Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@sebasku

 

Nie znam zadnej ardiny/kaanashiego itp. ale nie wiem czemu tak brzydko mowisz o nim, co on ci zrobil

 

polecam ci badź co bądź monster i mushishi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@sebasku√4 Swieżo skończyłem Danganronpę i gorąco polecam jeżeli nie oglądałeś.

Kreska bardzo mi się spodobała, tylko jedyna rzecz mnie przez całą serie dziwiła. Różowa krew.

Opublikowano

­Kreska w kilku anime może się nie spodobać ( chociaż według mnie była całkiem okej. Dało się oglądać ^^ )

 
 
Kyoukai no Kanata 
Mashiro-iro Symphony: The Color of Lovers
Golden Time -  romans, studia, komedia, trochę nadprzyrodzone. Trochę może się wydawać podobne do Toradory, ale według mnie lepsze
Overlord ( obecny sezon )
Shuffle! - Kreska według mnie całkiem okej. Trochę słaba komedia, która zamienia się w całkiem fajny dramat. Fantasy, harem, trochę ecchi. 
Sukitte ii na yo. - romans
Tasogare Otome x Amnesia - "horror", szkolne, romans, kilka nawet śmiesznych wstawek, dramat, nadprzyrodzone ( no i OST pod koniec <3 )
Toaru Majitsu no Index ( 2 sezony + inne ) - szkolne życie, nadprzyrodzone, kilka walk, harem
 
 
Psycho-Pass ( 2 sezony ) - tajemnice/zagadki, psychologiczne, ładna kreska, dużo krwi
Gakkou Gurashi ( z obecnego sezonu ) - http://www.mpcforum.pl/topic/1447644-gakkou-gurashi/
Nanatsu no Taizai - specyficzna kreska, nawalanka, komedia
Golden Time - UP opisane
White Album 2 ( nowsza wersja. Starej, która jest podzielona na 2 sezony nie widziałem )
Shuffle! - UP opisane
Sukitte ii na yo. - romans
Tasogare Otome x Amnesia - UP opisane
Hunter x Hunter 2011
Ghost In The Shell ( film z 95 ) - do porozkminania, maszyny-ludzie/ ( możesz też obejrzeć serie TV, nowszą wersje filmu ) film pt. Matrix czerpał inspiracje z tego anime. Na podstawie tego anime powstała także gra pt. Oni ( dzieciństwo <3 )
 
Co do Dangaronpy - TRAP, głoś tego pluszaka, cenzura, sceny tych śmierci - "fatality" koszmar... rozwiązywanie zagadek takie trochę - no niech ujdzie. Jedynie co mnie bardzo ciekawiło / spodobało mi się to zakończenie.. no jakieś ostatnie 2-3 odc. 
 
Mam nadzieję, że pomogłem. Miłego oglądania ;)
Opublikowano (edytowane)

 

­Kreska w kilku anime może się nie spodobać ( chociaż według mnie była całkiem okej. Dało się oglądać ^^ )

 
 
Kyoukai no Kanata 
Mashiro-iro Symphony: The Color of Lovers
Golden Time -  romans, studia, komedia, trochę nadprzyrodzone. Trochę może się wydawać podobne do Toradory, ale według mnie lepsze
Overlord ( obecny sezon )
Shuffle! - Kreska według mnie całkiem okej. Trochę słaba komedia, która zamienia się w całkiem fajny dramat. Fantasy, harem, trochę ecchi. 
Sukitte ii na yo. - romans
Tasogare Otome x Amnesia - "horror", szkolne, romans, kilka nawet śmiesznych wstawek, dramat, nadprzyrodzone ( no i OST pod koniec <3 )
Toaru Majitsu no Index ( 2 sezony + inne ) - szkolne życie, nadprzyrodzone, kilka walk, harem
 
