Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopisywałbyś permissions do każdej rangi, bo nie ma dla kogoś takiego jak head admin lub admin a są bardzo ważne bo komuś może nie chcieć się szukać, dlatego ściągają twoje. Proszę o to!

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dopisywałbyś permissions do każdej rangi, bo nie ma dla kogoś takiego jak head admin lub admin a są bardzo ważne bo komuś może nie chcieć się szukać, dlatego ściągają twoje. Proszę o to!

 

Te rangi mają wszystkie uprawnienia.

Opublikowano

nie wiem czy jeszcze potrzebne... ale na pewno komuś się przyda

 

 

KOLOROWE NAPISY NA TABLICZKACH SĄ W PLUGINIE ESSENTIALS

Wystarczy w confing.yml znaleźć linijkę:

#- color

I usunąć # na początku.

Opublikowano

A czy mogę pobrać tylko AuthMe od BR3ND'a i nie pisać, że to od niego?

To pytanie kieruję głównie do Ciebie, BR3ND.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

BR3ND ściągnąłem i normalnie wszystko działa tylko nie moge dać sobie rangi. np.Wlasciciela. Pojawiają się komendy /pex i nie moge a jak biore /setrank nick Wlasciciel to pisze ze cos jest źle z ranga.

Opublikowano

mam pytanie czy mozna ustawic ze nie mozna niszczyc klockow a po 2 rangi nie dzialaja -,-

Dasz '+' Plosee:***


31234410162108496453820.jpg

Opublikowano

fafafirafa

Musisz sobie dać przez KONSOLĘ

"pex user fafafirafa group set Wlasciciel"

Wtedy otrzymujesz uprawnienia do wszystkich rang i dopiero wtedy możesz dawać rangi.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

A czy mogę pobrać tylko AuthMe od BR3ND'a i nie pisać, że to od niego?

To pytanie kieruję głównie do Ciebie, BR3ND.

 

Jasne, że możesz. ;)

Opublikowano

zaaktualizuj simple spleef. Bo błedy wyskakują w konsoli po wgraniu nowego simple z bukkita nie wywala wiec to od cb

ponawiam pytanie i czy da się zrobić adminshopa bez skrzynki i nieskończoność itemu?

Bo daje:

AdminShop

64

B 10:10 S

1

Opublikowano

ponawiam pytanie i czy da się zrobić adminshopa bez skrzynki i nieskończoność itemu?

Bo daje:

AdminShop

64

B 10:10 S

1

 

Poprawię ten SimpleSpleef w następnej wersji. Zamiast AdminShop wpisz Sklepik.

Opublikowano

Po kliknięciu linku fanpage przekierowuje na bardzo ciekawą stronę.

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...