Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Jakieś dwa animce by mi się przydały. Sportówki to jednak nie moje bajki ;c

http://myanimelist.net/animelist/Zeciarz

 

1.

Szukam komedii, z lekkim ecchi (nie koniecznie), na której mogę się nieźle pośmiać

Ostatnio oglądałem Shokugeki no Souma i powiem szczerze, że tam komedia mi się nawet podobała

Max 26odc.

 

2.

Szukam naprawdę dobrego dramatu, gdzie nie koniecznie musi być happyend.

Myślałem nad Guilty Crown. Warto?

Max 26odc.

1. Walkure Romanze - komedia jest, ecchi też się znajdzie (nie nawalone za dużo). Motyw przewodni pozostaje do końca anime.

 

 

Tam nie ma nic oprócz ecchi, a humoru tyle co fabuły - nie radzę.

 

Jeśli chodzi o Guilty Crown - warto zobaczyć. Kreska dobra, OST oraz świat post apo (tak mniej-więcej). Bohater na początku jest lekką pizdą, ale gdzieś w połowie zmienia się :P.

gfgdf

 

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Jakieś dwa animce by mi się przydały. Sportówki to jednak nie moje bajki ;c

http://myanimelist.net/animelist/Zeciarz

 

1.

Szukam komedii, z lekkim ecchi (nie koniecznie), na której mogę się nieźle pośmiać

Ostatnio oglądałem Shokugeki no Souma i powiem szczerze, że tam komedia mi się nawet podobała

Max 26odc.

 

2.

Szukam naprawdę dobrego dramatu, gdzie nie koniecznie musi być happyend.

Myślałem nad Guilty Crown. Warto?

Max 26odc.

1. Walkure Romanze - komedia jest, ecchi też się znajdzie (nie nawalone za dużo). Motyw przewodni pozostaje do końca anime.

2. Beelzebub - Niezła komedia z domieszką magii oraz czarującego bobasa :p Nic dodać, nic ująć :P

3. Golden Boy - Kilka śmiesznych historyjek na temat głównego bohatera który szuka pracy o.O

4.GJ-bu - chłopak dołącza do klubu gdzie są same dziewczyny które lubią sobie pożartować :p

5. Ben-To - Historia toczy się wokół typka który musi walczyc o przecenione jedzenie ?

 

Dla ciebie "nie nawalone za dużo" dla mnie będzie przesadą xD

Dzięki, ale pewnie zabiorę się za Working!!

 

 

Tam nie ma nic oprócz ecchi, a humoru tyle co fabuły - nie radzę.

 

 

Jeśli chodzi o Guilty Crown - warto zobaczyć. Kreska dobra, OST oraz świat post apo (tak mniej-więcej). Bohater na początku jest lekką pizdą, ale gdzieś w połowie zmienia się :P.

 

No to się za to zabieram.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Szukam zajebistej komedii, przy której faktycznie będzie można się pośmiać.

 

http://myanimelist.net/animelist/called

Ekmm.. Bakuman już 7812 raz

OVA Noragami, też można się pośmiać

Tamako Market, pośmiać się można, ale nie tarzać po podłodze ze śmiechu, jest jeszcze kinówka oparta w głównej mierze na romansie w zajebistej oprawie graficznej.

Nichijou nie oglądałem, ale wszędzie piszą, że to jedna z najśmieszniejszych komedii, więc raczej warto. 

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

Szukam zajebistej komedii, przy której faktycznie będzie można się pośmiać.

 

http://myanimelist.net/animelist/called

Ekmm.. Bakuman już 7812 raz

OVA Noragami, też można się pośmiać

Tamako Market, pośmiać się można, ale nie tarzać po podłodze ze śmiechu, jest jeszcze kinówka oparta w głównej mierze na romansie w zajebistej oprawie graficznej.

Nichijou nie oglądałem, ale wszędzie piszą, że to jedna z najśmieszniejszych komedii, więc raczej warto. 

 

Bakuman - zobaczyłem dwa odcinki, nie specjalnie mnie zaciekawiło.

