Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skład z BBVA do 40k na pc pod formację 4-1-2-1-2 z szybkimi i dużymi napastnikami i ogólnie szybkim składem

oraz

Skład z ligi angielskiej do 40k na pc pod formację 4-1-2-1-2 z szybkimi i dużymi napastnikami i ogólnie szybkim składem

 

BBVA: http://www.futhead.com/14/squads/2259963/

BPL: http://www.futhead.com/14/squads/2260208/

 

Szybszych w tej cenie się nie dało. Morata ma 190cm wzrostu także powinno Ci wystarczyć.

 

 

http://www.futhead.com/14/squads/2257520/

 

kto na bramkę ? bo ta KU*WA obroniła może z 10 strzałów z całym sezonie przepuscił z 30 ... to jest żenada

jak nie ma nic lepszego sprzedam ten skład w *******

 

Neuer, Weidenfeller lub Bengalio.

636451494245979649038.gif

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

BPL na PS3 do 120k ? Koniecznie Eto'o i Benteke ( chyba, że jest jakiś inny czołg :P ).

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Skład obojętnie jaki. Do 250k PC.

Ma mieć szybkie skrzydła i mocnych i bramkostrzelnych napastników.

Zrobiłem sam cos takiego http://www.futhead.com/14/squads/1723327/

Mozecie jakies zmiany wprowadzic w tym skladzie.

 

/edit

 

Zmieniłem go sam http://www.futhead.com/14/squads/2345918/ który lepszy?

 

Mozecie mi zrobic tez taki z 4 obroncami ;d

Gif w sygnie.

Opublikowano

Skład obojętnie jaki. Do 250k PC.

Ma mieć szybkie skrzydła i mocnych i bramkostrzelnych napastników.

Zrobiłem sam cos takiego http://www.futhead.com/14/squads/1723327/

Mozecie jakies zmiany wprowadzic w tym skladzie.

 

/edit

 

Zmieniłem go sam http://www.futhead.com/14/squads/2345918/ który lepszy?

 

Mozecie mi zrobic tez taki z 4 obroncami ;d

 

lepszy ten z cuadrado ale jak grasz 3 obrońcami to lepiej za barzagliego weż kogoś szybszego np ogbonne

Skład z 4 obrońcami:

http://www.futhead.com/14/squads/2346884/

Opublikowano

Czy ktoś może złożyć mi najlepszy skład jaki może być do Ligi Francuskiej ?

Cena oraz formacja nie gra roli byleby się fajnie grało.

Platforma PC

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...