Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakiś szybki (co najmniej 80 speeda) i wysoki (co najmniej 1,80) ofensywny pomocnik oraz lewy i prawy pomocnik oraz defensywny pomocnik i lewy obrońca cena dowolna,liga też

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Jakiś szybki (co najmniej 80 speeda) i wysoki (co najmniej 1,80) ofensywny pomocnik oraz lewy i prawy pomocnik oraz defensywny pomocnik i lewy obrońca cena dowolna,liga też

Szybki wysoki ofensywny pomocnik- Mało takich :/ Szczególnie wysokich :D

Lewy pomocnik - Willian

Prawy pomocnik -Np. Mirralas

Defensywny pomocnik- Luiz Gustavo , Yaya Toure , Fellaini (trzeba zmienić na śpd)

Lewy obrońca - Clichy

Opublikowano

Jakiś szybki (co najmniej 80 speeda) i wysoki (co najmniej 1,80) ofensywny pomocnik oraz lewy i prawy pomocnik oraz defensywny pomocnik i lewy obrońca cena dowolna,liga też

 

ŚPO - Dembele i Honda

LP - Reus, Ronaldo, Podolski, Schurle, Lulic i Suarez

PP - Muller, Valencia, Lamela, Maggio i Lichtsteiner

ŚPD - Jones i Jucilei

LO - Filipe Luis, Criscito, Ansaldi i Constant

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Skład:Barclays Premier League
Ilość monet: 10 000
W czym potrzebuję pomocy: Potrzebowałbym skład szybki i wysoki z dobrymi główkami. Jest to moje 1-sze podejście do FUT :) (FIFA 14)

20130708137332081187167.png


Opublikowano

Wellbeck i Hernandez są lepsi, szybsi i do tego wyżsi,lepsze główki

A bent'a miałem raz w zespole i jakoś mi słabo grał

I pamiętaj by kupować pod odpowiednią formacje


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Wellbeck i Hernandez są lepsi, szybsi i do tego wyżsi,lepsze główki

A bent'a miałem raz w zespole i jakoś mi słabo grał

I pamiętaj by kupować pod odpowiednią formacje

Aha, dzięki. Ale mam prośbę, ponieważ nie chciałbym robić innych składów tylko kontynuować BPL, aczkolwiek czy mógłbym do ciebie pisać, jesli chodzi o wymianę innych zawodników. Chodzi mi o to, że np. dozbierałem kase na rvp i czy opłaca sie kupić itd... Poradziłbyś mi potem? :D

20130708137332081187167.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...