Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

http://myanimelist.net/animelist/RaVersoN

Po C: After Story czuje straszny niedosyt, także podajcie mi najlepszy romans który znacie.

 

Nie podawajcie Nany, zostawiam sobie to na później ;)

 

Tasogare Otome x Amnesia

Ushinawareta Mirai wo Motomete

White Album 2

Akagami no Shirayuki-hime

Kokoro ga Sakebitagatterunda.

Golden Time 

Nagi no asukara

True tears 

 

Lub to:

http://myanimelist.net/featured/1533

 

Pisz, czy Nana po 5 odcinku zaczyna być dobra, bo porzuciłem po tym odcinku xD.

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

 

http://myanimelist.net/animelist/RaVersoN

Po C: After Story czuje straszny niedosyt, także podajcie mi najlepszy romans który znacie.

 

Nie podawajcie Nany, zostawiam sobie to na później ;)

Tasogare Otome x Amnesia

Ushinawareta Mirai wo Motomete

White Album 2

Akagami no Shirayuki-hime

Kokoro ga Sakebitagatterunda.

Golden Time

Nagi no asukara

True tears

 

Lub to:

http://myanimelist.net/featured/1533

 

Pisz, czy Nana po 5 odcinku zaczyna być dobra, bo porzuciłem po tym odcinku xD.

Cały czas jest dobra. W sumie akcja zaczyna się po bodajże 12 odcinku, ale warto, naprawdę...

Opublikowano

 

http://myanimelist.net/animelist/RaVersoN

Po C: After Story czuje straszny niedosyt, także podajcie mi najlepszy romans który znacie.

 

Nie podawajcie Nany, zostawiam sobie to na później ;)

 

Tasogare Otome x Amnesia

Ushinawareta Mirai wo Motomete

White Album 2

Akagami no Shirayuki-hime

Kokoro ga Sakebitagatterunda.

Golden Time 

Nagi no asukara

True tears 

 

Lub to:

http://myanimelist.net/featured/1533

 

Pisz, czy Nana po 5 odcinku zaczyna być dobra, bo porzuciłem po tym odcinku xD.

 

 

 

Ale które z tych wszystkich jest najlepsze :v

Opublikowano

 

 

http://myanimelist.net/animelist/RaVersoN

Po C: After Story czuje straszny niedosyt, także podajcie mi najlepszy romans który znacie.

 

Nie podawajcie Nany, zostawiam sobie to na później ;)

Tasogare Otome x Amnesia

Ushinawareta Mirai wo Motomete

White Album 2

Akagami no Shirayuki-hime

Kokoro ga Sakebitagatterunda.

Golden Time

Nagi no asukara

True tears

 

Lub to:

http://myanimelist.net/featured/1533

 

Pisz, czy Nana po 5 odcinku zaczyna być dobra, bo porzuciłem po tym odcinku xD.

 

Ale które z tych wszystkich jest najlepsze :v

Nie wiem, dla mnie wszystkie romanse są takie same. Ale z tego co podałem, to najlepszy jest: Nagi no asukara oraz WA2

gfgdf

 

Opublikowano

http://myanimelist.net/animelist/RaVersoN

Po C: After Story czuje straszny niedosyt, także podajcie mi najlepszy romans który znacie.

 

Nie podawajcie Nany, zostawiam sobie to na później ;)

Zależy czego szukasz. Możesz szukać poważniejszej serii z romansem albo połączenia komedia + romans.

Jak to pierwsze:

Nana, jeden minus to jedna z dwóch Nan. Reszta miodzio

Nagi no Asukara, kreska, kreska i jeszcze raz genialna kreska

White Album 2, spoko muzyka, lekki harem, dramat, romans ofc

 

Jak to drugie:

Kaichou wa MaId-sama to pierwszy romans jaki obejrzałem, fajna komedia, dziewczęcy imo mocno romans, trochę dramatu.

Kokoro Connect + specjale, świetna komedia, zamiany ciałami, dramat, trochę rozmyślień bohaterów, romans, no i "psująca" się psychika jednej z głównych postaci.

Kimi ni Todoke, bardzo wolna seria, na taki poważniejszy romans trzeba czekać i czekać, ale mi się to nawet przyjemnie oglądało, chociaż bohaterka mogłaby być mniej denerwująca.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Siemka szukam anime w którym główny bohater jest badassem najlepiej jak by był jeszcze uzależnionym np palaczem ktoś coś?

Opublikowano (edytowane)

Siemka szukam anime w którym główny bohater jest badassem najlepiej jak by był jeszcze uzależnionym np palaczem ktoś coś?

Gangsta.

