Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daronian może i z SuperNiebo i Turisas się śmieją ale z Cb jeszcze bardziej haha.

 

A co do serwera żeby nie było te hwanqi już są denerwujące może jakaś nowa zbroja.

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

doronian ja bym usunal z 6/7 bonu te 5 do sily wita itp bo zauwaz ze jezeli w 6/7 wlozy sie hp + np int to taki bm bedzie sporo walil jak nie bedzie odpornosci na klase

 

wiec jak bym usunal z 6/7 bony do pkt statusu i zostawil reszte

 

na serwer zawitam i mam nadzieje ze bedzie tak jak w 2009 r czyli srednio gralo te 6k ludzi

 

pozdrawiam

Opublikowano

Wszyscy pamiętamy 2010 rok kiedy to AvalonMT2 przeżywał swoje początki. Połowa z Was te dwa lata temu nie wiedziała co to Metin2, a połowa szkoliła się właśnie na Avalonie.

Tamte pojedynki, wojny gildii, bonowanie eq byłby czymś czego żaden zapalony gracz nie zapomni... chcemy odświeżyć historię i podkreślić ją AvalonemV2 wraz z kilkoma nowościami.

Wystartujemy o czasie, bez opóźnień czy ataków - oto się martwić nie musicie. Jak to ktoś napisał "...Avalon to renomowana firma."

Opublikowano

Prezentacja warta tych 3 nocek i kilku godzin ...

Nie mam zastrzeżeń, mam tylko pytanie otóż chciałem się dowiedzieć czy przed wystartowaniem będzie wcześniej uruchomione forum ?

Opublikowano

Nic nie można obiecywać, gdyż nie zależy to ode mnie i nikt nie wie ile osób będzie oczekiwało na start.

Mieliśmy plan, aby wprowadzić zmianę bonów poprzez NPC, tak jak miało to kilka serwerów, jednak jest jedno "ale."

Co jeśli wejdzie ~2500 osób? Nie będzie jak zmieniać bonusów, np. w M1 Jinno i to dobija.

Jednak z MasTaHem ustaliliśmy kilka rzeczy i będzie takie coś jak "ekipa sprzątająca."

O działaniu i obsłudze tego poinformujemy zapewne po pewnym starcie serwera.

 

Co do strony... może nie jest ona jakimś super tworem graficznym, ale liczy się oskryptowanie.

Zaatakowanie tej strony jest prawie nie możliwe, a "bajery" nadają jej naprawdę dobrego zgrania.

Na przykład kilka rankingów, super profil postaci i pokaz ekiwpunku - wszystko możecie zobaczyć na stronie AvalonMT2.

Opublikowano

Po niecałym roku przerwy od metina nie wiedziałem, że kiedykolwiek zajrzę jeszcze do tego działu, jednak dzisiaj rano moim oczom ukazała się zapowiedź tej oto legendy, aż do teraz nie mogę uwierzyć, że będzie można zagrać od zera, w starym dobrym klimacie. To jeden z pierwszych prywatnych serwerów na którym się uczyłem gry, po prostu cud i miód. Bronie tylko z umarłego rozpruwacza, nieprzekombinowany system ulepszeń.. po prostu bajka. Jeśli ten serwer wypali to uwierzcie że największa ekipa metina wbija i zaprasza kolejne składziki. Wbijać all do shinsoo !

EMPTY :C

Opublikowano

Nic nie można obiecywać, gdyż nie zależy to ode mnie i nikt nie wie ile osób będzie oczekiwało na start.

Mieliśmy plan, aby wprowadzić zmianę bonów poprzez NPC, tak jak miało to kilka serwerów, jednak jest jedno "ale."

Co jeśli wejdzie ~2500 osób? Nie będzie jak zmieniać bonusów, np. w M1 Jinno i to dobija.

Jednak z MasTaHem ustaliliśmy kilka rzeczy i będzie takie coś jak "ekipa sprzątająca."

O działaniu i obsłudze tego poinformujemy zapewne po pewnym starcie serwera.

 

Co do strony... może nie jest ona jakimś super tworem graficznym, ale liczy się oskryptowanie.

