Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecicie jakiś dobry składzik z Eto/Suarezem na napadzie? (oczywiście angielski) bo wkurwiłem się na mój hiszpański, daję dupy na składach angielskich

Skład: liga angielska

Cena: do 90k

W czym potrzebuję pomocy: w zrobieniu fajnego składziku ;p

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecicie jakiś dobry składzik z Eto/Suarezem na napadzie? (oczywiście angielski) bo wkurwiłem się na mój hiszpański, daję dupy na składach angielskich

Skład: liga angielska

Cena: do 90k

W czym potrzebuję pomocy: w zrobieniu fajnego składziku ;p

 

Jak ja grałem Eto to spisywał się słabo. Lepszy Suarez. Tutaj masz składzik jaki ja bym budował: http://www.futhead.com/14/squads/4077098/

 

Jak dozbierasz to zmień skrzydłowych i stoperów ;)

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Co zmienić w tych 2 składach?(formacje, zawodników itp.) max 20k.

1387705581-U88990.jpg

1387705601-U88990.jpg

 

Oraz prosze o skład Francuski, Brazylijski i Niemiecki do 25k max.

Opublikowano

To może ja poproszę o pomoc, bo nie mam pomysłów. Chciałbym skład tak do 70-80k formacja 4-1-2-1-2 może być hybryda, ale nie musi. Chciałbym jakiś ciekawych napastników i obrone, zeby mi nie wklepywali 10 bramek.

 

Tylko włoska i tylko angielska odpada, mogą być jakieś hybrydy.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

To może ja poproszę o pomoc, bo nie mam pomysłów. Chciałbym skład tak do 70-80k formacja 4-1-2-1-2 może być hybryda, ale nie musi. Chciałbym jakiś ciekawych napastników i obrone, zeby mi nie wklepywali 10 bramek.

 

Tylko włoska i tylko angielska odpada, mogą być jakieś hybrydy.

 

PC, Xbox czy PS3

Opublikowano

To może ja poproszę o pomoc, bo nie mam pomysłów. Chciałbym skład tak do 70-80k formacja 4-1-2-1-2 może być hybryda, ale nie musi. Chciałbym jakiś ciekawych napastników i obrone, zeby mi nie wklepywali 10 bramek.

 

Tylko włoska i tylko angielska odpada, mogą być jakieś hybrydy.

http://www.futhead.com/14/squads/4108449/

 

http://www.futhead.com/14/squads/4108304/

 

Jak na PC to proszę

Opublikowano

Mam pytanie co do włoskiej, lepszy będzie Tevez i Ballo, czy Tevez i Muriel na ST ? formacja 4-1-2-1-2.

 

Muriel ma tylko szybkość.

Jak dla mnie lepszy jest Tevez.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

A na ŚPO zamiast Di Natale? Bo bo takich statach spodziewałem się wiecej, a gra raczej przeciętnie. Myślę nad Diamantim. Hamsik odpada.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

A na ŚPO zamiast Di Natale? Bo bo takich statach spodziewałem się wiecej, a gra raczej przeciętnie. Myślę nad Diamantim. Hamsik odpada.

 

Na śpo nawet dobry był marchisio diamanti też nieźle.

Chcesz jeszcze tą hybryde nie z włoskiej i angielskiej ?? :D

Opublikowano

A na ŚPO zamiast Di Natale? Bo bo takich statach spodziewałem się wiecej, a gra raczej przeciętnie. Myślę nad Diamantim. Hamsik odpada.

 

Jak chcesz kogoś kto dobrze rozgrywa to Pirlo. Długie i krótkie podania + 90. Do tego dobre rzuty wolne.

Z szybszych Diamanti, Marchisio i Vidal.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

Jak chcesz kogoś kto dobrze rozgrywa to Pirlo. Długie i krótkie podania + 90. Do tego dobre rzuty wolne.

Z szybszych Diamanti, Marchisio i Vidal.

Vidal i Pirlo to nie za bardzo na ŚPO moim zdaniem

Opublikowano

co zmienić w tym składzie? http://www.futhead.com/14/squads/4137340/ budżet 40-50k PC

 

to samo co zmienić w tym składzie http://www.futhead.com/14/squads/4137645/ budżet 40-50k PC.

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

Mój Potwór xD : I5 3350p, Club3D 7870xt le, Msi b75-p45, Silentium PC deus 500w, goodram 4gb 1333 cl9

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...