Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najdroższy, Najlepszy Skład - Cena nie gra roli, formacja też nie.

Opublikowano

Przepraszam, że bez wzoru, ale prosiłbym na razie o ocenę składu i ewentualnie jakieś podpowiedzi na przyszłość.

Zaznaczam, że w Fifę gram od 3 tygodni, a jest to moja pierwsza gra z serii ;) Większych umiejętności w grze na razie brak, ale chciałbym dowiedzieć się, jak ze składem w FUT. Wiem, że Serie A to nie najlepsza liga, ale na początku wpadło sporo piłkarzy z Włoch i jakoś tak wyszło :D

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=zC2ENsDrnKtep:pc

Z góry dziękuję za wszelkie rady.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Witam. Mam coś dla bardziej kreatywnych osób. Szukam składów do 20k za jeden skład. Szukam składów rzadko spotykanych w fucie. Jakieś fajne hybrydy, jakieś fajne ligi itp. Składy mogą być złote , srebrne i jakiś fajny moze być brazowy. Dodam tez że posiadam już skład wloski,portugalski,francuski wiec tych raczej nie, no chyba że hybrydka jakaś:) Za fajne składy daje "fajne"

Opublikowano

Witam. Mam coś dla bardziej kreatywnych osób. Szukam składów do 20k za jeden skład. Szukam składów rzadko spotykanych w fucie. Jakieś fajne hybrydy, jakieś fajne ligi itp. Składy mogą być złote , srebrne i jakiś fajny moze być brazowy. Dodam tez że posiadam już skład wloski,portugalski,francuski wiec tych raczej nie, no chyba że hybrydka jakaś :) Za fajne składy daje "fajne"

 

Galatasaray SK w 4-1-2-1-2: http://www.futhead.com/14/squads/2453793/

Galatasaray SK w 3-5-2: http://www.futhead.com/14/squads/2454165/

Szachtar Donieck: http://www.futhead.com/14/squads/1728278/

Liga rosyjska 4-5-1: http://www.futhead.com/14/squads/2453893/

Liga rosyjska 4-1-2-1-2: http://www.futhead.com/14/squads/2453986/

Liga argentyńska: http://www.futhead.com/14/squads/2454150/

Ja z liga portugalskiej mam taki: http://www.futhead.com/14/squads/1769116/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ostatni mój post dotyczący mojego składu xD ponieważ mam do wydania 90k na skład prosiłbym was o stworzeni kilka ciekawycg składów z róznych lig i krajów na wybranie składu mam 4 tyg bo ręka w gipsie :/

Opublikowano

Ostatni mój post dotyczący mojego składu xD ponieważ mam do wydania 90k na skład prosiłbym was o stworzeni kilka ciekawycg składów z róznych lig i krajów na wybranie składu mam 4 tyg bo ręka w gipsie :/

 

Francja: http://www.futhead.com/14/squads/2461650/

Portugalia: http://www.futhead.com/14/squads/2461759/

Belgia: http://www.futhead.com/14/squads/2461817/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

fajne składy ale mi chodziło o takie kraje typu brazylia anglia hiszpania niemcy. I czemu Neto kosztuje 106000 xD ?

 

Pewnie jakiś błąd. Ja za niego dałem 500 monet.

Brazylia 4-1-2-1-2: http://www.futhead.com/14/squads/2472458/

Brazylia 4-2-3-1: http://www.futhead.com/14/squads/2471425/

Anglia: http://www.futhead.com/14/squads/2471740/

Hiszpania: http://www.futhead.com/14/squads/2472002/

Niemcy: http://www.futhead.com/14/squads/2472394/

Jak za drogi to na LP daj Podolskiego.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...