Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję

2 złotych CM (fifa 14) rare (tani!)

1 złoty rare CB (fifa 14) (mam smallinga i cahilla) (tani!)

1 LM ma być w chuuj szybki, ale nie drogi, złoty rare!

20130708137332081187167.png


  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Potrzebuję

2 złotych CM (fifa 14) rare (tani!)

1 złoty rare CB (fifa 14) (mam smallinga i cahilla) (tani!)

1 LM ma być w chuuj szybki, ale nie drogi, złoty rare!

CM - N'Zogbia, Sissoko

CB - Vermalen

LM - Sinclair

636451494245979649038.gif

Opublikowano

To nie jest Fifa 13, tutaj już nie liczy się tak pace. Ważniejszy jest wzrost i siła zawodnika ;)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Nie chce benteke, o wiele wolniejszy od remy'ego. a ja potrzebuje POPIERDALACZY

 

W 14 szybkość nie odgrywa znaczącej roli.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

zrobi ktoś BPL i Bundeslige do 50k

 

http://www.futhead.com/14/squads/3387087/ - Bundes, zamiast Farfana możesz dać Błaszczka, jednak on ma tylko 3* sztuczek.

 

http://www.futhead.com/14/squads/3387217/ - BPL, jeżeli wyjdzie o dużo więcej niż 50k to daj kogoś innego za Jovetica - np. Benteke. Zamiast Paulinho możesz dać Fellaini - nawet lepiej będzie, nie wiedziałem, że Paulinho ma H/M pracy na boisku. Co prawda oni są CM, ale zmiana nie jest droga.

 

http://www.futhead.com/14/squads/3387526/

Opublikowano

Drużyna: Atletico Mineiro

Skład: Nie chce mi sie wypisywac bo same ok 75. Jedynie Ronaldinhio jest no i Jese Rodriguez(77) na ataku.

Budżet: 70 mln

W czym potrzebuję pomocy: Kogo kupić? Skład słaby, a 70 mln się marnuje :P Lepiej jednego lepszego jak np Bale czy kilku słabszych po 80 ? Kogo polecacie ?

Mam 2 sezon. Może jakichś młodych żeby sie rozwineli ?

Opublikowano

Drużyna: Atletico Mineiro

Skład: Nie chce mi sie wypisywac bo same ok 75. Jedynie Ronaldinhio jest no i Jese Rodriguez(77) na ataku.

Budżet: 70 mln

W czym potrzebuję pomocy: Kogo kupić? Skład słaby, a 70 mln się marnuje :P Lepiej jednego lepszego jak np Bale czy kilku słabszych po 80 ? Kogo polecacie ?

Mam 2 sezon. Może jakichś młodych żeby sie rozwineli ?

 

Nie znam się na trybie kariery, ale wejdź tutaj i obczaj zawodników: http://www.futhead.com/14/career-mode/players/any/potential/under_23/all/

Opublikowano

Drużyna: Atletico Mineiro

Skład: Nie chce mi sie wypisywac bo same ok 75. Jedynie Ronaldinhio jest no i Jese Rodriguez(77) na ataku.

Budżet: 70 mln

W czym potrzebuję pomocy: Kogo kupić? Skład słaby, a 70 mln się marnuje :P Lepiej jednego lepszego jak np Bale czy kilku słabszych po 80 ? Kogo polecacie ?

Mam 2 sezon. Może jakichś młodych żeby sie rozwineli ?

 

Eriksen - rozwinie się do 90 UM.

Ezekiel - do 82 +

Verratti - do 88+

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Mógłby mi ktoś zrobić skład do 40k na PC. Lubię grać na 3 obrońców i conajmniej 2 napastników. Gram zazwyczaj górną prostopadłą piłką lub skrzydłami i na wrzutke. Obojętnie jaka liga itp.

Opublikowano

Jakie proponujecie zmiany w tym skladzie do 50k pc ? http://www.futhead.com/14/squads/3454787/

 

http://www.futhead.com/14/squads/3458084/

Na ŚPO możesz dać zamiast Nasriego Suareza lub Rooneya.

 

 

Mógłby mi ktoś zrobić skład do 40k na PC. Lubię grać na 3 obrońców i conajmniej 2 napastników. Gram zazwyczaj górną prostopadłą piłką lub skrzydłami i na wrzutke. Obojętnie jaka liga itp.

 

http://www.futhead.com/14/squads/3458402/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/3472818/

http://www.futhead.com/14/squads/3472670/

 

Który skład lepszy i dlaczego?? Jak chcecie to podajcie własne propozycje. Do dyspozycji mam 10k ( PC)

 

http://www.futhead.com/14/squads/3475036/- Połączyłem dwa składy(dodałem Fellainiego). Williana dałem, gdyż ma dobre warunki fizyczne (szybkość, gibkosć itd). Zamiast Lukaku dałem Benteke, gdyż ma lepsze główki. Eto zamiast Suareza, gdyż jest bardzo szybki i przyśpieszy akcje w ataku - Benteke ma 81 tempa. Na lewą stronę możesz dać Naniego jak nazbierasz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...