Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] LCraft [WOJNY GILDII] [0 LAG] [100 slotów] [MODY] [NOWE ZBROJE, BRONIE, RUDY] [Survival Games] [Factions] JUZ WYSTARTOWALIŚMY, ZAPRASZAMY!


Metinner 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 974
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka , dlaczego jak chce się połączyć z serwerem to po chwili pisze , ze utracona połączenie ??

 

Co Zrobić (Gram w tą gre od 2 dni ) Dam lajka !

 

Dlaczego nie mogę się polączyć ??

 

 

 

SKRIN

 

http://scr.hu/3xd/tabgk

 

Dam lajka za pomoc !

 

Masz wersje 1.3.1, to jest serwer na wersji 1.2.5\

Opublikowano

Metiner dupa ! ja mam 1.2.5 i też tracę połączenie podczas gry np podczas pvp i mnie deda !

Opublikowano

Metiner dupa ! ja mam 1.2.5 i też tracę połączenie podczas gry np podczas pvp i mnie deda !

 

 

Popatrz jaki ma kolor tekstu górnego - z 1.3.1

Opublikowano

Tak ale launcher i tak jest zły bo rozłącza podczas gry !

 

Mi się jeszcze takie coś nie zdarzyło, spróbuj pliki z /data/.minecraft wgrać do &appdata%/.minecraft

Opublikowano

Ekhm. Szanowny Metinnerze. Jak kupujesz nową maszynę to:

1. Znajdź nowy team, bo ten moim zdaniem nie ogarnia.

2. Karaj takie przypadki jak np. zapraszają do gildi, wyrzucają i killają. To bez sensu.

3.Reaguj na skargi.

A tak w ramach nowej maszyny.

Jeżeli chcecie żeby serwer się odrodził. Możecie oczywiście zalajkować mojego posta.

9185.jpg

Everybody hates me now, do fucked it...

Opublikowano

Dupa jaja swedzo server padl lagi mega zajebiste ludzie biegajo z hakiekm nodusem i killauro i x-ray i robio jakes burdele na kutasy

Opublikowano

+ w instalatorze jest wirus, przynajmniej u mnie wykrywa

 

My nie mamy instalatora to 1, drugie - launcher nie ma wirusów (skan)

 

 

I gitara bedziesz mial wirusa i komp ci sie spali lalalal tralalal

 

Wyjdź dzieciaku.

 

 

Widzisz Metinner ja był wyłączył serwer i jak bym się uporał z lagami i wtedy zaczęlibyście od nowa nowy świat nowa opinia ale to tylko moje zdanie

 

Zobaczymy jeszcze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...