Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema, mam problem , jak np jak wysyłam wiadomość w mc /msg , to wyświetla się [Gracz][Wlasciciel]"wiadomosc" , czemu 2 rangi . ? I Jeszcze jedno jak zrobić aby Na "Tabie" wyświetlał się nick a nie ranga?

 

Musiałeś wgrać jakiś plugin na rangi/chat do plików. Zapewne Factions lub EssentialsChat. Usuń go.

Opublikowano

U mnie gracze nie mogą używać warpów ;)

Masz swój serwer a nawet permissi nie umiesz dopisać o.O ?

I Technik Serwerów Minecraft I

I Skonfiguruję i wgram pluginy pod serwery Factions, Survival, Freebuild I

 

Opublikowano

nie mówiąc ale jak pobrałem te pliki nie miałem tej mapy ale tak to te pliki sa gites i poleciłem je innym pozdro all



ej a jak dasz rade to dasz link do tej mapki na serva pls?:D



§1popieram!

Opublikowano

nie mówiąc ale jak pobrałem te pliki nie miałem tej mapy ale tak to te pliki sa gites i poleciłem je innym pozdro all

 

ej a jak dasz rade to dasz link do tej mapki na serva pls? :D

 

§1popieram!

 

Jest ta mapa. Wpisz /spawn. ;)

Opublikowano

Mam pytanko, czemu wszystkie grupy mają normalnie prefiks tak jak inne, np. Właściciel ma na czerwono, i HeadAdmin ma na czerwono, a gdy jestem HeadAdminem to moja grupa przy nicku jest na biało .. :( tak samo z SuperVip, jest na biało a jest ustawione na żółto. plisss pomocy.

Opublikowano

Mam pytanko, czemu wszystkie grupy mają normalnie prefiks tak jak inne, np. Właściciel ma na czerwono, i HeadAdmin ma na czerwono, a gdy jestem HeadAdminem to moja grupa przy nicku jest na biało .. :( tak samo z SuperVip, jest na biało a jest ustawione na żółto. plisss pomocy.

 

Ustaw Head Admin oraz Super VIP. Nie ma koloru, ponieważ niepoprawnie wpisujesz rangę.

Opublikowano

Pliki bardzo fajne, odrazu sie lepiej gra

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...