Tamako Market - od studia, którego nienawidzę, więc podziękuję.

Noragami - obejrzane :D Chociaż lepsza OVA była z Aragato

Nichijou - o właśnie, może to.

 

Jak ktoś będzie miał jeszcze propozycje-niech pisze.

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

@up

 

Inferno Cop!

Edytowane przez BornVillain

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

http://myanimelist.net/animelist/RaVersoN?status=7&order=4&tag=

 

Coś z planowanych (12-13 odcinków lub movie) co podniesie te ocene 4.94 do góry.

Baccano, a z dłuższych tak jak up code geass.

 

No to i ja szukam animca z głównym bohaterem badassem (byle nie był pipką) :p Jakieś fantasy najlepiej.

 

Mal: http://myanimelist.net/animelist/Charleas

Persona 4

Muv-luv alternative: Total eclipse

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Jako, iż na NGNL można powiedzieć lekko "ubawiłem", nie podniosło to mojej oceny.

http://myanimelist.net/animelist/RaVersoN

 

Także pytam poraz kolejny, z planowanych do 13 odcinków TV-Movie-Ova do wyboru.

Tak jak kolega wyżej. Shinsekai Yori, kozacka seria.

Nana, bardzo dobre anime w swoim rodzaju. Związki, sex, narkotyki, zdrady.

Monster, aktualnie oglądam, jestem w połowie, również dobrze się zapowiada.

Hunter x Hunter, jeden z fajniejsze anime jakie oglądałem. Ostatni arc jest kozaki, ma być kontynuacja.

 

Osobiście polecam te anime. Są fajne i na pewno nie będziesz się nudził

 

Ps. W Nana jedna z głównych bohaterek jest denerwująca

Opublikowano (edytowane)

 

Jako, iż na NGNL można powiedzieć lekko "ubawiłem", nie podniosło to mojej oceny.

http://myanimelist.net/animelist/RaVersoN

 

Także pytam poraz kolejny, z planowanych do 13 odcinków TV-Movie-Ova do wyboru.

Tak jak kolega wyżej. Shinsekai Yori, kozacka seria.

Nana, bardzo dobre anime w swoim rodzaju. Związki, sex, narkotyki, zdrady.

Monster, aktualnie oglądam, jestem w połowie, również dobrze się zapowiada.

Hunter x Hunter, jeden z fajniejsze anime jakie oglądałem. Ostatni arc jest kozaki, ma być kontynuacja.

 

Osobiście polecam te anime. Są fajne i na pewno nie będziesz się nudził

 

Ps. W Nana jedna z głównych bohaterek jest denerwująca

 

 

Jakieś lepsze czytanie się kłada. Chyba prosiłem o serię która ma do max 13 odcinków, a ty mi dajesz wszystko poza tym :D No kurde, nie bez powodu dodałem te większo episodowe serie, wiem, że są dobre, tyle, że na ten moment szukam se czegoś co obejrze w jedną noc.

Edytowane przez RaVersoN
Opublikowano

Jako, iż na NGNL można powiedzieć lekko "ubawiłem", nie podniosło to mojej oceny.

http://myanimelist.net/animelist/RaVersoN

 

Także pytam poraz kolejny, z planowanych do 13 odcinków TV-Movie-Ova do wyboru.

Zankyou no Terror

Kokoro Connect + dopełniające speciale

Tonari no Kaibutsu-kun (brak kontynuacji, niestety)

Gekkan Shoujo Nozaki-kun, dla komedii

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@sebasku√6 @Zeciarz @554461402688252517908.png Brand. @SeleXZbytWieleG @każdy

 

Szukam animu. :makka:

Nie podsyłam MALa, bo mało oglądam animu ale jakoś mnie naszło.

 

Chodzi mi o coś typu DxD tylko, że bez żadnych wojen ani bitw lub tego typu rzeczy. 

Tylko błagam, niech to nie będzie mocne ecchi, mocny hentai, mocne yaoi, mocne yuri i reszta zboczonych animku. ;_;

Mogą być sceny z ruchanka  ( ͡° ͜ʖ ͡°)  tylko nie przez cały odcinek.

