Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

macie pomysł jakie im dać karty stylu ?

 

Van Persie - Jastrząb

Suarez - Kończący

Toure - Maestro

Rooney - Cień

Schurle - Artysta

Nani - Motorniczy

Baines - Motorniczy

Vidic - Cień

Kompany - Kręgosłup

Walker - Mocarz

Cech - Kot

636451494245979649038.gif

Opublikowano

a jak do tego składu dorzucił bym jeszcze z 50k to cuś byś zmienił ? chodzi mi o lewego obrońce czy ten jest dobry?

 

Dla mnie jest najlepszy ze wszystkich LO w BPL.

Przydaje się do wrzutek z prawej strony, ma świetne statystyki. Do tego całkiem dobre długie podania i strzały z dystansu.

Ewentualnie na ławkę możesz dać Clchy ze względu na szybkość. Przyda się do kontr.

W tym składziku kupiłbym jedynie zawodników na ławkę.

 

 

skład na ps3 do 300k? byle nie BBVA. formacja 4-1-2-1-2

 

http://www.futhead.com/14/squads/3893852/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Złoży mi ktoś skład do 12k pc? Mam hiszpański, gra mi się nim dobrze, ale szukam nowości...Chodzi mi o dobre podania prostopadłe jak i górne...Czyli tzw klepa...Czekam na pomysły :)

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/3969489/ Co byście zmienili?

I proszę mi podać jakie karty stylu im dać.

 

http://www.futhead.com/14/squads/3969880/

lub

http://www.futhead.com/14/squads/3969736/

Jest jeszcze trzecia opcja z daniem Rooneya na CM zamiast Silvy albo Toure, a na N Aguero: http://www.futhead.com/14/squads/3970084/

Sam mam wszystkie trzy i gra się dobrze.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Nie no aż takiego budżetu to nie mam :) I jednak formacja będzie 4-1-2-1-2. Zostali tylko napastnicy i ŚPD do kupienia. Mate sprzedałem.

Opublikowano

Nie no aż takiego budżetu to nie mam :) I jednak formacja będzie 4-1-2-1-2. Zostali tylko napastnicy i ŚPD do kupienia. Mate sprzedałem.

 

ŚPD - Toure

N - Aguero i Van Persie

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jaki polecacie dobry i tani skład? obojętna liga, szybcy. Formacja też obojętna, lecz lepiej żeby formacja ta która częściej w markecie jest :) lub formacja nie droga. PC, FIFA 13. Max 12k

 

 

@edit:

Pytam się jeszcze. Lepszy,szybszy skład od tego:

http://www.futhead.com/fifa/squads/15096618/

do 60k

formacja,liga obojętna, najlepiej najtańsza formacja


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Jaki polecacie dobry i tani skład? obojętna liga, szybcy. Formacja też obojętna, lecz lepiej żeby formacja ta która częściej w markecie jest :) lub formacja nie droga. PC, FIFA 13. Max 12k

 

 

@edit:

Pytam się jeszcze. Lepszy,szybszy skład od tego:

http://www.futhead.com/fifa/squads/15096618/

do 60k

formacja,liga obojętna, najlepiej najtańsza formacja

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/build/

lub

http://www.futhead.com/fifa/squads/15096666/

Tym drugim 6 razy wygrałem złoty puchar online.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

witam, mam prozbe.

czy ktos by umial mi ulozyc dobry sklad do 14 do 50-100 tys. Nie wazna liga i formacja.

Latwym sposobem na wygrywanie meczy jest szybkie skrzydlo wrzutka i gol, co chcial bym uwzglednic.

mam jeszcze pytanie na dodatek: dlaczego zawodnicy sie wypalaja ? tzn dlaczego nowy sklad gra fajnie do czasu?
pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...