Black Lagoon

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

@BOZASNE

Jakby miał to by napisał. Ogólnie wymagania dałeś dość ciężkie, bo niestety większość tytułów ma pizdowatego bohatera, który ewentualnie z czasem staje się "bad assem", po drugie shouneny docelowo są przeznaczone dla grupy odbiorców niepełnoletnich wiec nie propaguje się w nich uzależnień no i po trzecie tytuły dla starszego widza obejmują inne problemy, a więc ciężko znaleźć tam ten typ bohatera. Ogólnie słabo ogląda się tytuł, gdzie główny bohater jest od samego początku zbyt silny, no chyba że ma być to parodia więc:

 

- One Punch Man

 

Oczywiście nie może odbyć się bez klasyka w postaci:

- Code Geass (niestety główny bohater nie ma żadnego uzależnienia)

 

Co do uzależnień to mogę podać:

- Welcone in NHK (walka faceta, który jest - https://pl.wikipedia.org/wiki/Hikikomori)

- Serial Experimental Lain (ogólnie o uzależnieniu od internetu)

 

Jeżeli interesowałyby CIę tytuły, gdzie ma się takiego "od zera do bohatera" to napisz, a coś znajdę.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

@BOZASNE

Jakby miał to by napisał. Ogólnie wymagania dałeś dość ciężkie, bo niestety większość tytułów ma pizdowatego bohatera, który ewentualnie z czasem staje się "bad assem", po drugie shouneny docelowo są przeznaczone dla grupy odbiorców niepełnoletnich wiec nie propaguje się w nich uzależnień no i po trzecie tytuły dla starszego widza obejmują inne problemy, a więc ciężko znaleźć tam ten typ bohatera. Ogólnie słabo ogląda się tytuł, gdzie główny bohater jest od samego początku zbyt silny, no chyba że ma być to parodia więc:

 

- One Punch Man

 

Oczywiście nie może odbyć się bez klasyka w postaci:

- Code Geass (niestety główny bohater nie ma żadnego uzależnienia)

 

Co do uzależnień to mogę podać:

- Welcone in NHK (walka faceta, który jest - https://pl.wikipedia.org/wiki/Hikikomori)

- Serial Experimental Lain (ogólnie o uzależnieniu od internetu)

 

Jeżeli interesowałyby CIę tytuły, gdzie ma się takiego "od zera do bohatera" to napisz, a coś znajdę.

Ew. jeszcze:

Psycho-pass

gfgdf

 

Opublikowano

Siemka szukam anime w którym główny bohater jest badassem najlepiej jak by był jeszcze uzależnionym np palaczem ktoś coś?

Hellsing Ultimate

Głowna postaci jest wampirem, rozpierdala wszystkich, pali.

Sprzęt:


Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5Ghz/Pamięć: Corsair DDR4 Vengeance LPX  1x8GB 2400MHz CL14/Płyta główna: Gigabyte GA-Z170-GAMING K3/Karta Graficzna: -------/Dysk: SSD Crucial MX300 275GB/Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436/Zasilacz: Corsair VS550/Obudowa: SilentiumPC Gladius M35

Opublikowano

Potrzebuje jakiegoś anime. Ostatnio zacząłem oglądać Guilty Crown i jedyne co jest tam dobre to OST i kreska. Postacie nijakie (oprócz Inori i Ayase), bohater na styl Kanekiego z TG, rak.

 

Obejrzałbym jakiś dramat, coś w stylu Clannada i Nany.

http://myanimelist.net/animelist/Zeciarz

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Szukam jakiegoś animca z bogami, coś w stylu Noragami lub Shinmai Maou no Testament.

 

MAL: http://myanimelist.net/animelist/Kodzi12?status=2&tag=

Campione

Mondaiji-tachi ga Isekai kara kuru sou desu yo

 

Potrzebuje jakiegoś anime. Ostatnio zacząłem oglądać Guilty Crown i jedyne co jest tam dobre to OST i kreska. Postacie nijakie (oprócz Inori i Ayase), bohater na styl Kanekiego z TG, rak.

 

Obejrzałbym jakiś dramat, coś w stylu Clannada i Nany.

http://myanimelist.net/animelist/Zeciarz

Air i Kanon.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Potrzebuje jakiegoś anime. Ostatnio zacząłem oglądać Guilty Crown i jedyne co jest tam dobre to OST i kreska. Postacie nijakie (oprócz Inori i Ayase), bohater na styl Kanekiego z TG, rak.

 

Obejrzałbym jakiś dramat, coś w stylu Clannada i Nany.

http://myanimelist.net/animelist/Zeciarz

Jakby pasował Ci dramat horror, z mindfuckiem, plot-twistami i wszystkim co dobre i pojebane, to polecam Higurashi no Naku Koro ni 

Jak normalne jakieś dramato, okruchożyciowe, romansowe coś, to weź się za Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai., które masz w planowanych, Kyoukai no Kanata też było ok, lekki dramacik jest... Jeszcze jakiś True Tears mi się kojarzy, Toki wo Kakeru Shoujo - to je movie, Hotarubi no Mori e - movie też, Nodame Cantabile(coś ala Shigatsu wa Kimi no Uso, może być bardzo dobre), Little Busters!, Bokura ga Ita.

