Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam skład z BPL i na napadzie Jovetica i Benteke, budżet 30k - dałoby radę jakoś ulepszyć? Reszta składu jest git, tylko ten napad... Nie jest zły, ale w porównaniu z resztą składu mógłby być lepszy. Miałem Eto'o i średnio mi się podobał, w ostateczności dozbieram i dam mu jeszcze szansę, ale czekam na inne propozycje ;)

 

Sturridge, Remy, Welbeck i Hernandez.

636451494245979649038.gif

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hernandez - czasami odpierdzielał taką trzodę, że szkoda gadać...

 

Jutro potestuję resztę, dzięki ;)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

zróbcie mi kozacki składzik 4-1-2-1-2 włoski fu14 i angielski, jak zarazem niemiecki, holenderski i francuski :D

 

Jaki budżet?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

obojętny


Ale ta fifa jest udana, przegrać mecz przez czerwone kartki! (y). Co dotknięcie przeciwnika czerwona :P, ale boisko było puste. Jak i moi zawodnicy, tak i przeciwnika. Wbiegasz SPO, a tam jeden obrońca xD.

imetin_logo.png

 

Opublikowano

obojętny

Ale ta fifa jest udana, przegrać mecz przez czerwone kartki! (y). Co dotknięcie przeciwnika czerwona :P, ale boisko było puste. Jak i moi zawodnicy, tak i przeciwnika. Wbiegasz SPO, a tam jeden obrońca xD.

 

Wiesz co to znaczy budżet obojętny ? Skąd mam(y) wiedzieć czy to ma być za 100k, czy może nieskończona ilość coinsów ? Jeżeli chcesz skład to może byś napisał do ilu.

Opublikowano

 

Wiesz co to znaczy budżet obojętny ? Skąd mam(y) wiedzieć czy to ma być za 100k, czy może nieskończona ilość coinsów ? Jeżeli chcesz skład to może byś napisał do ilu.

No i właśnie o to mu chodziło, że nieskończona ilość coinsów. Obojętnie za ile, byleby skład powstał.

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/2827860/ - Angielska, oczywiście możesz zamienić na In Formy. Czemu Koscielny ? Gdyż ma M/H a aż 4 piłkarzy ma małą pracowitość w obronie.

 

http://www.futhead.com/14/squads/2828212/ - Włoska, nie polecam tej formacji tutaj, Seria A ma bardzo dużo pomocników, a nie ma gdzie ich wstawić.

http://www.futhead.com/14/squads/2828386/ - Włoska v2. Na prawej dałem Campagnard, gdyż jest niezły w obronie, pracowitość H/H i ma 99 staminy, gdyż IF. Stamina tutaj jest ważna, bo obrońcy duża biegają (boczni)

Opublikowano

 

za ozila rooney

za koscielnego thiago silva

za llorisa cech

za bainsa clichy

 

1 Ja wolę Ozil, więc go tam dałem.

 

2. http://www.futhead.com/14/squads/2828647/ serio ? Zero zgrania, dodatkowo Silva nie jest aż taki mocny.

 

3. Bramkarza każdy daje wedle uznania ...

 

4.

http://www.futhead.com/14/players/2994/leighton-baines/

 

http://www.futhead.com/14/players/2188/gael-clichy/

 

Baines jest tylko w jednej rzeczy gorszy - pace, jednak jeżeli ma dużo kasy to IF Baines miażdży.

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/2831990/

Opłaca się zamiast podolskiego kupić Schurle ?

I czy można coś wzmocnić do 20k

 

Schurle wydaje się lepszy, gdyż ma 4 gwiazdki sztuczek i słabszej nogii. Dodatkowo ma dobre warunki fizyczne.

Zamiast Dembele daj Santi Cazorle lub Eriksena obowiązkowo, gdyż musisz mieć kogoś od passów, rzutów wolnych itd.

Opublikowano

Siema!

POszukuje składu do fify 14 na PS3!

Do 18k, skład BPL bez LO (mam Gibbsa) i bez jednego napastnika (mam Benteke).

POdajcie również formację :)

skpUo.png

Opublikowano

Siema!

POszukuje składu do fify 14 na PS3!

Do 18k, skład BPL bez LO (mam Gibbsa) i bez jednego napastnika (mam Benteke).

POdajcie również formację :D

 

http://www.futhead.com/14/squads/2874332/

http://www.futhead.com/14/squads/2874029/ Co byście zmienili ?

Nie mam określonego budżetu :/

Najbardziej nie odpowiada mi Jose Enrique i Javi Garcia :/

Może dać tam Fellainiego ?

 

Za Jose Enrique Clichy jest zajeb**** a za Javi Garcia jak chcesz to możesz Fellainiego lub Ramiresa a z tańszych to na prawdę polecam Lucasa Leive

Lepiej zrób coś takiego bo nie masz pełnego zgrania http://www.futhead.com/14/squads/2874527/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...