Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam proszę o zbudowanie składu na PC budżet ok. 70k. W składzie musi znaleźć się Thiago Silva (nie wchodzi w cenę 70k) jak i może znaleźć się także balotelli (także nie wchodzi w cenę 70k).

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Witam proszę o zbudowanie składu na PC budżet ok. 70k. W składzie musi znaleźć się Thiago Silva (nie wchodzi w cenę 70k) jak i może znaleźć się także balotelli (także nie wchodzi w cenę 70k).

 

Nie zwracałem jakoś specjalnie uwagi na budżet , ale mam nadzieję że się zmieściłem

Sam bym sobie takim składem pare meczy rozegrał

http://www.futhead.com/14/squads/3721159/

Możesz zamiast Pirlo dać innych włochów - Montolivo , Nocerino , Marchisio.

;)

 

 

Przepraszam za x2 Post :(

Opublikowano

W takim razie jakie to jest? http://www.futhead.com/14/squads/3704358/

To jest formacja 4-1-2-1-2

http://www.futhead.com/14/squads/3700011/

 

Co sądzicie o tym składzie? Co zmienić mam 10k do zmian ( PC )? Czy 3-4-1-2 to dobra formacja?

Formacja jest Ok. Do 10k w takim składzie nic nie zmienisz

Możesz im jedynie pokupywać style gry.

Opublikowano

To może wypróbuje Schurrle bo Willianem już grałem i jakoś bramkostrzelny nie jest.

http://www.futhead.com/14/squads/3738027/

Co tu zmienić do 20k PC

Za Rafaela dać Johnsona lub Walkera

Reszta bez zastrzeżeń :)

 

 

A, zapomniałem napisać, że to na Xboxa, a tam cena wychodzi 15k, wiec mógłbyś dać inny lepszymi piłkarzami ? :D

http://www.futhead.com/14/squads/3739288/

Lekko przekroczone ale proszę :D

Może zamiast Elia dać Perisica

Nic tu nie będzie !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...