Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam broblem otóż nie można sadzić kwiatków do doniczek napisane jest: you're not allowed to plant that here

Nie mam pojęcia Co to blokuje

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

BR3ND jak wgrać to na serwer mineserv.eu?

 

W panelu ustawiasz silnik CB 1.4.7-R1.0 i przez ftp wrzucasz folder plugins z mojej paczki. :)

 

 

Już niedługo w plikach:
- Film instruktażowy instalacji plików dla początkujących
- Spis komend dla poszczególnych rang
- Nowa grafika w temacie
- Nowa mapa
- Kilka nowych spolszczeń
- Oraz być może w późniejszym czasie film prezentujący całą paczkę
Opublikowano

 

W panelu ustawiasz silnik CB 1.4.7-R1.0 i przez ftp wrzucasz folder plugins z mojej paczki. :)

 

 

Już niedługo w plikach:
- Film instruktażowy instalacji plików dla początkujących
- Spis komend dla poszczególnych rang
- Nowa grafika w temacie
- Nowa mapa
- Kilka nowych spolszczeń
- Oraz być może w późniejszym czasie film prezentujący całą paczkę

Dzięki xD

 

 

-------EDIT--------

Folder Plugins jest za duży...

Opublikowano

Dzięki xD

 

 

-------EDIT--------

Folder Plugins jest za duży...

 

Przesyłasz przez filezille? Spróbuj ręcznie każdy plugin, ew. napisz do mineserv. Nie powinno być żadnego limitu.

Opublikowano

Jak utworzyć dzialke na sprzedarz tzn. simpleregionmarket

 

Tworzysz cuboid, a następnie tabliczkę:

 

[sell]

nazwa

cena

 

Na przykład:

 

[sell]

dzialka5

5000

Opublikowano

Mam pytanie...

Jak mogę ustawić w plikach normalnie wygenerowaną mapę.

Ustawić normalny tryb gry freebuild (bo wszystko biorę na hita, mam latanie i w ekwipunku wszystkie przedmioty nieskonczone)

 

Za pomoc Like

 

Poradzilem sobie ze wszystkim, sorka.

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

Nie wiem czy było jak tak to sorry. Mam taki problem bo jak walniesz creepera lub postawisz TNT i odpalisz to ono nie wybucha. Ma ktoś wytłumaczenie ?

 

Jest zablokowany wybuch. Wejdź w config.yml w folderze WorldGuard:

 

    block-tnt: true
    block-tnt-block-damage: true
    block-creeper-explosions: true
    block-creeper-block-damage: true

 

 

I pozmieniaj na false.

 

PS: Jutro pojawi się nowa wersja plików. ;>

Opublikowano

Powie ktoś jak go umieścić na serwer craftserve ? Wgrałem wszystkie pliki i coś nie działa :(

 

Ustawiasz w panelu silnik CB 1.4.7-R1.0 i wgrywasz folder plugins z moich plików przez ftp. :)

 

 

PS: Niedawno wyszedł nowy update! Więcej info w temacie.

Opublikowano

Mam problem, zainstalowałem XP, literki mi się odwróciły, dysk C jest normalny pusty a D jest rozruchowy z plikami systemowymi.

Literek zmienić nie można, a innymi sposobami nie będę grzebał.

 

Jave zainstalowałem do C:\Programy\Java\bin

Pliki serwerowe do C:\Gry\MC\Pliki serwerowe by BR3ND [1.4.7] V1.5\Pliki serwerowe by BR3ND [1.4.7] V1.5

 

Prawdopodobnie mam jave7, chyba że na XP jest 6 no to 6 ;].

Gdy odpalam run 32bit java7 to wyskakuje System nie może odnaleźć określonej ścieżki

 

Otwieram notepadem run 32bit java7 i mam takie coś (próbowałem zmieniać ale nic z tego)

 

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /C ""
"%Programy%\Java\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit.jar
PAUSE

 

Tutaj D:\WINDOWS\java są dwa puste foldery.

 

Edit. Naprawiłem

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

@petermajster

Pobierz najnowszy plugin z mob areny ;)

@Terik

Wszystkie rangi maja kolory . Widocznie wpisujesz coś nie tal albo coś ci się zepsuło .

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Jak ja chce dać sobie range to pisze mi Don't have enough permission for group Wlasciciel napisalem tu grupe a pisze tak jak chce range/pex user zombi group set Wlasciciel prosze o pomoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...