Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Który lepszy bramkarz? De Gea czy Tim Howard. Chodzi mi tylko o umiejętności itp. bo nie mogę się zdecydować. Czekam na opinie.

Fifa 13 FUT


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Który lepszy bramkarz? De Gea czy Tim Howard. Chodzi mi tylko o umiejętności itp. bo nie mogę się zdecydować. Czekam na opinie.

Fifa 13 FUT

 

De Gea - wyższy, więcej parad, refleksu, szybkości i ustawienia.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Mam zamiar robić angielski skład w FUT. Prosze o jakiś dobry tani skład na początek. Chciałbym mieć Benteke i Gomis'a.

Opublikowano

Mialem Eto'o, nie grało mi się nim dobrze. Navas ma gorsze statystyki od Walcotta, tak samo od Naniego.

 

Może zamiast ulepszać ten skład, to jakiś nowy pod taktykę 4-1-2-1-2 / 3-4-2-1do 20k na ps3? Może bundesliga / ligue 1? Albo liga rosyjska, może belgia? Liczę na waszą fantazję :P

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Mialem Eto'o, nie grało mi się nim dobrze. Navas ma gorsze statystyki od Walcotta, tak samo od Naniego.

 

Może zamiast ulepszać ten skład, to jakiś nowy pod taktykę 4-1-2-1-2 / 3-4-2-1do 20k na ps3? Może bundesliga / ligue 1? Albo liga rosyjska, może belgia? Liczę na waszą fantazję :P

 

Navas ma więcej * tak samo jak Nani.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Szybki,twardo grający ciałem skład z BPL z szybkimi i wysokimi napastnikami i w miarę szybkimi i wysokimi obrońcami do 60k na pc pod formację 4-1-2-1-2

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Prosił Cię o niemiecki skład, a nie skład z Bundesligi ;)

Poza tym - ceny ciągle się zmieniają, a na futhead są ciut zaniżone. Skład, który podałeś, kosztowałby ~240k. No, może jakby dobrze coś upolował (jednocześnie miał sporo szczęścia) lub czekał na zmniejszenie się cen kilku z tych zawodników, to zmieściłby się w tych 200k.

Opublikowano

Prosił Cię o niemiecki skład, a nie skład z Bundesligi ;)

Poza tym - ceny ciągle się zmieniają, a na futhead są ciut zaniżone. Skład, który podałeś, kosztowałby ~240k. No, może jakby dobrze coś upolował (jednocześnie miał sporo szczęścia) lub czekał na zmniejszenie się cen kilku z tych zawodników, to zmieściłby się w tych 200k.

 

Niemiecki - liga niemiecka.

Teraz ceny spadają. Składzik był za 150k, teraz już za 132k.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

@rawel

 

http://www.futhead.com/14/squads/2774278/ v1 Bramkarz wedle uznania. Możesz zamienić pozycjami Bruyne i Holtby.

http://www.futhead.com/14/squads/2774581/ v2 Zamiast Diaby możesz dać Nasriego.

http://www.futhead.com/14/squads/2774667/ v3 To samo co wyżej, jednak jest tylko jeden czerwony pasek.

Mogłeś napisać jaką formację mam dać i czy złoci/srebrni. Tutaj nie ma 100 zgrania nie wiem czemu. W grze będziesz mieć 100, gdyż zawodnicy będą mieć 10 zgrania nie 9. Jeszcze chcesz droższy/tańszy to napisz.

Opublikowano

@rawel

 

http://www.futhead.com/14/squads/2774278/ v1 Bramkarz wedle uznania. Możesz zamienić pozycjami Bruyne i Holtby.

http://www.futhead.com/14/squads/2774581/ v2 Zamiast Diaby możesz dać Nasriego.

http://www.futhead.com/14/squads/2774667/ v3 To samo co wyżej, jednak jest tylko jeden czerwony pasek.

Mogłeś napisać jaką formację mam dać i czy złoci/srebrni. Tutaj nie ma 100 zgrania nie wiem czemu. W grze będziesz mieć 100, gdyż zawodnicy będą mieć 10 zgrania nie 9. Jeszcze chcesz droższy/tańszy to napisz.

 

Formacji narazie nie mogę podać bo nie mam dostępu do FUT, 1 skład mi się bardzo podoba tylko zastanawiam się czy zamiast Diaby nie lepiej by było Walcota dać?

Opublikowano

 

Niemiecki - liga niemiecka.

Teraz ceny spadają. Składzik był za 150k, teraz już za 132k.

Aha, czyli jeżeli mówię, że mam skład brazylijski, to mam skład z Brasileiro, tak? Ciekawe, ciekawe. Ale cóż - uczymy się całe życie.

Skład teraz kosztuje jakieś 200k. Nie wiem, skąd Ty bierzesz te ceny.

Opublikowano

Dałem Diabiego, gdyż ma zgranie oraz według mnie jest lepszy od Walcotta. Diaby jest znakomity w obronie, dobre strzały z daleka, dobre podania. Walcott jest tylko lepszy w "biegu" oraz ma lepsze warunki fizyczne.

 

http://www.futhead.com/14/players/3142/theo-walcott/

 

 

http://www.futhead.com/14/players/2958/abou-diaby/

 

Co sądzisz o Welbecku i Young'u?

Opublikowano

Co z tego, że Diaby na fut head będzie miał 10 zgrania skoro z menadżerem w grze będzie miał tyle samo.

 

No tak, ale to nie był powód wstawienia go na CM. Dla mnie jest dużo lepszy niż Walcott.

Dla mnie De Bruyne > Young, gdyż Belg ma niezłe passy, dodatkowo ma 5* słabszej nogi. Ashley jest dobry, jeżeli chcemy dużo dryblować. Welbeck jest dobrym napastnikiem, ale Gomis wydaje się lepszy ze względu na long-shoty.

Opublikowano

Mam skład z BPL i na napadzie Jovetica i Benteke, budżet 30k - dałoby radę jakoś ulepszyć? Reszta składu jest git, tylko ten napad... Nie jest zły, ale w porównaniu z resztą składu mógłby być lepszy. Miałem Eto'o i średnio mi się podobał, w ostateczności dozbieram i dam mu jeszcze szansę, ale czekam na inne propozycje ;)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...