Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][24/7][UNIKAT][NO-MODS] THE ZOMBOID - Gdy zapadanie zmrok..


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 675
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ADM - Piszę, bo mam prawo :)

 

 

@TOPIC

 

 

Serwer wraca. Kiedy? Prawdopodobnie dziś lub jutro. Chcecie pomóc i być na bieżąco z tym co robimy? Zapraszamy na TS: pixely.humee.pl

Opublikowano

@UP

 

Powracamy mniej wiecej do tego co było na zomboidzie kiedyś :) Jak dobrze pójdzie to za chwile otrzymacie clienta i powoli szykujący się do grania serwer :D\

 

Na 1 strone masz 2 filmiki w spoilerze, i jeden pokazuje co i jak.

 

 

I informuję, że serwer będzie utrzymywany z sms-shop tj. nie będę wykładał swojej kasy na ten projekt kolejny raz (bo teraz wyłożyłem). Jeżeli serwer się podoba, to go wspierajcie :P

Opublikowano

Serwer już wraca, client prawie gotowy, rozmawiam z administratorem na TeamSpeaku.

Chwilę cierpliwości, zaraz wbijamy! :D

Nostale Helper | User | Rekrutacja do fam Avalon. :3

50+ SP2 Mag, Holly

Opublikowano

TADADADAM

 

Client

https://pixelowi.pl/Zomboid%20Pack.rar

Skan

http://scr.hu/0onx/agd4x

 

 

Użytkownicy No-Premium, używają MineShafter na własną rękę.

Opublikowano

Serwer jest dostępny do grania! Jednak aby go opłacić, oprócz itemshop, aby wejść na serwer należy kupić klucz BETA-ACCESS za jedyne 2,46! (CENA Z VAT)!

 

Wchodzimy na poniższy link, rejestrujemy się, wysyłamy sms i gramy !

https://pixelowi.pl/zomboid/index.php

 

A oto parę darmowych voucherów, na klucze:

 

Voucher: I22-KVS-KY4-LRA
Voucher: QH4-MLX-KXT-678
Voucher: AEJ-VI2-997-WML
.
Voucher: UWJ-BZV-LHN-HR6
Voucher: 8UA-L3J-ET8-MJ6

 

Przypominam: IP serwera: pixely.humee.pl

IP TS: pixely.humee.pl

 

I jeszcze raz powtórzę --> Serwer ON :D

 

kunmts.jpg

Opublikowano

dodaj AdySio

Dodany, ale wyjątkowo. Aby wejść musisz wysłać sms -.- Jedyne 2,50 na utrzymanie serwera

 

 

pixelowi.pl/zomboid

Opublikowano

O co chodzi O-o zaplacilem 2.46 zl na wstęp a pisze "Podaj wartość w wymaganym formacie" Help!

ps:już dziala :D

 

i jak wbić żeby być online na serwie ?:D

 

sory że jestem taki nie ogar ;p

 

Nacisnąć po wpisaniu nicku za 5 pkt jak nie jestem online na serwie kup ?

 

Ps:nie chcę stracić kasy

 

Dodajcie Kosa001 na wl..zapłaciłem

Opublikowano

Ja probuje wysłać SMS'a a tu błąd ? WTF? I mam pytanie zabrało kase?

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

TADADADAM

 

Client

https://pixelowi.pl/Zomboid%20Pack.rar

Skan

http://scr.hu/0onx/agd4x

 

 

Użytkownicy No-Premium, używają MineShafter na własną rękę.

Serwer jest dostępny do grania! Jednak aby go opłacić, oprócz itemshop, aby wejść na serwer należy kupić klucz BETA-ACCESS za jedyne 2,46! (CENA Z VAT)!

 

Wchodzimy na poniższy link, rejestrujemy się, wysyłamy sms i gramy !

https://pixelowi.pl/zomboid/index.php

 

Przypominam: IP serwera: pixely.humee.pl

IP TS: pixely.humee.pl

 

I jeszcze raz powtórzę --> Serwer ON :D

 

kunmts.jpg

 

@UP Tak można, i reklamujta serwera, będzie fajnie :D

Opublikowano

Jeden z nielicznych ocalałych, cały świat opanowany przez zombie... Wśród nich rozpoznajesz, znajomych, lekarzy, a nawet swoją rodzinę! Walcz o przetrwanie, tutaj zombie nie jest najgorsze - inni ocalali zaciekle zabijają wszystko co się rusza! Pokaż, że jest najlepszy i przetrwasz wszystko! Twórz kompanie z innymi ocalałymi i walczcie razem o życie w tym chorym świecie!

 

 

Client

 

https//pixelowi.pl/Zomboid%20Pack.rar

Skan

 

[codehttp//scr.hu/0onx/agd4x[/code]


Serwer jest dostępny do grania! Jednak aby go opłacić, oprócz itemshop, aby wejść na serwer należy kupić klucz BETA-ACCESS za jedyne 2,46! (CENA Z VAT)!

Wchodzimy na poniższy link, rejestrujemy się, wysyłamy sms i gramy !

https//pixelowi.pl/zomboid/index.php

 

 

 

 

 

 

faq.png

 

 

package_multimedia.png

 

 

konkurs.png

Wykonaj najlepszą prezentację naszego serwera w formie filmu. Może on trwać maksymalnie 11 minut. Wszystkie prace nadsyłajcie na email [email protected], w temacie pisząc: KONKURS | Wasz nick na serwerze.

Pracę można wykonać w grupach. Jury złożone z właścicieli (FUNFZEIN, Softenik, YundyPolska) wybierze 5 najlepszych prac, oraz kolejne 5 wyróżni. Najlepsza praca zostanie użyta jako oficjalny trailer. Do wygrania również unikalne itemy na serwerze, VIP na zaprzyjaźnionych serwerach i nagrody rzeczowe (mp3, mp4, książki, gry. płyty audio)

Fajny serwer, polecam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...