Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosilbym o skład z bundesligi formacja 4-1-2-1-2 (moze byc inna jesli znacie lepsza) do 400k

 

http://www.futhead.com/14/squads/2902703/

 

Zamiast Dante możesz dać Boatenga lub kogoś innego. Santany nie dawaj, bo to jest drewno.

 

 

 

http://www.futhead.com/14/squads/2904795/

 

Oscar CAM w Fifie się nie nadaje. Nie ma passów, Drewno w nodze. Jedyna pozycja dla niego to CM.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

http://www.futhead.com/14/squads/2910309/

Wyrzuciłem Alabe bo kasy zabrakło.

 

Nie wiem po co dawałeś Gotzego, który jest słaby i jest wart aż 70k, skoro Gundogan jest o dużo lepszy, pozatym Gundogan na CDM się tylko marnuje. Taki Schweinsteiger na CDM jest kozakiem, nie dość, że ma dobrą obronę, to jeszcze znakomite passy. To już nie jest FIFA 13, gdzie liczy sie pace. Santana jest dobry, gdyż jest tani. Jego mocną strona to tylko szybkość i główki. Obrońcą czasami możesz rozegrać grę podając długie piłki, już nie wspomne o tym, że tragicznie prowadzi piłkę.

 

Taki http://www.futhead.com/14/players/6222/coutinho/ ma podbne statystyki a jest za 2k.

Opublikowano

Gotze jest bardziej ofensywy od Gundogana.

Jak na CDM się marnuje to zmień formację na 4-4-2.

Coutinho to inna liga, do Bundesligi go nie wstawisz.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Gotze jest bardziej ofensywy od Gundogana.

Jak na CDM się marnuje to zmień formację na 4-4-2.

 

W realu zgadzam się, że jest bardziej ofensywny, jednak w Fifie są równi. Mają te same statystyki w grze. DODATKOWO Gundogan ma wysoką pracowitość w ataku co jest widoczne na boisku, lepsze passy, wesprze kolegów w obronie.

Opublikowano

Hmm.. prędzej środkowego pomocnika zamienić lub formację, aby był defensywny pomocnik po środku. Modric to nie CDM :/.

Generalnie formacje w takim szyku trójkąta nie są zbyt fajne, gdyż mało kto schodzi na skrzydła. oraz w tym wypadku jest duża luka między pomocnikami a obrońcami.

Opublikowano

bardziej myślałem coś pod formacje 3-3-4-1( Kolejność : N,SP,OBR,BR ) Ponieważ lubie grać skrzydłami :P Inaczej mówiąc dobrze gram skrzydłami, budżet zwiększył się do ok max 240k c

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

Mój Potwór xD : I5 3350p, Club3D 7870xt le, Msi b75-p45, Silentium PC deus 500w, goodram 4gb 1333 cl9

Opublikowano

 

Tak ciężko napisać formację ? Tylko wprowadzasz chaos :P.

 

http://www.futhead.com/14/squads/2975051/ - dałem Varane i Pepe, gdyż mają dobry workrate w obronie i nie wysuwają się zbytnio. Jest to formacja ofensywna, więc ludzie mają H lub M w ataku. Możesz dać tutaj Alvesa, bo koszt ci się zwiększył.

 

 

Nudziło mi się, więc dodam kilka składow - hybrydy, bo liGA BBVA nie jest zbyt ciekawa.

 

http://www.futhead.com/14/squads/2981108/ - Możesz dać tutaj Alvesa, bo koszt ci się zwiększył.

 

http://www.futhead.com/14/squads/2981493/ - 100 zgrania na lajcie będzie, jeszcze menadzer z Hiszpani + BBVA/Barclays. Zamiast Isco możesz Inieste dać.

 

http://www.futhead.com/14/squads/2982089/ -

 

Song tutaj się nie nadaje, gdyż jest słaby w ataku. Dodatkowo na skrzydła czasami będzie ci szedł khedira/song/fabregas to raczej nie będzie fajne.

Opublikowano

Lewy skrzydłowy do BPL ?

 

Willian - małe gówno co chwile się przewraca

Podolski - biega jak opętany

Sinclair - za słaby

Sterling - to samo co Willian

Hazard za drogi :/

 

Kurw.. Macie jakieś rozwiązanie ? Może kogoś przesunąć na skrzydło ....

Opublikowano

Jeszcze Schurrle i Young został, ale to jest to samo co Willian. Może daj kogoś z innej ligi aby miał zgranie.

Opublikowano

Nie da rady dać kogoś na LM, gdyż lewa strona jest z Belgii a jedyna osoba na lewej oprócz Hazarda to http://www.futhead.com/14/players/4128/dries-mertens/. Można wymienić kilku zawodników i coś by się zrobiło, albo zmienić formację na 4-1-2-1-2 z pomocnikami, nie skrzydłowymi lub na inna.. Prawie każdy zawodnik to taki "papier" na lewej http://www.futhead.com/14/players/lms/all/all/all/all/all/all/all/all/vote_sum/table/

Opublikowano

Dozbieraj na Schurle, jest spoko. Strzały z daleka = czasami fajnie potrafi przyjebać ;)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...