Zaatakowanie tej strony jest prawie nie możliwe, a "bajery" nadają jej naprawdę dobrego zgrania.

Na przykład kilka rankingów, super profil postaci i pokaz ekiwpunku - wszystko możecie zobaczyć na stronie AvalonMT2.

Przeciez mozna dac kilka NPC w miescie. A takze w m2.

Lepiej jednak jak by bylo 10/15 chociaz absy a bs'a itp jakos zablokowac, chociaz na jakis czas.

Opublikowano

Daronian poprostu nie potraficie zrobić bonowania u NPC również można postawić kilka a BS przynajmniej ominiecie. Tak więc skończ już tak pisać bo nawet byś nie wiedział jak masz zacząć to robić.

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

GameChEaTerS., nie, nie umiem. Po prostu MasTaH, BzykuS i ja jesteśmy za przeproszeniem osłami bez umiejętności.

Tak, za chwilę napiszesz, że oni by umieli, a ja na pewno nie. Dobrze, hejtuj! Nie znasz mnie, a oceniasz po serwerach, które tylko reklamowałem.

Jak powiedziałem, żyj w swojej norze 12 latku, pograj na starych serwerach, a nie liżesz tylko dupę komuś.

Jak coś, to na Camerionie Mateusz dał do zrozumienia, że na pewno takich osób jak Ty nie przyjmie.

To że odszedłem z teamu nie oznacza, że jesteśmy wrogami... nadal dobrzy z Nas kumple. =)

 

 

Co do zmiany bonów to, myślę że jeszcze raz przedyskutuję z MasTaHem to wszystko i możliwie umieścimy np. 3 NPC w jednym mieście.

Czyli wyjdzie po 6 na każde królestwo (bo mamy dwa miasta), a razem 24 NPC do zmian (bo mamy cztery kanały gry).

 

PS. Co do zmiany wchodzenia bonów to zostanie taka na 99%, gdyż chcemy starego Avalonu, a nie kolejnego serwera na miesiąc, czyż nie?

PS.2. GameCheaters, tutaj masz jak chciałeś być moim wielkim hakierem: (lizodupek)

http://scr.hu/117/sapi8
Opublikowano

Daronian powiedz mi. Zostajesz na tym serwie do konca czy znow tylko reklama 2-4 tygodniowa i papa ?

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

Jeżeli to jest ten jełop to automatycznie już wiem że na pewno nie zawitam na serwerze. Grałem na NovaMT2 od samego początku i także do samego końca. Do póki był .... (nie pamiętam nicku) i trzymał bzykusia krótko wszystko było dobrze gdy jednak bzykuś nie zapłacił .... i on odszedł z NovaMT2 wszystko uległo diametralnej zmianie. Nie będę nic więcej o tym chłopcu o blond loczkach pisać ponieważ to i tak nic nie zmieni.

 

Na prawdę szkoda projektu serwera no ale cóż...

 

 

Z uwagi na team(nie cały) nie polecam.

Świetny fanpage o tematyce Metin2, polecam!


https://www.facebook.com/Świat-Metin2-551645581708588/

Opublikowano

Oj przepraszam cię bardzo, nie zarzucisz mi niczego związanego z "hejterstwem". Owszem grałem na NovaMt2 od samego początku w gildii IRIS, jako szamanka smok. To ile się nasiedziałem na TSie z graczami i administracją a także czas spędzony na forum NovaMT2, czas poświęcony na grę dostęp do administracji za pomocą GM w postaci członka gildii(Mel) i wygrywane konkursy takie jak np. trailer serwera.

 

Trochę to chaotycznie rozpisałem ponieważ zbulwersowała mnie twoja wypowiedź.

 

 

Dalej uważasz że nie mam podstaw do wypowiadania się na temat bzykusia?

Świetny fanpage o tematyce Metin2, polecam!


https://www.facebook.com/Świat-Metin2-551645581708588/

Opublikowano

Razem z MasTaHem wpadliśmy na genialny pomysł, który na pewno zadowoli jakieś 95% osób czekających na serwer.