Btw. Oglądnij też Fullmetala xD 

Opublikowano

Potrzebuje jakiegoś anime. Ostatnio zacząłem oglądać Guilty Crown i jedyne co jest tam dobre to OST i kreska. Postacie nijakie (oprócz Inori i Ayase), bohater na styl Kanekiego z TG, rak.

 

Obejrzałbym jakiś dramat, coś w stylu Clannada i Nany.

http://myanimelist.net/animelist/Zeciarz

Jebnij sobie Plastic Memoris, bo widzę, że masz w planowanych.

Opublikowano

 

Jebnij sobie Plastic Memoris, bo widzę, że masz w planowanych.

 

Nie jebnę sobie, bo znam zakończenie xD

 

 

 

Jakby pasował Ci dramat horror, z mindfuckiem, plot-twistami i wszystkim co dobre i pojebane, to polecam Higurashi no Naku Koro ni 

 

Jak normalne jakieś dramato, okruchożyciowe, romansowe coś, to weź się za Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai., które masz w planowanych, Kyoukai no Kanata też było ok, lekki dramacik jest... Jeszcze jakiś True Tears mi się kojarzy, Toki wo Kakeru Shoujo - to je movie, Hotarubi no Mori e - movie też, Nodame Cantabile(coś ala Shigatsu wa Kimi no Uso, może być bardzo dobre), Little Busters!, Bokura ga Ita.

Btw. Oglądnij też Fullmetala xD

 

Little Busters! próbowałem oglądać. To co miało śmieszyć, sprawiło, że wyłączyłem komputer i poszedłem spać.

Resztę na pewno obczaję (Cały czas polecach Higurashi, tak często jak kiedyś mi Shinsekai Yori, więc chyba to najpierw obejrzę)

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

Jakby pasował Ci dramat horror, z mindfuckiem, plot-twistami i wszystkim co dobre i pojebane, to polecam Higurashi no Naku Koro ni 

 

Jak normalne jakieś dramato, okruchożyciowe, romansowe coś, to weź się za Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai., które masz w planowanych, Kyoukai no Kanata też było ok, lekki dramacik jest... Jeszcze jakiś True Tears mi się kojarzy, Toki wo Kakeru Shoujo - to je movie, Hotarubi no Mori e - movie też, Nodame Cantabile(coś ala Shigatsu wa Kimi no Uso, może być bardzo dobre), Little Busters!, Bokura ga Ita.

Btw. Oglądnij też Fullmetala xD

 

Little Busters! próbowałem oglądać. To co miało śmieszyć, sprawiło, że wyłączyłem komputer i poszedłem spać.

Resztę na pewno obczaję (Cały czas polecach Higurashi, tak często jak kiedyś mi Shinsekai Yori, więc chyba to najpierw obejrzę)

 

O, to z Little Busters! miałeś podobnie co ja. :D 

Polecam Higurashi, bo ludzie się go nie łapią tak samo jak Shinsekai Yori, a obie te serie są genialne. Higurashi tyle, że to jest naprawdę bardzo hmm.. brutalna seria, ale polecam. Świetne zagadowke anime + horror + dramat. Jedyne co to kreska tutaj jest taka średnia, ale idzie się szybko przyzwyczaić. Tylko skupiaj się na fabule, bo w zasadzie 1 sezon to nic nie wiadomo i coraz więcej pojawia się niewyjaśnionych rzeczy, ale w 2 staje się cała akcja coraz bardziej klarowna. 

Opublikowano

Potrzebuje jakiegoś anime. Ostatnio zacząłem oglądać Guilty Crown i jedyne co jest tam dobre to OST i kreska. Postacie nijakie (oprócz Inori i Ayase), bohater na styl Kanekiego z TG, rak.

 

Obejrzałbym jakiś dramat, coś w stylu Clannada i Nany.

http://myanimelist.net/animelist/Zeciarz

Kokoro ga Sakebitagatterunda.

 

Fajny film.

 

A jeśli chodzi o True tears... Tak mnie jedna bohaterka wkurwiała, że aż myślałem czy aby nie porzucać.

gfgdf

 

Opublikowano

Hej misie kolorowe, szukam animca najlepiej tak 12-24 odc nie wiecej.

 

Chodzi mi dokladnie o coś lekkiego przyjemnego jakiś 12 odcinkowiec który wchłonę w 1 nocke np, taka lekka seria typu wlasnie Torradora, Sakurasou No Pet Na Kanojo, Kokoro Connet, Nagi no Asakura,

 

Chodzi mi o takie gatunki jak okurchy zycia, romans, zycie szkolne- Wiecie, cos takiego przyjemnego rozumiecie mnie. Nie obraziłbym sie jakby byly tam jakieś dodatkowe super moce, np

 

Z góry dzieki, licze na Was! ;3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...