Najlepiej kilku odcinkowe.

Opublikowano

@sebasku√6 @Zeciarz @554461402688252517908.png Brand. @SeleXZbytWieleG @każdy

 

Szukam animu. :makka:

Nie podsyłam MALa, bo mało oglądam animu ale jakoś mnie naszło.

 

Chodzi mi o coś typu DxD tylko, że bez żadnych wojen ani bitw lub tego typu rzeczy. 

Tylko błagam, niech to nie będzie mocne ecchi, mocny hentai, mocne yaoi, mocne yuri i reszta zboczonych animku. ;_;

Mogą być sceny z ruchanka  ( ͡° ͜ʖ ͡°)  tylko nie przez cały odcinek.

Najlepiej kilku odcinkowe.

Kissxsis :makka:

yahari ore?

Wiecej nie podam, bo nie siedze w tym gatunku. Pytaj Kirito. On same hentaje oglada :p

Opublikowano

@sebasku√6 @Zeciarz @554461402688252517908.png Brand. @SeleXZbytWieleG @każdy

 

Szukam animu. :makka:

Nie podsyłam MALa, bo mało oglądam animu ale jakoś mnie naszło.

 

Chodzi mi o coś typu DxD tylko, że bez żadnych wojen ani bitw lub tego typu rzeczy. 

Tylko błagam, niech to nie będzie mocne ecchi, mocny hentai, mocne yaoi, mocne yuri i reszta zboczonych animku. ;_;

Mogą być sceny z ruchanka  ( ͡° ͜ʖ ͡°)  tylko nie przez cały odcinek.

Najlepiej kilku odcinkowe.

Hmmm... DxD, ale bez napierdalanki i z ruchaniem. Aki-Sora? xD Choć tam ruchają się całymi odcinkami, więc nie pasuje.

Określ się bardziej gatunkami, tj. chodzi Ci o komedię + romans, komedię  + romans + ecchi, okruchy życia, dramat itd. Wtedy Ci sporo podrzucę. :D 

Opublikowano

 

 

Szukam animu. :makka:

Nie podsyłam MALa, bo mało oglądam animu ale jakoś mnie naszło.

 

Chodzi mi o coś typu DxD tylko, że bez żadnych wojen ani bitw lub tego typu rzeczy. 

Tylko błagam, niech to nie będzie mocne ecchi, mocny hentai, mocne yaoi, mocne yuri i reszta zboczonych animku. ;_;

Mogą być sceny z ruchanka  ( ͡° ͜ʖ ͡°)  tylko nie przez cały odcinek.

Najlepiej kilku odcinkowe.

Czyli wychodzi na to, że chcesz szkolny romans + ecchi i harem

Najlepsze co mi przychodzi do głowy to Mayo Chiki!, lekki trap, jest przynajmniej logiczne wytłumaczenie dlaczego w tej serii laski się na niego rzucają

Albo Shokugeki no Souma, najlepsze ecchi jakie oglądałem. Anime o gotowaniu, z dobrą fabułą (no, moim zdaniem), fajny bohater, ale pod koniec serii jaranie się jedzeniem wkurza. Pod koniec lata będzie wychodzić drugi sezon.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@sebasku√6 @Zeciarz @554461402688252517908.png Brand. @SeleXZbytWieleG @każdy

 

Szukam animu. :makka:

Nie podsyłam MALa, bo mało oglądam animu ale jakoś mnie naszło.

 

Chodzi mi o coś typu DxD tylko, że bez żadnych wojen ani bitw lub tego typu rzeczy. 

Tylko błagam, niech to nie będzie mocne ecchi, mocny hentai, mocne yaoi, mocne yuri i reszta zboczonych animku. ;_;

Mogą być sceny z ruchanka  ( ͡° ͜ʖ ͡°)  tylko nie przez cały odcinek.

Najlepiej kilku odcinkowe.

 

Kanokon

"Let them fight."

1eJyg6V.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...