 
Psycho-Pass ( 2 sezony ) - tajemnice/zagadki, psychologiczne, ładna kreska, dużo krwi
Gakkou Gurashi ( z obecnego sezonu ) - http://www.mpcforum.pl/topic/1447644-gakkou-gurashi/
Nanatsu no Taizai - specyficzna kreska, nawalanka, komedia
Golden Time - UP opisane
White Album 2 ( nowsza wersja. Starej, która jest podzielona na 2 sezony nie widziałem )
Shuffle! - UP opisane
Sukitte ii na yo. - romans
Tasogare Otome x Amnesia - UP opisane
Hunter x Hunter 2011
Ghost In The Shell ( film z 95 ) - do porozkminania, maszyny-ludzie/ ( możesz też obejrzeć serie TV, nowszą wersje filmu ) film pt. Matrix czerpał inspiracje z tego anime. Na podstawie tego anime powstała także gra pt. Oni ( dzieciństwo <3 )
 
Co do Dangaronpy - TRAP, głoś tego pluszaka, cenzura, sceny tych śmierci - "fatality" koszmar... rozwiązywanie zagadek takie trochę - no niech ujdzie. Jedynie co mnie bardzo ciekawiło / spodobało mi się to zakończenie.. no jakieś ostatnie 2-3 odc. 
 
Mam nadzieję, że pomogłem. Miłego oglądania ;)

 

w psychopass było dużo krwi? :O Nawet jesli tak to tak na prawde nie o to chodzilo w tej serii, jest to seria cyberpunk, mocno filozoficzna i refleksyjna, jest tam tez motyw utopii Sebaskowi moze nie przypasc do gustu, bo on lubi napierdalanki i duzo akcji. A i gdzie ty widziales w toaru majutsu no index harem? :O

 

I wa2 to nie jest zadna nowsza wersa wa1, to jst zupelnie inne anime, ale w tym samym swiecie. 

 

@top

 

polećcie jakies anime, obojetnie jaki gatunek, wazne, zeby byla bardzo dobra fabula i postacie oraz kreska przyjemna dla oka.;

 

http://myanimelist.net/animelist/Kaanashi

Edytowane przez Shanya3
Opublikowano (edytowane)

@sebasku

 

Toaru Majitsu no Index : Sam się zastanawiałem czy dać to do kategorii "harem" + nie wszystkie były jakoś mega nim zainteresowane. Chociaż tyle, że gdzie główny bohater się pojawił, był otoczony jakimiś dziewczynami... 

w Psycho-Pass było zarąbiście dużo krwi. Psychologiczne, refleksyjne, detektywistyczne, przyszłość, "walka z przestępczością w chorym świecie" 

White Album 2 ( no okej : inna wersja, bohaterowie to uczniowie w szkole, lepsza kreska według mnie ) + muzyczne, dramat

 

Może akurat coś z wymienionych anime przeze mnie przypadnie do gustu :D

 

PS. Właśnie co do Psycho. Trzeba obejrzeć film dzisiaj / jutro :)

Edytowane przez Sil√eR
Opublikowano (edytowane)

@sebasku

 

Toaru Majitsu no Index : Sam się zastanawiałem czy dać to do kategorii "harem" + nie wszystkie były jakoś mega nim zainteresowane. Chociaż tyle, że gdzie główny bohater się pojawił, był otoczony jakimiś dziewczynami... 

w Psycho-Pass było zarąbiście dużo krwi. Psychologiczne, refleksyjne, detektywistyczne, przyszłość, "walka z przestępczością w chorym świecie" 

White Album 2 ( no okej : inna wersja, bohaterowie to uczniowie w szkole, lepsza kreska według mnie ) + muzyczne, dramat

 

Może akurat coś z wymienionych anime przeze mnie przypadnie do gustu :D

 

PS. Właśnie co do Psycho. Trzeba obejrzeć film dzisiaj / jutro :)

no byl otoczony dziewczynami, ale to nie to samo co harem. Praktycznie jedna dziewczyna go kocha tylko tak mi sie wydaje

czyli misaka, ale tego nie mowi bo jest tsundere

a ten film jest juz z polskimi napisami? W sumie sam sprawdze na animezone nie wiem po co pytam.

 

Nie pamietam w psycho pass krwi, bo nie o to w tej serii chodzilo. Tzn. byly chyba kaluze krwi jak sie eliminowalo dominatorem, o to ci chodzilo? To w sumie faktycznie masz racje. Ale gore to to i tak nie jest.

