Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka!

Jakie polecacie dwie drużyny do gry w menadżera w FIFĘ 14 ( jedną słabszą ,drugą gorszą)(obojętnie jaka liga)?

 

Z bogatszych Real i PSG, a z biednych i mało znanych zespoły z 3 ligi angielskiej.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Baines lepszy niż clichy? I jakie chemistry styles dać?

 

Baines przydaje się do wrzutek przy rzutach rożnych. Ma dobre staty i lewą nogę. Clichy ma tylko szybkość. W pozostałych statystykach przeważa Baines.

Cech - Kot

Baines - Motorniczy

Luzi - Wartownik

Kompany - Kotwica

Walker - Mocarz

Fernandinho - Maestro

Ramires - Egzekutor

Fellaini - Jastrząb

Cazorla - Myśliwy

Suarez - Kończący

Eto - Snajper

Navas - Egzekutor

Willian - Egzekutor

Wilshere - Maestro

Benteke - Myśliwy

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jakiś skład do 100k 4-1-2-1-2 na ps3? serie a i bpl juz mam, czyli odpada ;) na główki nie gram, lubie napastników czołgów, szybkich też :P

 

ewentualnie mógłbym sprzedać serie a, a więc wtedy budżet rośnie do 190k ( ps3 ) - też poproszę o taki składzik ;) 4-1-2-1-2 liga dowolna oprocz bpl

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Napastnik Serie A kogo polecacie? Max 8k, kogoś na główki, drugiego napastnika to mam Cavani może jakieś zgranko? :D

PC. Fifa 13

Formacja jbc. 4-3-1-2


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

 

Llorente ma workrate w ataku low ;c

A Klose ile ma bo tam nie pisze?

High

Dałem LLorente bo ma zajebiste głowki i wysoki, tylko to ma co prawda dlatego też klose za niego można dać, llorente tańszy przynajmniej :D


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Ravoner co powiesz o Rooney'u na CAM?

 

Sam go mam na CM i jestem zadowolony.

Na CAM podobno też świetnie się sprawdza.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Milito,Balotelli,Higuain czy Alexandre Pato?

PC, Fifa 13 4-3-1-2

 

Balotelli i Pato.

Warty uwagi jest też Di Natale.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Witam, planuję jutro zakupić fifę 14, chciałbym jutro uzbierać na jakiś składzik za 10k z Benteke w ataku

Czy ułożyłby ktoś skład z ligi angielskiej z benteke w ataku?

Formacja obojętna. c:

sygnazs.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...