Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja o wszystkich czołgach gry :)


Krzychu39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o czołgach Pz.Sfl.IVc i Nashorm te nowe co dodali w wersji 8.9 :)

 

papierowe ale dobre działo

 

lepsza jest 1 linia td ta przez Ferdka

  • Odpowiedzi 977
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

90 pene przebijasz kv? chyba od tyłu -_-

Jak gram kv ani razu mnie churchil nie przebił... (przynajmniej od przodu)

Najlepsze działo na V twierze? hmmm... a kv nawet nie przebije... dmg po 100 co kilka sec (rld dobry ma)

...

T14 ma 92 pene - przebijam bez lipy...

145 pene TO KURWA W OGÓLE NIE PRZEBIJE TEGO KLOCA BEZ PANCERZA...

A tak btw... Mówisz o Churchillu III deklu, którym też bez najmniejszych problemów przebijam KW-1...

LTP dude...

Opublikowano

o ile sie nie myle 5t ma ponad 200mm penetracji co wystarcza nawet na 8t do tego ten dmg

gdyby nie pancerz to najlepsze td w grze ;)

Opublikowano

I opłaca się kupić na przecenie T34 czy coś innego ? Tylko zarobek.

 

T34 lub Jg 8.8

 

Ja osobiście planuje zakup Jg 8.8 bo robię td niemieckie

 

"Sasha" ma i po 70k z każdej bitwy na czysto...

Opublikowano

czy jest wogle sens kampienia tym czolgiem ? oplaca sie zamiast wentylacji miec siatke czy wentylacja

jaki perk 1 dac narazie mam full towarzysze broni

 

co polecacie do tego czolgu najlepiej :D

 

 

mam dosylacz wentylacje i bardzo durza oslone przeciwodlamkowa

 

jezeli nie graliscie tym czgolgiem nie pisac prosze :)

 

jg 8,8cm

Opublikowano

czy jest wogle sens kampienia tym czolgiem ? oplaca sie zamiast wentylacji miec siatke czy wentylacja

jaki perk 1 dac narazie mam full towarzysze broni

 

co polecacie do tego czolgu najlepiej :D

 

 

mam dosylacz wentylacje i bardzo durza oslone przeciwodlamkowa

 

jezeli nie graliscie tym czgolgiem nie pisac prosze :)

 

i odpowiedz za 2 lata yeaa

Jakim czołgiem?

Opublikowano

czy jest wogle sens kampienia tym czolgiem ? oplaca sie zamiast wentylacji miec siatke czy wentylacja

jaki perk 1 dac narazie mam full towarzysze broni

 

co polecacie do tego czolgu najlepiej :D

 

 

mam dosylacz wentylacje i bardzo durza oslone przeciwodlamkowa

 

jezeli nie graliscie tym czgolgiem nie pisac prosze :)

 

i odpowiedz za 2 lata yeaa

Kampić -nie. Stój w drugiej linii, wspieraj HTki, jak nie ma komu, to sam prowadź natarcie.

Nie dawaj siatki - nie przyda się. Nie masz prawie w ogóle camo.

Na drugi perk:

Żarówka (świeci się jak choinka na święta)

Snajper (bardzo wysoka szybkostrzelność - da ci to dużą szanse na krytyka)

Hamowanie Sprzęgłem (obrót bardzo ważny)

Bezpieczne Magazynowanie (bardzo wrażliwe ammo :< )

Reszcie dać naprawę. W camo bawić się dopiero na 4-5 perce.

Opublikowano

 

Kampić -nie. Stój w drugiej linii, wspieraj HTki, jak nie ma komu, to sam prowadź natarcie.

Nie dawaj siatki - nie przyda się. Nie masz prawie w ogóle camo.

Na drugi perk:

Żarówka (świeci się jak choinka na święta)

Snajper (bardzo wysoka szybkostrzelność - da ci to dużą szanse na krytyka)

Hamowanie Sprzęgłem (obrót bardzo ważny)

Bezpieczne Magazynowanie (bardzo wrażliwe ammo :< )

Reszcie dać naprawę. W camo bawić się dopiero na 4-5 perce.

 

 

Zapomniałeś o skillu do silnika dla kierowcy. Silnik na tym czołgu sypie się jakby z drewna był :)

76561198001815076.png
Opublikowano

   

 

Zapomniałeś o skillu do silnika dla kierowcy. Silnik na tym czołgu sypie się jakby z drewna był :)

predkosc mi odpowiada tylko gdyby nie te czeste rozwalanie silnika to by bylo miodzio ale jest dobrze :D

Opublikowano

predkosc mi odpowiada tylko gdyby nie te czeste rozwalanie silnika to by bylo miodzio ale jest dobrze :D

 

Właśnie to powiedział ;) że często się rozwala ;p

Opublikowano

Jg 8.8 czy T34? Robię linie Niemieckich TD, ale wolę gdy czołg ma pier.. olnięcie, ale większy dpm ma chyba Jg 8.8 Do tego robię tą linie i będzie załoga.

 

Czym więcej zarobie? Co lepiej brać?

Opublikowano

 

Jg 8.8 czy T34? Robię linie Niemieckich TD, ale wolę gdy czołg ma pier.. olnięcie, ale większy dpm ma chyba Jg 8.8 Do tego robię tą linie i będzie załoga.

 

Czym więcej zarobie? Co lepiej brać?

 

 

Jak grasz tedekami to JG88. Ogarnięty kierowca zarobi więcej niż na T34.

76561198001815076.png
Opublikowano

mam pytanie, co sądzicie o T34-85 Full perfect? nim da rade rozbić is-3 nawet ;)

 

wątpie że is-3 można, jak już to trzeba trafić na wielkiego nooba

Ogółem dość mobilny, działko wystarcza, dużo można nim zdziałać

Opublikowano

Jaką linię TD USA polecacie od 7-tier z obrotowymi wiżami ,czy bez? :ninja: Mam dylemat ,bo jestem na rozstaju dróg!

 

Z wieżami ja robię i mi się podoba. Niestety t25/2 do dupy ale reszta dobra jest. Możesz zrobić tą linie do końca, a potem bezwieżowce.

 

 

 

 

W jakiej kolejności badać moduły na centurionie I?

Opublikowano

 

 

Z wierzami ja robię i mi się podoba. Niestety t25/2 do dupy ale resszta dobra jest. Możesz zrobić tą linie do końca, a potem bezwierzowce.

 

 

 

A nie lepiej na odwrót? Z T28 można odblokować T28 Prototype. Po za tym wieża przez ż : )

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...