Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wellbeck i Hernandez są lepsi, szybsi i do tego wyżsi,lepsze główki

A bent'a miałem raz w zespole i jakoś mi słabo grał

I pamiętaj by kupować pod odpowiednią formacje

Nie ma formacji w fifa 14.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kolega polecał mi Benteke, podobno OP. co o tym sądzisz? :D (ja się nie znam jakby co)

 

Benteke to czołg. Nie dość, że wysoki to jeszcze silny i szybki.

 

 

Jak to? o.O

 

W FUT 14 formacje zostały zlikwidowane. Teraz zawodnik na swojej karcie posiada tylko pozycję.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

lukkau jest chujowy :P

 

Benteke - Sturridge

Eriksen ( dla bogatszych Rooney )

 

i jest kozak ;D

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Zrobilby ktos sklad brazylijski do trikow ? Formacja 4-2-3-1 do 50 k PC Mysle ze Ronaldinho i Bernard na 100 musza byc :) Jak sie uda kogos nawet nie z bra to moz byc byleby mial zgranie :)

Jeśli pomogłem, nie pogardzę lajkiem :)

Opublikowano

Dzieki, Ravoner, kogo bys polecil na atak do BPL kolo benteke, tak do 30k na pc

 

Eto lub Jovetic.

Możesz spróbować też Suareza ale on często będzie cofał się do pomocy.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Dobra kupilem Eto, dzieki :) A kogo za podolskiego na LP ?

 

Ja mam Hazarda. Jedyny jego minus to, że jest drogi i ofensywny.

Z tańszych to Schurle i Willian.

 

 

Potrzebuje skład na pc za 200-300k.

Ja zrobiłem coś takiego:

http://www.futhead.com/14/squads/3204059/

Wasze propozycje?

 

http://www.futhead.com/14/squads/3205161/

Można zaryzykować i dać Rooneya na CDM, ale nie wiem czy nie będzie za ofensywnie.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Dopiero w tym tygodniu zamierzam kupić 14 na ps3. Ale na webapp przed wyjściem miałem jakieś z 30k.

Może mi ktoś zrobić skład.

Jak z BPL to proszę Eriksena

Jak z Bundesligi to piszczek

Jak z serie a to balotelli

Narazie nie znam sie na cenach wiec nie wiem czy starczy mi na nich

Pomocy i proszę o skład

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

Dopiero w tym tygodniu zamierzam kupić 14 na ps3. Ale na webapp przed wyjściem miałem jakieś z 30k.

Może mi ktoś zrobić skład.

Jak z BPL to proszę Eriksena

Jak z Bundesligi to piszczek

Jak z serie a to balotelli

Narazie nie znam sie na cenach wiec nie wiem czy starczy mi na nich

Pomocy i proszę o skład

 

BPL: http://www.futhead.com/14/squads/3212321/

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...