Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ram:12gb

Karta graficzna: w grze mam nvidia 635m / mam 2karty bo sie zmieniaja podczas grania (lenovo G780A)

Procesor:I7-3632QM 3.2ghz 4rdzeniowy

Zasilacz:nie wiem ale dobry 200wat +

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1600x900 (;

Probowalem na ultra ale ma 25-30fpsow a jak wiadomo bat.chata sie przy tym nie zdejmie nie wiem co zdjac ale chcialbym zeby ladnie wygladalo i przydalo by sie zeby byla grafika ta nowa

 

pozdrawiam

i licze na szybka odp

 

 

 

LAPTOP

Na medium pograsz komfortowo, a może nawet na high

1372333810-U137250.jpg

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaki masz zasilacz i jaką płyte główną?

Zasilacz jak już wspomniałem, 350V, a płyta główna: ECS 945GCT-M2

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Ram: 8 GB DDR3 1600 MHz

Karta graficzna: AMD® Radeon™ HD7670M 2 GB DDR3

Procesor: Intel® Core™ i5-3210M Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)

Zasilacz: Nie wiem

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1600x900 czy coś takiego lub mniej

Jest to laptop. Chciałbym tylko wiedzieć ile fps.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ram: 8 GB DDR3 1600 MHz

Karta graficzna: AMD® Radeon™ HD7670M 2 GB DDR3

Procesor: Intel® Core™ i5-3210M Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)

Zasilacz: Nie wiem

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1600x900 czy coś takiego lub mniej

Jest to laptop. Chciałbym tylko wiedzieć ile fps.

Medium, a może i High na stałych 30FPS

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E4600 @ 2.30GHz

Karta graficzna:NVIDIA GeForce 8500 GT

RAM: 3GB, DDR2 Dual 333.3MHz

Zasilacz: Modecom Feel2 400W

Rozdzielczość: 1024 / 768

System operacyjny:Windows 7 64bit

Na low w najniższej rozdziałce myślę, że coś ugrasz, ale dobrze by było jakbyś tekstury 3% wgrał.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ram:4,00 GB Ram

Karta graficzna: Intel® HD Graphics Family

Procesor:Intel® Pentium® CPU G630 @ 2.70GHz (2 rdzenie)

Zasilacz: Niewiem

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1280X800 w okienku.

Pójdzie? ^^ Jak tak to powiedzcie czy mam grać na małych/średnich/dużych wymaganiach aby grafika była dobra lecz żeby spokojnie dało się grać :)

Jak coś to jest mój net: http://www.speedtest.pl/test/53285285

itr0fv.png

Opublikowano

Ram:4,00 GB Ram

Karta graficzna: Intel® HD Graphics Family

Procesor:Intel® Pentium® CPU G630 @ 2.70GHz (2 rdzenie)

Zasilacz: Niewiem

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1280X800 w okienku.

Pójdzie? ^^ Jak tak to powiedzcie czy mam grać na małych/średnich/dużych wymaganiach aby grafika była dobra lecz żeby spokojnie dało się grać :)

Jak coś to jest mój net: http://www.speedtest.pl/test/53285285

Nie pójdzie karta graficzna zintegrowana wymagania WoT to 9800 GT lub lepsza.

Minus.png
Opublikowano

Procesor: Intel® Pentium Dual-Core T4500 @ 2.30 GHz (2 rdzenie)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce G210M

RAM: 4,00 GB.

Rozdzielczość: 1600/900

System operacyjny: Windows 7 64 bit.

Pytam się ponownie ponieważ pytam teraz o laptopa ;)

Opublikowano

Procesor: Intel® Pentium Dual-Core T4500 @ 2.30 GHz (2 rdzenie)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce G210M

RAM: 4,00 GB.

Rozdzielczość: 1600/900

System operacyjny: Windows 7 64 bit.

Pytam się ponownie ponieważ pytam teraz o laptopa ;)

Nie pograsz komfortowo

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Na jakich detalach pogram i ile FPS osiągnę:

 

Ram:2GB DDR3

Karta graficzna:Sapphire Radeon HD7850

Procesor:Intel i3 3220

Zasilacz:Corsair VS series 450w

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1360x768

reflinki

Opublikowano

Ram:3 Gb DDR2 667 Mhz

Karta graficzna:NVIDA GeForce GT440 | 1 Gb

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2,12 GHz | Turbo 2,42 GHz

Zasilacz:Wiem że był wymieniany 2,3 lata temu na taki z wyższej pułki - a rozkręcać kompa nie będe

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1920x1080

Chodzi mi o minimum 30 fps

Opublikowano

Na jakich detalach pogram i ile FPS osiągnę:

 

Ram:2GB DDR3

Karta graficzna:Sapphire Radeon HD7850

Procesor:Intel i3 3220

Zasilacz:Corsair VS series 450w

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1360x768

Na full spokojnie pograsz

 

Ram:3 Gb DDR2 667 Mhz

Karta graficzna:NVIDA GeForce GT440 | 1 Gb

Procesor: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2,12 GHz | Turbo 2,42 GHz

Zasilacz:Wiem że był wymieniany 2,3 lata temu na taki z wyższej pułki - a rozkręcać kompa nie będe

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1920x1080

Chodzi mi o minimum 30 fps

Nie pograsz na full HD i 30FPS na takim słabym sprzęcie....

