Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomoze ktos??

Drużyna:FC Barcelona

Skład:Mironov,Capradossi,Bassong,Rami,Jordi Alba,Sergio Busquets,Alexis Sanchez,Aras Ozbiliz,Hiroshi Kiyotake,Insigne,Balotelli.(Capradossi,Mironov to z Zespolu Juniorów)

Budżet:50 mln.

W czym potrzebuję pomocy:Cos zmienic? Capradossi i Mironov graja dobrze ale tego 2 bym chcial zastapic bo nie za pewnie to wyglada.A reszta to do waszego podgladu.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serie A, PC, FOrmacja 4:3:3 (5) Chyba, chodzi mi o tą gdzie boczni obroncy robia za skrzydłowych i jest spo, do 200k

Jeśli pomogłem, nie pogardzę lajkiem :)

Opublikowano

Witam,

Prosze Was o pomoc :)

Moze mi ktos z Was zbudowac silny sklad z BPL do 150/160k ?:)

Glownie lubie grac wysokimi zawodnikami, z dobrymi strzalami, glowkami i najlepiej gdyby byli dosyc szybcy ^^,

 

Formacja ?

Na 100% 4 obroncow i 2 napasciorow :)

No ewentualnie jakies wasze propozycje tez przyjme.

 

Co do kwoty.

Wiecej kasy nie bede mial, chyba ze z tych 150k pomozecie mi zrobic wiecej w ktrotkim czasie :)

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Ravoner, miałbym do ciebie prośbe.

Mógłbyś mi zbudować skład Serie A , budzet nie wiecej niz 148.379

w skladzie najlepiej zeby byli tevez i Di natale bo slyszalem ze sa bez lipy.

Formacja obojetnie , ale z 2ma napastnikami

 

Z góry dzięki!

 

PS : myśle nad : http://www.futhead.com/14/squads/2041919/ ale to kosztuje ok 160k wiec musialbym dozbierac , a tez nie wiem czy dobry jest IF Gervinho.

Opublikowano

Ravoner, miałbym do ciebie prośbe.

Mógłbyś mi zbudować skład Serie A , budzet nie wiecej niz 148.379

w skladzie najlepiej zeby byli tevez i Di natale bo slyszalem ze sa bez lipy.

Formacja obojetnie , ale z 2ma napastnikami

 

Z góry dzięki!

 

PS : myśle nad : http://www.futhead.com/14/squads/2041919/ ale to kosztuje ok 160k wiec musialbym dozbierac , a tez nie wiem czy dobry jest IF Gervinho.

 

Wyszedł o 5k za dużo ale tyle to powinieneś szybko dozbierać: http://www.futhead.com/14/squads/2042592/

Ja za Di Natale dałbym Balotelliego bo ma więcej główek.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Witam,

Prosze Was o pomoc :)

Moze mi ktos z Was zbudowac silny sklad z BPL do 150/160k ? :)

Glownie lubie grac wysokimi zawodnikami, z dobrymi strzalami, glowkami i najlepiej gdyby byli dosyc szybcy ^^,

 

Formacja ?

Na 100% 4 obroncow i 2 napasciorow :)

No ewentualnie jakies wasze propozycje tez przyjme.

 

Co do kwoty.

Wiecej kasy nie bede mial, chyba ze z tych 150k pomozecie mi zrobic wiecej w ktrotkim czasie :)

Konsola czy PC?

Opublikowano

Konsola czy PC?

 

PC.

 

 

 

Witam,

Prosze Was o pomoc :)

Moze mi ktos z Was zbudowac silny sklad z BPL do 150/160k ? :)

Glownie lubie grac wysokimi zawodnikami, z dobrymi strzalami, glowkami i najlepiej gdyby byli dosyc szybcy ^^,

 

Formacja ?

Na 100% 4 obroncow i 2 napasciorow :)

No ewentualnie jakies wasze propozycje tez przyjme.

 

Co do kwoty.

Wiecej kasy nie bede mial, chyba ze z tych 150k pomozecie mi zrobic wiecej w ktrotkim czasie :)

 

Ponawiam :)

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Witam,

Prosze Was o pomoc :)

Moze mi ktos z Was zbudowac silny sklad z BPL do 150/160k ? :)

Glownie lubie grac wysokimi zawodnikami, z dobrymi strzalami, glowkami i najlepiej gdyby byli dosyc szybcy ^^,

 

Formacja ?

Na 100% 4 obroncow i 2 napasciorow :)

No ewentualnie jakies wasze propozycje tez przyjme.

 

Co do kwoty.

Wiecej kasy nie bede mial, chyba ze z tych 150k pomozecie mi zrobic wiecej w ktrotkim czasie :)

takie coś pasuje?? :D

http://www.futhead.com/14/squads/2100134/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...