Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Drużyna:Dijon FCO

Skład:Butland,Bamba,William Remy,Ousseynou,Souprayen,Mollet,Madeira,Enzo Reale,Thomas Guerbert,Milik,Yattara

Budżet:20mln

W czym potrzebuję pomocy:Potrzebuje propozycji do wzmocnienia mojego składu bądź ławki najlepiej gdyby byli to gracze którzy mają 70-78 ogółem bo chce aby za ten hajs kupić 2-3 graczy. Najlepiej gdyby byli szybcy i najlepiej aby był to ktoś z pomocy bądź z obrony (ktoś z napadu może też być ;p)

Czy warto kupić Jonatha Williamsa za 8 mln oraz Zoume za 7,5 mln ?

Opublikowano

zalezy jak wolisz grac. albo eto albo rooney. ewentualnie suarez, ale jest drozszy.

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Witam posiadam skład http://www.futhead.com/14/squads/4298073/ i szukam jakiegos napastnika i eksperymentuje kogo polecacie w cenie do 30/50k

 

Suarez lub Eto.

A tak w ogóle to po co na ŚO dajesz LO/PO?

Witam posiadam skład http://www.futhead.com/14/squads/4298073/ i szukam jakiegos napastnika i eksperymentuje kogo polecacie w cenie do 30/50k

 

Eto lub Suarez.

A tak w ogóle po co dajesz LO/PO na środek obrony?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Witam posiadam skład http://www.futhead.com/14/squads/4298073/ i szukam jakiegos napastnika i eksperymentuje kogo polecacie w cenie do 30/50k

 

To tak po pierwsze wymień Sturride na PN, dobry będzie Nani.

A po 2, wywal LO, PO bo to nie ich miejsce, tam powinni być ŚO, możesz dać Kościelnego i Kabula.

A co do napastnika, to polecam Eto.

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/4317483/

 

Co zmienić ? Budżet 70k ( tylko nie proponujcie zmiany moich murzynków na ataku bo spisują się na medal :P, rooney też.)

 

+ jakie style gry im rozdać ? - Schurle, Rooney, nani ?

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

Mój Potwór xD : I5 3350p, Club3D 7870xt le, Msi b75-p45, Silentium PC deus 500w, goodram 4gb 1333 cl9

Opublikowano

vidić będzie lepszy na śo od kościelnego ?? nie z wolny jest ? - jaki dać mu styl gry ?

 

ponawiam poprzednie pytanie: + jakie style gry im rozdać ? - Schurle, Rooney, nani ?

 

co powiecie o Ramires'ie na SPD ?

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

Mój Potwór xD : I5 3350p, Club3D 7870xt le, Msi b75-p45, Silentium PC deus 500w, goodram 4gb 1333 cl9

Opublikowano

vidić będzie lepszy na śo od kościelnego ?? nie z wolny jest ? - jaki dać mu styl gry ?

 

ponawiam poprzednie pytanie: + jakie style gry im rozdać ? - Schurle, Rooney, nani ?

 

co powiecie o Ramires'ie na SPD ?

 

Jak wolisz Kościelnego to go tam zostaw.

Styl dałbym Cień.

Schurle - Artysta

Nani - Motorniczy

Rooney - Myśliwy

Ramires jest szybki, ale za to niski.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...