Edytowane przez Shanya3
Opublikowano (edytowane)

Szukam romans, szkolne życie

Oglądałem:

Toradora

Grisaia no kajitsu

Golden Time

Kimi ni todoke

Sakurasou no Pet na Kanojo

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Absolute duo

 

 

Jesli jakiś tytuł przekręciłem to przepraszam, proszę o jakies dobre romanse ;)

Edytowane przez szafa323

APT_STEAM_GIF.gif?t=1562686070

Opublikowano (edytowane)

@szafa323

 

Niektóre anime aż takie mega super nie są, ale Tobie może przypadną do gustu ^^ 

 

 

Mashiro-iro Symphony: The Color of Lovers - romans, szkolne

Tasogare Otome x Amnesia - romans, "szkolne" "horror" dramat, kilka nawet śmiesznych wstawek

Sukitte ii na yo. - szkolne, romans

White Album 2 - szkolne, romans, dramat, muzyczne

Shuffle! ( właśnie mi zostały 4 odc. do końca ) Mizerna komedia, która zamienia się w nieco lepszy dramat. Szkolne życie, harem, trochę ecchi, nadprzyrodzone. Anime nawet okej

Myself ; yourself - szkolne życie, romans, trochę dramatu. 

 

Mashiro, Shuffle! - nieprzewidywalne 

 

Clannad ( 2 sezony ) - z  tego co większość osób mówi naprawdę dobry romans. Ja nie ogl. bo mi zaspoilerowali dużo rzeczy ( chociaż kiedyś może obejrzę :D )

 

To raczej byłoby na tyle 

 

PS. Mógłbyś coś napisać o Kimi ni todoke - czy fajne, czy warto itp.... [PW]

Edytowane przez Sil√eR
Opublikowano (edytowane)

Szukam romans, szkolne życie

Oglądałem:

Toradora

Grisaia no kajitsu

Golden Time

Kimi ni todoke

Sakurasou no Pet na Kanojo

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Absolute duo

 

 

Jesli jakiś tytuł przekręciłem to przepraszam, proszę o jakies dobre romanse ;)

To już lece z tematem:

Sukitte ii na yo - romans, troche dramat, szkolne życie

Clannad - dramat, szkolne życie, romans, okruchy życia. Ogółem seria na której ryczałem. 11/10

White Album 2 - romans, dramat, szkolne życie, genialna muzyka

Shigatsu wa Kimi no Uso - dramat, muzyczne, szczypta romansu.

Kaichou wa Maid-sama - piękny może troche przesłodzony romans, szkolne życie

Kimi Iru no Machi - seria dobra, tylko jak mnie zakończenie mocno wku*****. Ale mimo to dobry romans i dobry dramat

Nisekoi - szkolne życie, komedia, troche romansu. Bardzo fajna seria, polecam.

Amagami SS - romans, szkolne życie. 6 dziewczyn i 6 różnych historii. Bardzo mi się podoba jedna dziewczyna z tego anime, kreska bardzo ładna

School Days - psychologiczne, dramat, romans. Seria mnie nauczyła jednej rzeczy(polecam oglądać całą serie w nocy w godzinach 22-6)

Nana - dramat, muzyka na GENIALNYM poziomie, romans, okruchy po trochu

Special A - szkolne życie, romans

Edytowane przez ZeciarzEmil1

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Szukam romans, szkolne życie

Oglądałem:

Toradora

Grisaia no kajitsu

Golden Time

Kimi ni todoke

Sakurasou no Pet na Kanojo

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Absolute duo

 

 

Jesli jakiś tytuł przekręciłem to przepraszam, proszę o jakies dobre romanse ;)

lovely complex

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

Szukam romans, szkolne życie

Oglądałem:

Toradora

Grisaia no kajitsu

Golden Time

Kimi ni todoke

Sakurasou no Pet na Kanojo

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Absolute duo

 

 

Jesli jakiś tytuł przekręciłem to przepraszam, proszę o jakies dobre romanse ;)

Shigatsu wa kim ino uso, Sakamichi no apollon, White album 2 i jesli masz mocną psychike to school days ;) Ciekawe anime, (choć rozkręca sie dopiero z czasem)

Opublikowano

Szukam Anime gdzie są jakby dwa światy : realny i jakiś Fantasy..najlepiej jakby było coś z tematyki że ludzie w pewnym sensie rozwiązują swoje rozterki życiowe w tym drugim świecie ..Poza ; NGNL,BlackRock Shooter,Madoka Magica ...

