Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam,Co dodać,kogo wymienić ? http://www.futhead.com/14/squads/3348977/

 

Ja bym zmienił formację. Wydaje mi się, że bardziej efektywna jest z jakimś środkowym napastnikiem. W tej formacji, jedenie skrzydłami możesz rozgrywać. http://www.futhead.com/14/squads/3351924/

spróbój to wytestować - jedynie musisz kupić bocznych pomocników. Skład możesz ulepszyć - zmienić bocznych obrońców, na prawą pomoc Di Maria.

 

Skład BPL, PC, Fifa 14, SKŁAD MA BYĆ DO 10K I SZYBKI W CHUUUUUUUJ!

 

http://www.futhead.com/14/squads/3352504/ - zamiast Benteke możesz dać Hernandeza.

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/3352419/ co bym mógl zmienić, żeby było dobrze :P budżet razem koło 90k

 

Teraz masz 100 zgrania i zawodników pod odpowiednie pozycje: http://www.futhead.com/14/squads/3352540/

 

 

Skład BPL, PC, Fifa 14, SKŁAD MA BYĆ DO 10K I SZYBKI W CHUUUUUUUJ!

 

Szybciej się już chyba nie da: http://www.futhead.com/14/squads/3353115/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

Teraz masz 100 zgrania i zawodników pod odpowiednie pozycje: http://www.futhead.com/14/squads/3352540/

 

Ale budżet 90k jest.

@ Jak sprzeda zawodników prawie wszystkich to mu starczy. Zamiast Rooneya, Eriksen wystarczy. Jednak ja bym zostawił ich - przydadzą mu się może kiedyś.

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/3356329/ co byście tu zmienili? ten costa jest bardzo drogi, ale nie ma innych napastnikow chyba :/ ps3 cena max 350k ( swoją drogą, jak ktoś ma pomysł na skład z innej ligi za ten hajs, np jakas brazylka czy coś to chętnie zobaczę ;) )

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/3356329/ co byście tu zmienili? ten costa jest bardzo drogi, ale nie ma innych napastnikow chyba :/ ps3 cena max 350k ( swoją drogą, jak ktoś ma pomysł na skład z innej ligi za ten hajs, np jakas brazylka czy coś to chętnie zobaczę ;) )

 

http://www.futhead.com/14/squads/3359803/

Nie ma sensu wydawać tyle kasy na jednego zawodnika moim zdaniem.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

a moim zdaniem, nie ma sensu wydawać tyle hajsu na inieste... wg mnie, slaby zawodnik. na spo, ani nie biega, ani nie strzela, glowek nie ma - za co place 90k ? za podania i drybling? spoko...

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

a moim zdaniem, nie ma sensu wydawać tyle hajsu na inieste... wg mnie, slaby zawodnik. na spo, ani nie biega, ani nie strzela, glowek nie ma - za co place 90k ? za podania i drybling? spoko...

 

Jak chcesz.

W takim razie zostaje tylko ten Diego Costa IF.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Boczni pomocnicy są na swoich prawowitych pozycjach ? LS na LS a nie na LP ?

Właśnie chciałbym mieć takich zawodników, ale mógłbyś mi pomóć w dobraniu formacji pod tych zawodników?

20130708137332081187167.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...