Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przepraszam, że bez wzoru, ale prosiłbym na razie o ocenę składu i ewentualnie jakieś podpowiedzi na przyszłość.

Zaznaczam, że w Fifę gram od 3 tygodni, a jest to moja pierwsza gra z serii ;) Większych umiejętności w grze na razie brak, ale chciałbym dowiedzieć się, jak ze składem w FUT. Wiem, że Serie A to nie najlepsza liga, ale na początku wpadło sporo piłkarzy z Włoch i jakoś tak wyszło :D

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=zC2ENsDrnKtep:pc

Z góry dziękuję za wszelkie rady.

 

Ponawiam pytanie. Co do zmiany?

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Potrzebny mi skład pod głowki na PC
-obojetnei jaka formacja (najlepiej jakas pod główki :D)
-sklad na pc
- liga/ kraj nie gra roli
- Budżet 30-50k

Jeśli pomogłem, nie pogardzę lajkiem :)

Opublikowano

Mam pytanie, bo uzbierałem 200k (ps3) i teraz czy warto robić pare składów po ok 80k ( bo według mnie za taką kwotę z każdej ligi już zrobie mega skład), czy poczekać jeszcze troche bo będą tanieć czy to już ten moment kiedy ceny są najniższe i zaraz się odbiją od dna i pójdą w górę? Więc opłaca się teraz zainwestować czy jeszcze czekać?

Opublikowano

Mam pytanie, bo uzbierałem 200k (ps3) i teraz czy warto robić pare składów po ok 80k ( bo według mnie za taką kwotę z każdej ligi już zrobie mega skład), czy poczekać jeszcze troche bo będą tanieć czy to już ten moment kiedy ceny są najniższe i zaraz się odbiją od dna i pójdą w górę? Więc opłaca się teraz zainwestować czy jeszcze czekać?

 

Jak zaczną wychodzić TOTS to wtedy strasznie ceny spadną. Ale za nim to nastąpi minie sporo czasu.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Potrzebny mi skład pod głowki na PC

-obojetnei jaka formacja (najlepiej jakas pod główki :D)

-sklad na pc

- liga/ kraj nie gra roli

- Budżet 30-50k

Chodizło ci o coś takiego? http://www.futhead.com/14/squads/2576841/

 

tutaj każdy ma full zgranie: http://www.futhead.com/14/squads/2576992/

 

nikt nie ma mniej niż 70 głowek i 180 wzrostu więc chyba do główek dobre :D

15161440ZBaq47Po.gif

Opublikowano

Chodizło ci o coś takiego? http://www.futhead.com/14/squads/2576841/

 

tutaj każdy ma full zgranie: http://www.futhead.com/14/squads/2576992/

 

nikt nie ma mniej niż 70 głowek i 180 wzrostu więc chyba do główek dobre :D

Dzieki ale to jeszcze nie to, widze ze jestes nowy, skład pod głowki to szybcy dobrze wrzucajacy piłke skrzydłowi oraz dobrze głowkujacy napastnicy, reszta nie musi miec głowek dobrych :)

Jeśli pomogłem, nie pogardzę lajkiem :)

Opublikowano

Poproszę skład bundesliga 50-80k, formacja 4 obrońców

skład bbva 50-80k, formacja 4 obrońców

skład ciekawy srebny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...