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano (edytowane)

­@BornVillain

 

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri (sezon letni) - Czyli wojsko, czołgi VS smoki itp. + harem komedia

 

Ao no Exorcist - Świat ten składa się z dwóch wymiarów, które połączone są ze sobą na zasadzie lustra i odbicia, które w nim dostrzegamy. Pierwszy z nich to Assiah - świat, gdzie żyją ludzie, drugi zaś, Gehenna, jest ojczyzną demonów.

 

Shuffle! - Anime opowiada o uczniu Rinie Tsuchimim, żyjącym w alternatywnym świecie który zamieszkują trzy rasy: ludzie, bogowie i demony ( Bogowie przyszli od siebie, demony tak samo )

Z początku mizerna komedia, zamienia się w nieco lepszy dramat + harem, trochę ecchi 

 

Ewentualnie ( ale najlepsze z tych wszystkich, które podałem )
 
Angel Beats - Akcja Angel Beats! ma miejsce w życiu po śmierci. Historia podąża za Otonashim, chłopcem, który po śmierci stracił wszystkie wspomnienia odnośnie swojego życia. Zostaje on przeniesiony do szkoły, która jest zawieszona pomiędzy niebem a ziemią. Uczniowie, którzy tam uczęszczają mają się nauczyć jak pozbyć się wszelkich tęsknot i przywiązania do swojego poprzedniego życia, aby spokojnie móc odejść do nieba. Dobra komedia-dramat

 

Death Parade

 

To chyba byłoby na tyle. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Edytowane przez Sil√eR
Opublikowano (edytowane)

­@BornVillain

 

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri (sezon letni) - Czyli wojsko, czołgi VS smoki itp. + harem komedia

 

Ao no Exorcist - Świat ten składa się z dwóch wymiarów, które połączone są ze sobą na zasadzie lustra i odbicia, które w nim dostrzegamy. Pierwszy z nich to Assiah - świat, gdzie żyją ludzie, drugi zaś, Gehenna, jest ojczyzną demonów.

 

Shuffle! - Anime opowiada o uczniu Rinie Tsuchimim, żyjącym w alternatywnym świecie który zamieszkują trzy rasy: ludzie, bogowie i demony ( Bogowie przyszli od siebie, demony tak samo )

Z początku mizerna komedia, zamienia się w nieco lepszy dramat + harem, trochę ecchi 

 

Ewentualnie ( ale najlepsze z tych wszystkich, które podałem )
 
Angel Beats - Akcja Angel Beats! ma miejsce w życiu po śmierci. Historia podąża za Otonashim, chłopcem, który po śmierci stracił wszystkie wspomnienia odnośnie swojego życia. Zostaje on przeniesiony do szkoły, która jest zawieszona pomiędzy niebem a ziemią. Uczniowie, którzy tam uczęszczają mają się nauczyć jak pozbyć się wszelkich tęsknot i przywiązania do swojego poprzedniego życia, aby spokojnie móc odejść do nieba. Dobra komedia-dramat

 

Death Parade

 

To chyba byłoby na tyle. Mam nadzieję, że pomogłem :)

nie wiem czy jest sens polecac mu ao no exorcist, slyszalem, ze w pozniejszych odcinkach sie strasznie spieprzylo, bo nie są oparte na mandze. A i w opisie angel beats spoilerujesz..

Edytowane przez Shanya3
Opublikowano (edytowane)

Taki sam, podobny opis jest chyba na wszystkich PL stronach z anime :D Połowę z tego opisu to się dowiadujemy na samym początku 1 odc. 

 

Ao no Exorcist - też mi się to jakoś bardzo nie spodobało, ale mimo tego podałem ( jedno z obejrzanych, które pasuje do opisu. Może się akurat spodoba tej osobie )

Edytowane przez Sil√eR
Opublikowano (edytowane)

Taki sam, podobny opis jest chyba na wszystkich PL stronach z anime :D Połowę z tego opisu to się dowiadujemy na samym początku 1 odc. 

