Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może tak stop z tym spamem?

 

Mam takie pytania (nie wiem czy była na to odp ale sory nie mam zamiaru szukać w tym spamie):

1. Czy będzie coś takiego jak pety (zwierzaki) - takie jakie są na dreanor.

2. Jak będzie z tymi hwangami?

3. Czy jest przewidziana beta ?

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oczywiście zaczął się okropny spam a z tego wszystkiego urzeka mnie "płacz" administracji innych serwerów. Już was strach obleciał, zdajecie sobie sprawę z utraty większości graczy?

Bądźmy szczerzy, jeżeli temu projektowi się nie powiedzie to polskie priv serwery upadły na samo dno.

 

 

Pozostaje tylko wyczekiwać...

Świetny fanpage o tematyce Metin2, polecam!


https://www.facebook.com/Świat-Metin2-551645581708588/

Opublikowano

Daronian zamiast brać się za tworzenie serwerów zacznij pracować jako Klaun w cyrku bo to co Ty wypisujesz jest śmieszne :

 

Team Naszego serwera to kilka doświadczonych osób, które łączą pracę z pasją.

Tworzymy największe serwery Metin2 od kilku lat, a na koncie mamy najstarszy i najlepszy prywatny serwer w historii polskich gier.

Jeszcze dwa lata temu, grało na nim około 8.000 osób online. Teraz Nasz skład wraca do tradycji!

 

Po 1 dwie osoby to nie kilka , grało na nim 8.000 osób onnline ? no co Ty to więcej niż na EliteMT2 , DragonMT2 , PandoraMT2.

 

Status graczy onnline Pandora :

 

53e4271a905d9ab6.jpg

 

Status Graczy EliteMT2 :

 

31c09753d56e4691.jpg

 

Status graczy Onnline DragonMT2:

 

8a9b9f2829b3c0db.jpg

 

Tworząc prezentacje serwera staraj się zwracać uwagę na to co piszesz ponieważ zrobiłeś drobny błąd 8000 osób założyło konta a nie 8000 osób grało Onnline . Cóż czego to się nie robi by przyciągnąć ludzi na swój serwer.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Jak dla mnie to kolejna lipa.

Gdyby nie Daronian wstawil prezke moze i bym zagral ale zniecheca mnie jego opinia a po za tym co to za dodatki ? WTF jakies kury?

Mozecie powiedziec ze nie znam daroriana ale mialem na tym forum konto ktore dostalo bana ... I wiem cos o nim ^.^

1341833700-U255743.jpg
Opublikowano

Serwer całkiem spoko będe grał na Four Fan by nie stracić zachęty a 14 lipca będzie dym,,,,, Mam wielką nadzieję że serweer ruszy stabilnie i nie padnie po 2 dniach i utrzyma się pare lat jak Avalon...

Prosze o wejście w link zdobywam wtedy 1 punkt na tej stronie i mogę go wymienić na jakąś rzecz wy też możecie się bezpłatnie zarejestrować i zdobywać punkty.

http://darmowe-prezenty.pl/link/2481/dawido123x3

Opublikowano

Serwer będzie jak najbardziej stabilny bez żadnych opóźnień. Możecie Nam zaufać!

Ankieta powoli się kończy i chyba wyszło już wszystko na co oczekiwaliśmy.

 

Wstępny rozrys serwera już jest:

  • maksymalny 105 lvl, aby nie wbito go po 2 miesiącach;
  • jedna nowa zbroja ze stali, którą będzie hwang, gdyż chcemy zostać przy tradycji;
  • zamiana dinozaurów, kur oraz smoków na dziki, wilki i lwy, jest to lepsze rozwiązanie do klimatu Metina.

Opublikowano

Eryk10, nie mam dostępu, ani do bazy serwerowej, ani do komend typu /item czy /mob i nawet o nie nie proszę. Do szczęścia potrzebni są zadowoleni gracze... to się liczy.

Grosjean, nie jestem pewny jednak postaram się porozmawiać z Łukaszem (MasTaH). Nic nie obiecuję, ale zrobię co w mej mocy.

Opublikowano

Eryk10, przecież napisałem, że nie mam dostępu do bazy, czyli nicku nie zmienię. Takie rzeczy może zrobić tylko MasTaH, gdyż potrzeba odpowiedniego połączenia SSL + prawidłowego adresu IP.

To gwarantuje dodatkowo brak jakichkolwiek niedociągnięć czy włamań do mysql.

 

Nie rozumiesz, że nie mam... nie potrzebne mi żadne dostępy! Jak masz jakiś problem co do forum to napisz do głównego administratora lub moderatora.

Opublikowano

Z tematu zostały usunięte zbędne posty , które tylko psuły zapowiedź serwa . Odpowiednie osoby zostały już zwarnowane i tymczasowo zbanowane , mam najdzieje że sytuacja w temacie się poprawi .

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Niestety przez administrację, która zrobiła cofkę o 3 dni zostało usuniętych prawie 60 dobrych i wpływających na serwer komentarzy.

Wiele osób przez ostatnie godziny umieściło dużą ilość sygnatur z reklamą AvalonV2, których teraz nie ma.