Na low w 1024x720 możesz próbować.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ram: 4,00 GB (dostępne 3,00 GB mam 32bity)

Karta graficzna:NVIDIA GeForce GT 240

Procesor:AMD Phenom II X4 955 Processor 3.20GHz

Zasilacz:Hmmm dałem ok 600zł to chyba dobry

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1680:1050

Opublikowano

Ram: 4,00 GB (dostępne 3,00 GB mam 32bity)

Karta graficzna:NVIDIA GeForce GT 240

Procesor:AMD Phenom™ II X4 955 Processor 3.20GHz

Zasilacz:Hmmm dałem ok 600zł to chyba dobry

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1680:1050

Na tej GPU i takiej rozdziałce na low albo i mniej xD

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ram: 4,00 GB (dostępne 3,00 GB mam 32bity)

Karta graficzna:NVIDIA GeForce GT 240

Procesor:AMD Phenom™ II X4 955 Processor 3.20GHz

Zasilacz:Hmmm dałem ok 600zł to chyba dobry

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1680:1050

Zasilacz wziąłeś za 600 zł?!

Dżisas...

Lepiej było przeznaczyć pieniądze na graficzną.

Zasilacz aż taki ważny nie jest...

Sprzedaj zasilacz, kup normalny, i kup dobre GPU.

Opublikowano

Zasilacz jest najważniejszy w całym zestawie, ale wydawać na niego 600zł, to przesada, a przy takim sprzęcie, to już w ogóle bezsens

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ram:10GB

Karta graficzna:gigabyte geoforce gtx660 2GB

Procesor:AMD X8 FX-8350

Zasilacz: nie wiem

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366x768

Opublikowano

Ram:10GB

Karta graficzna:gigabyte geoforce gtx660 2GB

Procesor:AMD X8 FX-8350

Zasilacz: nie wiem

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366x768

Na full HD ogarniesz na full detalach, a na tej śmiesznej rozdzielczości z palcem w dupie.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Dzięki ;)

 

Tak na marginesie może mi ktoś powiedzieć kto wymyślił taki bezsens, żeby wypowiadać się w niektórych tematach trzeba mieć jakąś tam liczbę postów ? Ja to widzę tak: Żeby się wypowiedzieć, muszę naspamować gdzie indziej... (dla jasności nie chodzi mi o ten temat :P )

Opublikowano

Zasilacz wziąłeś za 600 zł?!

Dżisas...

Lepiej było przeznaczyć pieniądze na graficzną.

Zasilacz aż taki ważny nie jest...

Sprzedaj zasilacz, kup normalny, i kup dobre GPU.

To był najtańszy zasilacz bo reszta nie pasowała:)
Opublikowano

To był najtańszy zasilacz bo reszta nie pasowała:)

Mogę się wręcz założyć, że jakikolwiek inny by pasował, ładnie cie nabrali.

Opublikowano

Ram: 3,00 GB DDR2
Karta graficzna: HD 4670 512 mb
Procesor: AMD 64x2 2.1 GHz
Zasilacz: Amacrox Warrior 400w
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1152:864

 

Jeśli zmienię grafikę na 9800 lub 4850 odczuje duża różnicę ??

Teraz gram na low chodzi o to żeby widzieć wybuchy i po pociskach, i mieć te 30 FPS

Opublikowano

Ram: 3,00 GB DDR2

Karta graficzna: HD 4670 512 mb

Procesor: AMD 64x2 2.1 GHz

Zasilacz: Amacrox Warrior 400w

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1152:864

 

Jeśli zmienię grafikę na 9800 lub 4850 odczuje duża różnicę ??

Teraz gram na low chodzi o to żeby widzieć wybuchy i po pociskach, i mieć te 30 FPS

Podaj dokładny model CPU.

Nie wymienisz GPU z takim zasilaczem.

Odczujesz różnice po zmianie na 4850 (bo ta jest lepsza od 9800), ale póki nie zmienisz CPU będzie ograniczana

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...