Konkretniej chodzi o wierzchowce, czyli zamiast dinozaurów damy Lwy, Dziki i pozostałe zwierzątka zamiast kur, etc.

Na przykład: na początek Dzik, potem Czarny Dzik, potem Wilk, potem Czarny Wilk i tak dalej.

Myślę, że usunie to nie potrzebne śmieci na serwerze, co o tym myślicie?

Jutro rano zostanie dodana odpowiednia ankieta co do tego.

Ja jestem jak najbardziej ZA!

Opublikowano

Trochę to chamskie z twojej strony mówiąc że są hejterzy.. Jak ktoś się nie zgadza z tobą i mu się nie podoba serwer to odrazu hejter pozdr!

Opublikowano

Razem z MasTaHem wpadliśmy na genialny pomysł, który na pewno zadowoli jakieś 95% osób czekających na serwer.

Konkretniej chodzi o wierzchowce, czyli zamiast dinozaurów damy Lwy, Dziki i pozostałe zwierzątka zamiast kur, etc.

Na przykład: na początek Dzik, potem Czarny Dzik, potem Wilk, potem Czarny Wilk i tak dalej.

Myślę, że usunie to nie potrzebne śmieci na serwerze, co o tym myślicie?

Jutro rano zostanie dodana odpowiednia ankieta co do tego.

Ja jestem jak najbardziej ZA!

 

No i już po jednej nowości, która by serwer od innych 'odróżniała'...

Opublikowano

No i już po jednej nowości, która by serwer od innych 'odróżniała'...

Dokładnie ;((( Jak chcecie robić wszytko takie jak było na starym avalonie to po co wogóle robic taki serwer? Skoro Wam sie podoba taki jaki był to idzcie grać na stary . Robicie Avkav2 to dajcie cos nowego !!! Niech sie coś wyróżni ten serwer . Darorian robisz ciągle ankiety, zmieniasz itd Zrób jedną konkrętną i liczcie się z tym co wyjdzie a nie co kilka postów " Zmienilismy zdanie . nie damy tego i tego , albo tak na 90% bedzie to i to ale nie pewne , takie gadanie o wszytkim i o niczym . . Zaczeliscie projekt na samym poczatku z tymi nowosciami to przy tym zostancie . kilka osob sie wypowie negatywnie bo nie chca 6-7 bonu czy tych nowych wierzchowców. I tak wejdzie na start duzo osob czy dacie te nowe rzeczy czy nie . Ale ile osób zostanie i zagra tam dłużej?? Nie mysleliście o tym ? Taki przykład " wejdzie dajmy na to 1000 osób " i załóżmy że nie bedziecie nic zmieniać bedzie tak jak kiedys na starym avku, no i dobra gra tam tyle osob dobije pare lvl stwierdzi nudyyy nic nowego , wszytko takie prawie takie same jak na starym ide na innego priva gdzie wyroznia sie czym innym . oO

Macie przyciagnac graczy jakimis nowymi pomysłami !!!;] takie tam moje zdanie ;]

dziekuje za uwagę.

L7VaIos.jpg

Opublikowano

Widzisz, ale my chcemy powrócić do tradycji, Czarnaa. Tak jak napisałem, te nowości zachęcą może 100 osób, a 1000 które czekało na powrót tak jak dwa lata temu odejdzie.

To będzie trudna do podjęcia decyzja, dlatego dziś zostanie zorganizowana ankieta. Następnie ostatnia ankieta na temat całego serwera co i jak.

Po nich wszyscy się dowiemy jaki serwer powstanie.

 

W 6-7 bonach nie będzie silnego i odporności do klasy - czytanie ze zrozumieniem nie boli!

Opublikowano

Siemanko

Serwer może być naprawdę fajny do grania, tylko pod warunkiem, że ekipa sprawująca nad nim nie będzie się opierdalała i chociaż czasem starała się napisać coś na forum, itd. wiadomo o co chodzi. Za dużo innowacji to będzie jak dla mnie lipa. Wątpię, że zagram bo skończyłem z metinowaniem już dawno temu, ale mooże ten serwer jeszcze mnie przekona do powrotu chociaż na jakiś czas. Joł piss

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...