Nawołujemy do ponownego umieszczenia kodu w sygnaturze / profilu!

Opublikowano

Proponuje usunąć te hwangi, bo to inna epoka.

Dodaj szmaragdowe zbroje, z tą poświatą, bronie są OK.

Maksymalny poziom to 105, najlepsze rozwiązanie.

Wywal te wierzchowce, oprócz tych podstawowych z atrybutami.

Opublikowano

Jak usunie 6/7 to juz w ogóle nie będzie co robić na tym servie ^ ^

Opublikowano

Nie ma co rozpaczać... zapraszam do umieszczania grafiki serwerowej do sygnatur i profili. Niech wszyscy się dowiedzą! (znajdziecie je, w drugim poście w zapowiedzi)

6-7 bony zostają jednak usuniemy z nich bony: Silny na... oraz Odporność na...

 

 

Przypominam o konkursie! Z osób, które lubią Naszą stronę na Facebooku rozlosujemy trzech szczęśliwców.

Każdy z nich otrzyma aż 300 Smoczych Monet (SM)! Czy można wyobrazić sobie lepszy początek gry?

Opublikowano

A no przydalo by sie te 300 sm:p

Pierscionek zareczynowy bedzie w sklepie? bo nie widzialem na zadnym ssie.

 

 

@Edit, a wogle co ile biolog? bo tam w prezce nie jest napisane.

Back to BF3...

Opublikowano
Pierscionek zareczynowy bedzie w sklepie? bo nie widzialem na zadnym ssie.

 

Tylko z zadania, albo IS z tego co pamiętam.

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Pierścionek Zaręczynowy prawdopodobnie będzie można zdobyć z misji od staruszki, jak i znaleźć w Naszym Item Shopie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Biologu, Górnictwie czy innym, zawitaj do Wikipedii Avalonu:


http://avalonv2.pl/index.php?s=wiki

... a następnie po prawej stronie wybierz interesujący Cię artykuł (wiki jest aktualizowane na bieżąco!).

 

 

 

Jeżeli masz znane konto na YouTube i chcesz pomóc w rozwoju serwera to zrób własny filmik z zapowiedzią.

Umieść w Nim zachęcające do gry motta, datę startu oraz w opisie link do strony i prezentacji AvalonV2.

Za dobry filmik i wiele wyświetleń możesz dostać ciekawe nagrody!

Opublikowano

Pierścionek Zaręczynowy prawdopodobnie będzie można zdobyć z misji od staruszki, jak i znaleźć w Naszym Item Shopie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Biologu, Górnictwie czy innym, zawitaj do Wikipedii Avalonu:


http://avalonv2.pl/index.php?s=wiki

... a następnie po prawej stronie wybierz interesujący Cię artykuł (wiki jest aktualizowane na bieżąco!).

 

 

 

Jeżeli masz znane konto na YouTube i chcesz pomóc w rozwoju serwera to zrób własny filmik z zapowiedzią.

Umieść w Nim zachęcające do gry motta, datę startu oraz w opisie link do strony i prezentacji AvalonV2.

Za dobry filmik i wiele wyświetleń możesz dostać ciekawe nagrody!

 

 

Średnio będzie coś nagrać bez dostępu do serwera, taka zapowiedź będzie mało interesująca..

Opublikowano

Średnio będzie coś nagrać bez dostępu do serwera, taka zapowiedź będzie mało interesująca..

 

Nie koniecznie musi to być zapowiedź, możesz po prostu wspomnieć o serwerze, tak jak Ja tutaj:

http://youtu.be/k0CJ7U9c4CI

Opublikowano

SUPER NEWS

Team AvalonV2 nie chce zaniedbywać graczy i zamierza utrzymywać z nimi bardzo dobry kontakt.

Mamy w planach wiele eventów i zabaw, których nie zapomni nawet profesjonalista.

Konkurs startowy na:

  • pierwsze osiągnięcie 80 poziomu. Nagroda: 250 SM
  • pierwsze ulepszenie Zbroi Hwang. Nagroda: 250 SM
  • pierwsze zabicie 50 Metinów. Nagroda: 200 SM
  • pierwsze zabicie 10.000 móbow. Nagroda: 150 SM
  • pierwsze zabicie 15 bossów. Nagroda: 150 SM
  • pierwsze zabicie 200 graczy. Nagroda: 250 SM
  • pierwsze zabicie 200 graczy z innego królestwa. Nagroda: 200 SM
  • pierwsze wykonanie Jaja Wierzchowca. Nagroda: 250 SM
  • pierwsze przegrane 5.000 minut na serwerze. Nagroda: 300 SM

Do oddania mamy razem 2.000 Smoczych Monet o wartości prawie 200 PLN!

Administracja nie wpływa na to co stanie się z SM po przekazaniu na konto.

 

 

 

Również na Naszej stronie na Facebooku odbędzie się konkurs, a raczej wylosowanie trzech szczęśliwców z osób, które lubią AvalonV2.

Każdy ze zwycięzców otrzyma aż 300 Smoczych Monet na dobry początek przygody z serwerem!

 

 

 

Co do filmików zapowiadających, to pojawił się kolejny:

http://www.youtube.com/watch?v=D9-JRsdd5lU

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...