Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ram: DDR3 8 GB

Karta graficzna: XFX R9 290 DD 

Procesor: Intel Core i5-4670K BOX

Zasilacz:  XFX Pro Series Core 550W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:  No i właśnie tu jest moje pytanie grałem na rozdziałce 1920x1080 lecz niestety monitor sie spierdzielił, więc zamówiłem nowy no i zamierzam sobie grać w rozdzielczości 2560x1440. Czy możę być zjawisko dropów fps ? Czy coś w tym stylu?

 

Powinno hulać na ultra ;)

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Juri.

 

2 komputer - pytam z ciekawości ile wyciągnie FPS

 

 

Ram: DDR3 4 GB
Karta graficzna:  GTX 260 2gb
Procesor: Pentium Dual-Core 2,8 
Zasilacz:  Niestety nie wiem.
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:  Taka jak wyżej, czyli 2560x1440

59495175307068268899.jpg


Opublikowano

@Juri.

 

2 komputer - pytam z ciekawości ile wyciągnie FPS

 

 

Ram: DDR3 4 GB

Karta graficzna:  GTX 260 2gb

Procesor: Pentium Dual-Core 2,8 

Zasilacz:  Niestety nie wiem.

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:  Taka jak wyżej, czyli 2560x1440

 

Słaby procek, ale na średnich powinno dać radę.

Opublikowano

Mój drugi laptop, kolega by kiedyś do mnie wpadł i pograłbym z nim ale nie wiem czy ugra się coś na tym.

 

Grafika:Intel® HD Graphics

 

Ram:4GB

 

Windows 7 Home Premium 64 bit

 

Procesor: Tutaj nie wiem ale są dwa Intel® Pentium® CPU     P6000  @ 1.87GHz

Opublikowano

Mój drugi laptop, kolega by kiedyś do mnie wpadł i pograłbym z nim ale nie wiem czy ugra się coś na tym.

 

Grafika:Intel® HD Graphics

 

Ram:4GB

 

Windows 7 Home Premium 64 bit

 

Procesor: Tutaj nie wiem ale są dwa Intel® Pentium® CPU     P6000  @ 1.87GHz

 

Nie ma takiej opcji. Procesor z lat 90, grafika tragiczna. Wątpię że to launcher odpali.

Opublikowano

Ram:4gb 1600hz

Karta graficzna: HD6770

Procesor:Intel caleron g1820 2 rdzeniowy 2.7

Zasilacz :600w nwm jakiej firmy ^^ 

 

 

Procesor nadający się do muzeum, grafika słabiutka, zasilacz pewnie kijowej firmy, a ram nie jest najważniejszy. Minimalne/niskie.

Opublikowano

a jak bym wsadził i5 x4 3.0 pograł bym na wysokich ?

albo jakiegos pentium dobrego ? 

 

Nie z tą grafą.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ram: 2/4GB DDR2
Karta graficzna: nVidia GF6150LE (Vancouver 2013 na nisko srednich w 1024/ chodzi)
Procesor: AMD Athlon 64 X2 2GHz

Zasilacz: Wbudowany od Della jakiś :P Komputer to Dell Optiplex 740

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1024/

BTW. wgl odpale to (na 5/10fps) żeby wiedzieć czy kombinować z teksturami (jaki problem zamalować wszystko na czarno-biało :D) + mody?

Opublikowano

Ram: 2/4GB DDR2

Karta graficzna: nVidia GF6150LE (Vancouver 2013 na nisko srednich w 1024/ chodzi)

Procesor: AMD Athlon 64 X2 2GHz

Zasilacz: Wbudowany od Della jakiś :P Komputer to Dell Optiplex 740

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1024/

BTW. wgl odpale to (na 5/10fps) żeby wiedzieć czy kombinować z teksturami (jaki problem zamalować wszystko na czarno-biało :D) + mody?

 

Garaż uruchomisz, ale w bitwach o płynnej grze nie ma mowy.

Opublikowano

Ram:  8gb Kingston Genesis 1600MHz
Karta graficzna: ASUS Radeon 6670
Procesor: Intel i3 2120 2x 3.3GHz
Zasilacz: OCZ ModXStream PRO 600W
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1440x900

Opublikowano

Ram:  8gb Kingston Genesis 1600MHz

Karta graficzna: ASUS Radeon 6670

Procesor: Intel i3 2120 2x 3.3GHz

Zasilacz: OCZ ModXStream PRO 600W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1440x900

 

Średnie/wysokie.

Opublikowano

Ram. 4 Gb goodram 800 mhz

Grafika Nividia 8600 GT 1 GB

procesor Amd atholn x2 255 3,10 GHz

zaśilacz cubemax 450 v

Roździelczość 1440/900

 

Średnie/wysokie.

Opublikowano

czy jeśli zmienie rożdzielczość bedzie więcej fps???

 

//sory za offtop

 

Jeśli dasz większą może być mniej FPS, a mniejszą będzie więcej.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
RAM: 4 GB(SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 755M + Intel HD Graphics 4600

Procesor: i7-4700MQ (4 rdzenie, od 2.40 GHz do 3.40 GHz, 6 MB cache)

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Jeszcze niewiem

 

Ogólnie to przymierzam się do zakupu lapka, dlatego też dane nie są do końca pełne

Czy przy tym lapku(patrz link) ogólnie mam szanse na lepszą frajdę?


Opublikowano

Pograsz bez problemu na wysokich w maksymalnej rozdziałce. Karta graficzna bez problemu uciągnie tą grę, jednak z procesorem będzie kłopot, bo WoT nie obsługuje wielu rdzeni (!!!!!!!) i trzeba będzie się bawić programami/systemem by takową opcje włączyć. W każdym razie, pograsz bez spowolnień i spadków klatek.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Ram: KINGSTON DDR3 2x4GB 1600MHz KVR16N11S8K2/8
Karta graficzna: GIGABYTE GF GTX970 4096MB DDR5/256b D/H/D WF3 OC
Procesor: Core i5-4460 3.20GHz LGA 1150 BOX
Zasilacz: ZALMAN ZM700-GV (700W) 80+ BRONZE
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Na razie będzie to rozdzielczość 1680x1050. Później FHD 1920x1080

Opublikowano

Ram: KINGSTON DDR3 2x4GB 1600MHz KVR16N11S8K2/8

Karta graficzna: GIGABYTE GF GTX970 4096MB DDR5/256b D/H/D WF3 OC

Procesor: Core i5-4460 3.20GHz LGA 1150 BOX

Zasilacz: ZALMAN ZM700-GV (700W) 80+ BRONZE

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Na razie będzie to rozdzielczość 1680x1050. Później FHD 1920x1080

 

Ultra.

Opublikowano

AMD ATHLON IP320 DUAL CORE


ATI MOBILITY RADEON 4200 HD


4GB RAMU


1024 ;D ROZDIALKA D:


to lapek PRZYMIERZAM się do nowego kompa :D a na nim pogarm ? :


http://www.amazon.de/GAMER-Bulldozer-Quad-Core-DDR5-VGA-DVI-HDMI-DirectX/dp/B004TWYHQ8/ref=sr_1_7?s=computers&ie=UTF8&qid=1415534037&sr=1-7&keywords=asus+gamer mien wiecej cos takiego tylko grafa inna ;) 2gb jakas zaraz dopisze


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...