Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ram: 4 Gb 1600 Mhz od Kingstona

Karta graficzna: MSI Radeon R9 270

Procesor: I3 4150

Zasilacz: Antec VP-PC 500W

Rozdzielczość: 1280x720

 

P.S. zrobiłem składaka tak jak mówiliście, mam nadzieje że dobry jest, będę go miał w Poniedziałek :D

 

Średnie/niskie przy dobrej ilości fps. Mogłeś inny, lepszy procek włożyć.

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ram: DDR3 8 GB k
Karta graficzna: Asus GTX 680 DirectCU II
Procesor: Intel Core i5 4690K
Zasilacz: Crosair 650W
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680x1050

Opublikowano

Ram: DDR3 8 GB k

Karta graficzna: Asus GTX 680 DirectCU II

Procesor: Intel Core i5 4690K

Zasilacz: Crosair 650W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680x1050

 

Wysokie / Maksymalne?

Opublikowano

Ram: DDR3 8 GB k

Karta graficzna: Asus GTX 680 DirectCU II

Procesor: Intel Core i5 4690K

Zasilacz: Crosair 650W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680x1050

 

Maksymalne przy dobrej ilości fps.

Opublikowano

Witam. Na jakie ustawienia zmienić:

 

Mój sprzęt to:

Procek: Intel Core i5-2320

Grafika: Nvidia GeForce GTX 550 TI

Płyta główna: Intel DH67BL

RAM: 2x2GB DDR3

Zasilacz: Logic (nwm jaki model)

Opublikowano

Witam. Na jakie ustawienia zmienić:

 

Mój sprzęt to:

Procek: Intel Core i5-2320

Grafika: Nvidia GeForce GTX 550 TI

Płyta główna: Intel DH67BL

RAM: 2x2GB DDR3

Zasilacz: Logic (nwm jaki model)

 

Mieszane maksymalne / wysokie.

Opublikowano

(przepisuje wszystko z właściwości,bo nie wiem co wam potrzeba :D)

 

Procesor Intel® Pentium® CPU G3220 @  3.00 GHz

Pamięć Ram: 4GB (dokładniej dostępne 3,88)

Karta Graficzna:Intel ® HD Graphic Nvidia  GeForce GT 630

 64 bit system windows 7

21d5195.png

Opublikowano

(przepisuje wszystko z właściwości,bo niem co trzeba wam :D)

 

Procesor Intel® Pentium® CPU G3220 @  3.00 GHz

Pamięć Ram: 4GB (dokładniej dostępne 3,88)

64 bit system windows 7

Podaj kartę graficzną, bo jest najważniejsza.

Opublikowano

@kYRA.(przepisuje wszystko z właściwości,bo nie wiem co wam potrzeba :D) Procesor Intel® Pentium® CPU G3220 @ 3.00 GHz Pamięć Ram: 4GB (dokładniej dostępne 3,88) Karta Graficzna:Intel ® HD Graphic Nvidia GeForce GT 630 64 bit system windows 7

 

Nie wiem czemu karta mi się wcześniej nie napisała

 

@kYRA.

21d5195.png

Opublikowano

(przepisuje wszystko z właściwości,bo nie wiem co wam potrzeba :D)

 

Procesor Intel® Pentium® CPU G3220 @  3.00 GHz

Pamięć Ram: 4GB (dokładniej dostępne 3,88)

Karta Graficzna:Intel ® HD Graphic Nvidia  GeForce GT 630

 64 bit system windows 7

Grafika słaba.. laptopy nie są do gier. No chyba, że już takie droższe powyżej 3000 tyś. złotych :)

Opublikowano

@kYRA.(przepisuje wszystko z właściwości,bo nie wiem co wam potrzeba :D) Procesor Intel® Pentium® CPU G3220 @ 3.00 GHz Pamięć Ram: 4GB (dokładniej dostępne 3,88) Karta Graficzna:Intel ® HD Graphic Nvidia GeForce GT 630 64 bit system windows 7

 

Nie wiem czemu karta mi się wcześniej nie napisała

 

@kYRA.

 

Minimalne przy niskiej ilości fps.

Opublikowano

Minimalne ? 

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.60GHz

Ram 3 GB

Karta graficzna : ATI Radeon HD 2400 Pro 

 

Średnie.

Opublikowano

Minimalne ? 

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.60GHz

Ram 3 GB

Karta graficzna : ATI Radeon HD 2400 Pro 

Mam troche lepszą grafike, a proc 4-rdzeniowy i 4 GB ramu i gram na grafice standardowej z wszystkimi opcjami na full i mam powyżej 60 fps. Ty będziesz miał troszkę mniej fps, niż ja, ale będzie płynnie :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

AMD A8 6600 4x3,9GHZ

Radeon 8570D

DDR3 4GB

500W

Oczekiwana rozdzielczość 1360x780 chyba taka noe pamiętam cyferek.

Opublikowano

AMD A8 6600 4x3,9GHZ

Radeon 8570D

DDR3 4GB

500W

Oczekiwana rozdzielczość 1360x780 chyba taka noe pamiętam cyferek.

 

Niskie przy bardzo dobrej ilości fps, średnie przy optymalnej, wysokie... przy nieciekawej. Nie znam się na grafikach, ale 4GB ramu to trochę za mało na wysokie/ultra.

Opublikowano

Ram: DDR3 8 GB
Karta graficzna: XFX R9 290 DD 
Procesor: Intel Core i5-4670K BOX
Zasilacz:  XFX Pro Series Core 550W
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:  No i właśnie tu jest moje pytanie grałem na rozdziałce 1920x1080 lecz niestety monitor sie spierdzielił, więc zamówiłem nowy no i zamierzam sobie grać w rozdzielczości 2560x1440. Czy możę być zjawisko dropów fps ? Czy coś w tym stylu?

59495175307068268899.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...