 

@UP

 

Za Jonesa daj Vidića jak cie stac i za Smallinga daj Kompanego. Na LW bym dał Younga albo Williana.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Poleci ktoś mi jakiegoś ST pasującego do liverpoolu ? Muszę chyba sciągnąć konkurencję do Sturridge'a ,bo się opierdziela :D

giphy.gif ­

Opublikowano

Skład: liga BBVA
Ilość monet: 30.000
W czym potrzebuję pomocy: szukam kogoś na PS i PO :P

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

A zastanawiam się czy zbierac np. na Llorisa/Neuer'a i zgranie zastapic jakims lepszym menadzerem? czy lepiej alves?

 

Alves ma tylko parady i refleks.

Najlepszy z tej trójki jest chyba Neuer.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Skład: liga BBVA

Ilość monet: 30.000

W czym potrzebuję pomocy: szukam kogoś na PS i PO :P

 

PS - Di Maria albo Pedro, zależy którą noge preferujesz. Ja wole osobiście pedro bo ma 4 gwiazdki słabszej nogi, a Di Maria tylko 2 -.- (jak Di Maria strzeli z prawej nogi, to może komuś wybić okno poza stadionem, albo nawet do bramki nie doleci.)

PO - Juanfran albo Dani Alves (Dani lepszy, ale wykracza poza budżet)

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...