Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z AuthMe, mianowicie w wersji 1.4.6 tego problemu nie było pojawił się na 1.4.7 a o co mi dokładnie chodzi, hyyy no więc gdy kogoś z graczy wywali bądź też się wyloguje będąc w powietrzu, nie może się gracz zalogować mało tego nie może nic wpisać w czacie.

 

Wiecie od hacków jest inny plugin a nie AuthMe, więc nie rozumiem czemu tak się dzieje.

 

Możecie mi pomóc w tym problemie.

 

PS. Ciekawe kiedy pojawią się aktualizacje pod 1.5 hyyy.

 

Pozdrawiam Matuzalem...

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie moge dać sobie rangi;(

 

Napisz o jaką rangę chodzi.

By przydzielić sobie np range właściciel musisz taką komendę wpisać w konsoli nie na czacie w grze komenda : "/pex user <nick> group set <nazwa grupy np właściciel>".

Moderatora oraz niższe rangi np. VIP można przydzielać z poziomu gry, rangi pełnoprawne wymagają dostępu do konsoli.

 

Pozdrawiam Matuzalem...

Opublikowano

Łatka to pliki które zostały zmienione jeśli masz już pliki pobrane a coś się zmieniło to pobierasz łatke i jak ma instalator to ci wgrywa to co miało zmiane .

No i po to abyś nie pobierał kolejny raz plików

oDYVDfv.gif
Opublikowano

@up

aha, rozumiem. Czyli twierdzisz, że nie ma jeszcze silnika 1.5? TO jakim cudem są serwer na 1.5 ?

@2down

dobra panie, wbijaj: TeamCraft.tk itemki all git.

svh03y.jpg


Opublikowano

Średnie pliki, jest wiele lepszych.

Proszę o przykład.

 

eeyeyeye... BR3ND napraw linki do 1.5 :)

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

BR3ND Napraw linki 1.5

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



Opublikowano

DOWNLOADS! 1.5

Pliki spakowane (z instalatorem) (zalecane):

DOWNLOAD - PLIKI SERWEROWE [1.5] (V 1.0)

DOWNLOAD - ŁATKA Z WERSJI 1.6 DO 1.0 [1.5]

Pliki spakowane (bez instalatora):

DOWNLOAD - PLIKI SERWEROWE [1.5] (V 1.0)

DOWNLOAD - ŁATKA Z WERSJI 1.6 DO 1.0 [1.5]

To nie działa :/

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

Widocznie zrobił już sobie napisy żeby dać potem pod to linki i widocznie jest w trakcie robienia paczki na 1.5 .

oDYVDfv.gif
Opublikowano

@up

BR3ND'ioch nie jest taki, wstawia od razu pliki a nie miesza w mleku patykiem.

@top

Linki nie działają, możesz naprawić?

svh03y.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...