Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up usuwasz folder world.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

Mam problem typu tworzenia np /kit vip w essentials.

Stworzyłem sobie konfigurację /kit vip i dałem tam itemki itp.

w komendach dałem

- kit.vip

i

-kits.vip

a w permissions próbowałem wszystkiego :D

- essentials.kit.vip

- essentials.kits.vip

- essentials.kits.tools.vip

itd... i nic nie działa.

Macie może jakies pomysły ? :D

 

Edit:

Dałem radę sam :D post można usunąć :D

Opublikowano

Ja mam jakiegoś Crasha nwm o co chodzi karze mi kliknąc jakiś klawisz klikam i konsola mi się wyłącza Nie kumam O_o

 

/Edit:Proszę o szybką pomoc

 

/Edit2:I jeszcze co wpisać w permission?

Opublikowano

Mam pytanie- jak pobieram łatke, to czy zmienia ona configi pluginów - czy zmiany których dokonałem się zapiszą ?

 

Jeżeli są w niej same pliki .jar to nie zmienia. ;)

 

 

Ja niewiem co mam zrobic z ta paczka craftbukkit ? grzie mam to wgrac mam server mineserv.eu

 

Wrzuć folder plugins przez ftp.

 

 

Dodaj plugin Factions, albo SurvivalGames

 

Niestety nie dodam owych pluginów.

 

 

Ja mam taki problem gry mam PremissionsEx to mam wpisane w prefix np na niebieski a wszystkie rangi mam na szaro :/ pomocy "__"

 

Ja mam taki problem gry mam PremissionsEx to mam wpisane w prefix np na niebieski a wszystkie rangi mam na szaro :/ pomocy "__"

 

Musisz dodać jeszcze w variables.yml w iChat.

 

 

Czekamy na update !.

Fajnie by było jak byś spolszczył plugin worldedit.

 

Jest spolszczony. :)

 

 

Czy aby uzywac twojej paczki musze gdzies napisac ze jest twoja ? np na tabliczce ?

jak na cubie wylaczyc spawnowanie tylko tych "zlych mobow' ?

jak zarabiac kase nie ma pluginu jobs.

 

Nie musisz.

Musisz do tego posiadać jakiś specjalny plugin.

Handlować dzięki iConomy i ChestShop.

 

 

Co z moim msg? Pomoze ktos?

 

Wklej tutaj swój config.

 

 

Ja mam jakiegoś Crasha nwm o co chodzi karze mi kliknąc jakiś klawisz klikam i konsola mi się wyłącza Nie kumam O_o

 

/Edit:Proszę o szybką pomoc

 

/Edit2:I jeszcze co wpisać w permission?

 

Wklej tutaj wycinek z konsoli.

 

 

limit działek jaki? simple region market

 

Nie ma żadnego limitu, ale możesz go ustawić w pliku limits.yml w folderze srm.

 

UWAGA! Spolszczyłem plugin WorldGuard w 70% (nie ma go jeszcze w paczce), jeśli ktoś chce otrzymać link do download'u niech zlajkuje 10 moich postów (limit) i napisze PW pod tytułem "WorldGuard". :)

Opublikowano

Naprawde Superowa paczka ! Poleciłem wszystkim znajomym A co do spolszczen pluginów Niceee :)

"Nothing is true"

Opublikowano

Mam problem z MSG, chodzi w tym o to ze jak edytuje te twoje potem robie restart serwera i wchodzę na serwer wgl nie pokazuja mi sie ogloszenia z MSG, robilem reload i nic,

Opublikowano

Mam problem z MSG, chodzi w tym o to ze jak edytuje te twoje potem robie restart serwera i wchodzę na serwer wgl nie pokazuja mi sie ogloszenia z MSG, robilem reload i nic,

 

Już Ci odpisywałem tutaj, abyś wrzucił cały config po edycji tutaj. :)

Opublikowano

Jak mam rangę Super VIP to co mam wpisać żeby ją dało ??? Bo jak wpisuje : /setrank RedziQ Super VIP 5h to pisze : "Bad amount of args" ... O co chodzi ? Jak to zrobić żeby ta przerwa nie robila problemow...

@edit

Hmmm mam pytanie do kitów ... Jak ustawić np. Żeby jakiś Kit był co 1 dzien ?
Kit:

vip:
    delay: 10
    items:
      - 267 1 
      - 256 1 
      - 257 1 
      - 258 1 
      - 260 10
      - 306 1 
      - 307 1 
      - 308 1 
      - 309 1

@edit

Mam
problem z MSG, chodzi w tym o to ze jak edytuje te twoje potem robie
restart serwera i wchodzę na serwer wgl nie pokazuja mi sie ogloszenia z
MSG, robilem reload i nic,

 

To pobierz sobie "ScheduledAnnouncer2"

#teams4bal

Opublikowano

Jak mam rangę Super VIP to co mam wpisać żeby ją dało ??? Bo jak wpisuje : /setrank RedziQ Super VIP 5h to pisze : "Bad amount of args" ... O co chodzi ? Jak to zrobić żeby ta przerwa nie robila problemow...

 

@edit

 

Hmmm mam pytanie do kitów ... Jak ustawić np. Żeby jakiś Kit był co 1 dzien ?

Kit:

vip:
    delay: 10
    items:
      - 267 1 
      - 256 1 
      - 257 1 
      - 258 1 
      - 260 10
      - 306 1 
      - 307 1 
      - 308 1 
      - 309 1

@edit

 

To pobierz sobie "ScheduledAnnouncer2"

 

 

Musisz wpisać /azrank, a nie /setrank.

Opublikowano

Musisz wpisać /azrank, a nie /setrank.

 

/setrank tez dziala ale juz niewazne :D Juz sam to ogarnąłem

 

A do tych kitów ?

 

I jak mam ustawić tą range "Super VIP" jak pisze Bad amount of args ...

#teams4bal

Opublikowano

Pluginy świetne ! Ale mam jeden minus co do niej. Myślę, że byłoby lepiej jeżeli Administrator nie miał by wszystkich permisji ponieważ może sobie dać właściciela ;]

Opublikowano

Pomoże ktoś ?

Musisz zmienić delay. Jest on podany w sekundach. Jeśli teraz jest tam 10 to oznacza to 10 sekund.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...