Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja o wszystkich czołgach gry :)


Krzychu39

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 977
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja już nie mam siły do tych brytyjskich td... Nie mogłem VII tieru spenetrować dziś hellcatem w bok z odległości 20-30m...

Opublikowano

 

oby nie ;)

Heh bo co? Idziesz w nie? Nerf musi byc bo to jest nie do rozwalenia. Z hellcata z dalszej odleglosci nie moge przebic tego waszego tdka V tieru xD Juz nie wspomne o ilosci hp jaka to posiada

Opublikowano

Heh bo co? Idziesz w nie? Nerf musi byc bo to jest nie do rozwalenia. Z hellcata z dalszej odleglosci nie moge przebic tego waszego tdka V tieru xD Juz nie wspomne o ilosci hp jaka to posiada

No idę, idę. Ale spójrzy na chociażby to AT-2 vs. Hellcat. Dobra, AT-2 ma 200/100/100 i albo haubice (reaload 8.s), albo 6QFF (reaload.2.4s). Ale. obraca się 18stopni na sekunda, a max prędkośc to 20km/h. Czy M18, nie jest na tyle szybkie aby objechać AT-2 !? Pozatym, jak nie możesz objechać, to strzelaj we właz, który jest zajebiście widoczny i wcale nie jest w niego tak ciężko trafić. Wiem, jak ciężko się walczy z AT-2, bo często go spotykam na innych tankach. Dwa razy dostanie po gąskach i jest po nim... Niestety, ale jak w 4minuty bitwy przejeżdżasz ledwie 3kratki (troszke pod górke) to sorry, musisz mieć chociaż pancerz dobry...

Opublikowano

 

No idę, idę. Ale spójrzy na chociażby to AT-2 vs. Hellcat. Dobra, AT-2 ma 200/100/100 i albo haubice (reaload 8.s), albo 6QFF (reaload.2.4s). Ale. obraca się 18stopni na sekunda, a max prędkośc to 20km/h. Czy M18, nie jest na tyle szybkie aby objechać AT-2 !? Pozatym, jak nie możesz objechać, to strzelaj we właz, który jest zajebiście widoczny i wcale nie jest w niego tak ciężko trafić. Wiem, jak ciężko się walczy z AT-2, bo często go spotykam na innych tankach. Dwa razy dostanie po gąskach i jest po nim... Niestety, ale jak w 4minuty bitwy przejeżdżasz ledwie 3kratki (troszke pod górke) to sorry, musisz mieć chociaż pancerz dobry...

Tylko ze ten pancerz jest z dalszej odleglosci po prostu nie przebijalny, a co do objezdzania, przeciez hellcat ma tylko spora predkosc, obraca sie juz nie zbyt szybko i podczas zmiany kierunku at juz bedzie skierowany do mnie. A szybkostrzelnosc i pena tez robi swoje, te wasze td maja jedna z lepszych pen, o ile nie najlepsza.

Dzisiaj po bitwie ogladam staty ile kto expa nabil, klikam na przeciwnika w brytyjskim td VII tieru i co? Przegrana bitwa, marne 1,5k dmg i ponad 900 expa, zastanawiam sie dlaczego? Patrze nizej; potencjalna wartosc otrzymanych obrazen, ponad 5k...

Opublikowano

mam pytanko czy opłaca się z m4 shermana robić czołg kompatybilny czy snajpera (osobiscie wolałbym kompatybilny )

podał by mi ktoś konfiguracje takiego kompatybilnego czołgu m4sherman to znaczy co kupić do niego

było by miło gdybym za pomoc dostał +



Opublikowano

ale czy haubica 105 nie będzie zbyt toporna na bliski kontakt np 1vs 1 ?

 

a jeszcze jedno mam m3 lee i chce nim zarobić jaką taktyke powinienem zastosować z daleka walić czy 1 na 1 blisko

było by miło gdybym za pomoc dostał +



Opublikowano

Mam pytanie: Bardziej opłaca się iść w Hellcata czy Jacksona? Który jest silniejszy?

Te same działa. Hellcat mobilniejszy, Slugger(Jackson) jest bardziej opancerzony. Moim zdaniem lepiej iść przez Hellcata, na T28 Prototype możesz odblokować także T28 z linii bez wieżowych niszczycieli.

76561198001815076.png
Opublikowano

IS
Jakie moduly i czy jest sens kupic
(mam zamiar przejsc ten czolg i sprzedac)

tym czolgiem lepiej kątować czy stawac przodem do wroga? =D

Dzieki.

Opublikowano

Moduły:

Ulepszony system naprowadzania

Dosyłacz

Wentylacja

Jeśli chodzi o to. Jeżeli o to drugie to czołg genialny, kątuj, lecz wtedy uważaj, bo odsłaniasz policzek, który dużo odbija skierowany na wprost. Graj tak jak KV-1S czyli jeździj w grupce uderzeniowej.

Opublikowano

Co sądzicie?? Lepszy Lowe czy T34 wady i zalety tych czołgów proszę podać. Oraz jakie moduły i załodze co dać?

1377531174-U173186.png

Opublikowano

ale czy haubica 105 nie będzie zbyt toporna na bliski kontakt np 1vs 1 ?

 

a jeszcze jedno mam m3 lee i chce nim zarobić jaką taktyke powinienem zastosować z daleka walić czy 1 na 1 blisko

na bliską akcje 1 vs 1 z KV-1 będzie trudno przebic,jest silny, inne tiery V przebijesz z łatwością.

beznazwy1hud.png



Bo IsoreS jest tylko jeden!


Opublikowano

Jest może jakaś strona na której mogę porównać wartości kamuflażu dwóch czołgów? Ciekawi mnie czy pod tym względem lepszy jest jackson czy hellcat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...