Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][24/7][UNIKAT][NO-MODS] THE ZOMBOID - Gdy zapadanie zmrok..


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście, że jest potrzebna! :D. Kolejni budowniczy zawsze są mile widziani! Nagroda będzie, o ile się wykażecie.

RCwkgo4.png

  • Odpowiedzi 675
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ogólnie to tak:

Kończymy miasto. I się zastanawiamy, czy puki co zrobić serwer z jednym miastem, i w nim będziecie grali, a dopiero po starcie dokończymy mapę i zrobimy jeszcze 2 miasta, około 10 wiosek i jakieś trudno dostępne ruiny np. zamku czy coś w ten deseń.

Pluginy już dobrane, nie wszystkie, ale większość. Na życzenie H@ nie będę spoilerował ;].

Resztę dowiecie się po starcie. H@ chce, abyście mieli niespodziankę :).

To tyle, jeszcze tydzień do startu! Mamy już trochę budowniczych, z nimi szybciej przyjdzie nam start!

RCwkgo4.png

Opublikowano

Odpalcie serwer nawet z tym jednym miastem, ale żeby były jakieś lasy dookoła :)

Już się doczekać nie mogę.


Opublikowano

Oczekujcie nowego tematu z prezentacją. Podam do niej linka, jak będzie gotowa, a ta zostanie wtedy zamknięta.

Być może najgrzeczniejsi załapią się na beta-testy :D

Opublikowano

2013-07-01_19.13.31.png

 

Informacja!

 

Wkrótce ujrzycie odświeżony temat, oraz wyczekiwany serwer ; )

 

Obecnie poszukujemy testerów, ale żeby nie robić konkurencji, będziemy podawać wam czas kiedy będą testy na forum oraz na naszym FanPage, a wy wejdziecie na TeamSpeak3:

 

ts.rainbowfactory.pl | Pokój - BetaTesting

 

Tam dowiecie się więcej ; )

 

Z wyczekiwanych informacji, to tak - serwer będzie non-premium, a wstęp będzie bezpłatny.

 

Macie jakieś pytania? Zadajcie je tutaj! Z chęcią wam na nie odpowiemy.

 

 

Z poważaniem,

xYundy

Opublikowano

No nareszcie od wczoraj nabijałem 50 postów po to by wreszcie móc coś napisać w tym dziale. Czekam na ten serwer od czasu usłyszenia od reaktywacji grałem na poprzedniej wersji i bardzo przyjemnie mi się grało z chęcią powrócę na serwer czekam z niecierpliwością na start serwera.

Opublikowano

@Ref

 

Data startu znana. Nowa prezentacja. Nowa ankieta.

 

Udzielać się : ))

Opublikowano

Serwer ładnie się zapowiada tym bardziej,ze to bedzie typ postoapokaliptyczny ;)

mam troche pytan do administracji serwera:

1.czy bedzie cos w stylu safe-MPCforum gdzie mozna chowac wszystkie rzeczy?

2.czy beda nowe animacje?

3.czy bedzie tylko jedno miasto? czy tez pomniejsze wioski i laki/lasy

4.bedzie opcja barykad i mozliowsc zalozenia klanu z baza?

To wszystko pozdrawiam :P

klqo.png

nieważne czy czarny, biały, chudy, gruby, niski, wysoki jeżeli jesteś miły dla mnie to ja dla ciebie też. -Eminem

Opublikowano

Nie mogę się już do czekać, a czy będzie możliwość zakładania coś w stylu bazy jak i możliwość przechowywania gdzieś swoich rzeczy, a tak przy okazji dlaczego jest 24h ban za śmierć?(nie żeby to było coś złego po prostu pytam)

 

@Down

No to nic jak tylko czekać na start mam nadzieje że będę akurat na kompie kiedy serwer wystartuje

Opublikowano

Serwer ładnie się zapowiada tym bardziej,ze to bedzie typ postoapokaliptyczny ;)

mam troche pytan do administracji serwera:

1.czy bedzie cos w stylu safe-MPCforum gdzie mozna chowac wszystkie rzeczy?

2.czy beda nowe animacje?

3.czy bedzie tylko jedno miasto? czy tez pomniejsze wioski i laki/lasy

4.bedzie opcja barykad i mozliowsc zalozenia klanu z baza?

To wszystko pozdrawiam :P

1. TAk, w przyszłości

2. Może

3. Będzie większa mapa - kilka miast, wioski, lasy

4. Przewidujemy

 

 

Nie mogę się już do czekać, a czy będzie możliwość zakładania coś w stylu bazy jak i możliwość przechowywania gdzieś swoich rzeczy, a tak przy okazji dlaczego jest 24h ban za śmierć?(nie żeby to było coś złego po prostu pytam)

1. Tak

2. Ban, aby zwiększyć trudność serwera, i aby miał szansę się utrzymać xD

Opublikowano

UWAGA UWAGA!

PRZYPOMINAM! :)

 

Start dzisiaj o 20:30! Nie zapomnij wejść!!! :)

Zapraszamy na start na TeamSpeak 3 - IP: Azuno.PL / Kanał [VIP.3] Zomboid!!!!

RCwkgo4.png

Uczeń
Opublikowano

Administracja bardzo miła, na beta-testach odpowiada na wszystkie pytania ;)

 

Pozdrawiam, JayFG.

Opublikowano

Start za kilka minut. Prosimy wbijać na TeamSpeak 3 : azuno.pl / pokój [VIP.3] THE ZOMBOID

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...