Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie mnie mam taki skład

I chce kogoś lepszego na Prawe skrzydło

Altintop to porażka ...

Więc podpowiedzcie mi jakiegoś dobrego prawego pomocnika turcja/galatasaray

Lub Jakąś hybrydę na prawe skrzydło ;)

http://www.futhead.com/14/squads/2595586/

 

Lewy obrońca też by się przydał -_-

 

http://www.futhead.com/14/squads/2601483/

636451494245979649038.gif

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chciałbym wypróbować formacje 3-5-2, mógłby ktoś stworzyć coś ciekawego do 20k na ps3?

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Mam taki oto skład:



http://wefut.com/squad/7315

I nie wiem jaką formacje ustawić. Prosze o pomoc. Możecie dawać swoje formacje w squad builderach. Piszcie również jakich piłkarzy mogę kupić aby polepszyć mój skład. (Cena nie gra roli)



PS: Jest to tryb kariery nie FUT !



Opublikowano

 

Mam taki oto skład:

http://wefut.com/squad/7315 

I nie wiem jaką formacje ustawić. Prosze o pomoc. Możecie dawać swoje formacje w squad builderach. Piszcie również jakich piłkarzy mogę kupić aby polepszyć mój skład. (Cena nie gra roli)

PS: Jest to tryb kariery nie FUT !

 

 

Najlepiej stwórz własną formację 4-2-4 z dwójką skrzydłowych i napastników.

Dokup Neymara i Messiego.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

Mam taki oto skład:

http://wefut.com/squad/7315 

I nie wiem jaką formacje ustawić. Prosze o pomoc. Możecie dawać swoje formacje w squad builderach. Piszcie również jakich piłkarzy mogę kupić aby polepszyć mój skład. (Cena nie gra roli)

PS: Jest to tryb kariery nie FUT !

 

 

 

Tutaj taki skład Ci zrobiłem :) formacja 4-1-2-1-2

 

http://www.futhead.com/14/squads/2701594/

579571423327107377857.png


Opublikowano

Mam pytanko, skąd masz tyle hajsu w karierze? :P jak tam zarabiać? zawsze gram w futa, wczoraj zaczalem troche w karierze i juz prawie caly hajs na transfery wydałem a teraz nie wiem jak zarobić xD wystarczy, że będę grał czy trzeba coś jeszcze robić ? :)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Dla Ciebie like. Czekam na inne propozycje.

 

Jak zrobisz 4-2-4 to wtedy Messiego i Neymara na ST, na LW Ronaldo, a na RW Bale.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Neymara raczej nie wyciągne z klubu bo mówi, że niedawno zmienił klub i nei ma ochoty zmieniać po raz kolejny.

Opublikowano

Neymara raczej nie wyciągne z klubu bo mówi, że niedawno zmienił klub i nei ma ochoty zmieniać po raz kolejny.

 

Wystarczy poczekać do zimowego okienka transferowego.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Chce Sklad Niemiecki do.... 200k ?

formacja

koniecznie z 3 obroncami !!

Proponuję taki wariant:

3-4-1-2

Weidenfeller; Howedes, Hummels, Boateng; Podolski, Lars Bender, Gundogan, Muller; Kroos; Gomez, Klose/Kiessling;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...