 

Ao no Exorcist - też mi się to jakoś bardzo nie spodobało, ale mimo tego podałem ( jedno z obejrzanych, które pasuje do opisu. Może się akurat spodoba tej osobie )

No wlasnie nie. Na poczatku oni chcą zblizyc się do boga, dopier potem otonashi zaczyna rozumieć, ze w tym swiecie chodzi o to, by dokonczyc cele z poprzedniego zycia i  miec je za sobą i zacząć kolejne, czyli tzw. "niebo" to reinkarnacja. Jesli tak jest w opisach tzn. ze spoilerują chuje. Ja bym jednak polecał to co jest dobre i co nam się mocno spodobało, a nie liczylbym na to, ze komus moze sie spodobac, w koncu pasuje do opisu ;) Ale rób jak chcesz. :)

 

@top

 

podajcie mi najlepsze shouneny, nie lubie tego gatunku za bardzo, ale chce sie do niego przekonać.

Edytowane przez Shanya3
Opublikowano

Ao NO Exorcits,Angel Beats.Death parade-widziałem..Podanej reszty nie widziałem-zobaczę..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

nie wiem czy jest sens polecac mu ao no exorcist, slyszalem, ze w pozniejszych odcinkach sie strasznie spieprzylo, bo nie są oparte na mandze. A i w opisie angel beats spoilerujesz..

A OGLĄDAŁEŚ W OGÓLE I CZYTAŁEŚ MANGĘ?

NO WŁAŚNIE

 

DLA OSÓB KTÓRE K***A CZYTAŁY MANGĘ - OWSZEM, JEST SPIEPRZONE, BO NIE JEST OPARTE NA MANDZE

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

No wlasnie nie. Na poczatku oni chcą zblizyc się do boga, dopier potem otonashi zaczyna rozumieć, ze w tym swiecie chodzi o to, by dokonczyc cele z poprzedniego zycia i  miec je za sobą i zacząć kolejne, czyli tzw. "niebo" to reinkarnacja. Jesli tak jest w opisach tzn. ze spoilerują chuje. Ja bym jednak polecał to co jest dobre i co nam się mocno spodobało, a nie liczylbym na to, ze komus moze sie spodobac, w koncu pasuje do opisu ;) Ale rób jak chcesz. :)

 

@top

 

podajcie mi najlepsze shouneny, nie lubie tego gatunku za bardzo, ale chce sie do niego przekonać.

To w koncu jestes kobieta czy facetem Kaanashi?

 

Hunter x Hunter 2011, Soul Eater, Katekyoshi Hitman Reborn

Opublikowano

A OGLĄDAŁEŚ W OGÓLE I CZYTAŁEŚ MANGĘ?

NO WŁAŚNIE

 

DLA OSÓB KTÓRE K***A CZYTAŁY MANGĘ - OWSZEM, JEST SPIEPRZONE, BO NIE JEST OPARTE NA MANDZE

po pierwsze ogarij emocje i nie pisz na caps locku, po drugie ao no exorcist jest słaby wlasnie ze względu na brak zgodności z mangą. Na poczatku jest ponoc dobry, ale potem jest spieprzonym anime.

 

To w koncu jestes kobieta czy facetem Kaanashi?

 

Hunter x Hunter 2011, Soul Eater, Katekyoshi Hitman Reborn

 

Jestem facetem.

Opublikowano

po pierwsze ogarij emocje i nie pisz na caps locku, po drugie ao no exorcist jest słaby wlasnie ze względu na brak zgodności z mangą. Na poczatku jest ponoc dobry, ale potem jest spieprzonym anime.

 

 

Jestem facetem.

Shanya2 = kobieta...

 

@top

Szukam anime podobnego do Yahari Ore..., Nisekoi lub Gekkan Shoujo Nozaki-kun. Takie luźne anime, w szkole.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)

Shanya2 = kobieta...

 

@top

Szukam anime podobnego do Yahari Ore..., Nisekoi lub Gekkan Shoujo Nozaki-kun. Takie luźne anime, w szkole.

nie znam shanya2, jestem mezczyzna, shanya3

Edytowane przez Shanya3
Opublikowano

Shanya2 = kobieta...

 

@top

Szukam anime podobnego do Yahari Ore..., Nisekoi lub Gekkan Shoujo Nozaki-kun. Takie luźne anime, w szkole.

Tonari no Kaibutsu-kun

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...