Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Download do wersji 1.5 został dodany. Mogą wystąpić błędy, ponieważ jest to developerski silnik.

 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz lajkowania. :)

Opublikowano

╔═╦╗╔╦╗╔═╦═╦╦╦╦╗╔═╗
║╚╣║║║╚╣╚╣╔╣╔╣║╚╣═╣
╠╗║╚╝║║╠╗║╚╣║║║║║═╣
╚═╩══╩═╩═╩═╩╝╚╩═╩═╝

Opublikowano

BR3ND Dlaczego wiadomości z AutoMessage widzą tylko operatorzy a gracze nie ?!!

 

oto config:

 

#x_O
# ----------------------------------------------------
# AutoMessage Configuration File
# ----------------------------------------------------
# Message Configuration:
# Messages are handled in lists to allow for advanced customization!
# Feel free to add color codes by using & in your messages!
# To split a message onto multiple lines use the \n delimiter!
# Lines starting with / will be run as a command!
# To add single apostrophes into a message use ''.
# For a complete tutorial go to http://dev.bukkit.org/server-mods/automessage.

settings:
enabled: true
min-players: 0
log-to-console: false
auto-update: true
message-lists:
default:
enabled: true
random: false
interval: 60
prefix: '&f[&bINFO&f] '
messages:
- 'tekst1'
- 'tekst2'

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano
#x_O
 #  ----------------------------------------------------
 #  AutoMessage Configuration File
 #  ----------------------------------------------------
 #  Message Configuration:
 #     Messages are handled in lists to allow for advanced customization!
 #     Feel free to add color codes by using & in your messages!
 #     To split a message onto multiple lines use the \n delimiter!
 #     Lines starting with / will be run as a command!
 #     To add single apostrophes into a message use ''.
 #     For a complete tutorial go to http://dev.bukkit.or...ds/automessage.

 settings:
   enabled: true
   min-players: 0
   log-to-console: false
   auto-update: true
 message-lists:
   default:  true
     enabled: true
     random: false
     interval: 60
     prefix: '&f[&bINFO&f] '
     messages:
     - 'tekst1'
     - 'tekst2'

 

Wklej to teraz u sb i zobacz ;p

oDYVDfv.gif
Opublikowano

ej ale jak pobieram pliki na 1.5 to jest błąd ze niekture zeczy sa żle zrobione i nie wiem jak to zrobic zeby było dobrze

 

Wklej logi z błędu.

 

 

 

BR3ND Dlaczego wiadomości z AutoMessage widzą tylko operatorzy a gracze nie ?!!

 

oto config:

 

#x_O

# ----------------------------------------------------

# AutoMessage Configuration File

# ----------------------------------------------------

# Message Configuration:

# Messages are handled in lists to allow for advanced customization!

# Feel free to add color codes by using & in your messages!

# To split a message onto multiple lines use the \n delimiter!

# Lines starting with / will be run as a command!

# To add single apostrophes into a message use ''.

# For a complete tutorial go to http://dev.bukkit.org/server-mods/automessage.

 

settings:

enabled: true

min-players: 0

log-to-console: false

auto-update: true

message-lists:

default:

enabled: true

random: false

interval: 60

prefix: '&f[&bINFO&f] '

messages:

- 'tekst1'

- 'tekst2'

 

Zmień "default" na "gracz" i dodaj graczowi permissions

    - automessage.receive.gracz

 

 

Zostanie to poprawione w najbliższym update.

Opublikowano

ja mam proble jak dopisuje range to mi pisze takie cos

 

Don't have enough permission for group Admin i nie moge dodac nwm o co kama prosze o pomoc

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Pliki polecam, sam ich używam trzeba je aby doszlifować bo co niektóre rzeczy nie działają ale to drobiazg.

Z prawej jest magiczny przycisk Lubie To ! ----->

Opublikowano

Paczka jest świetna ale czy jak z updatuje serw do 1.5 to będą bugi.

Updatował ktoś? Możecie mi powiecie czy się opłaca czy może poczekać jeszcze

Cześć...

Opublikowano

@up ja bym na twoim miejscu polecał ci poczekać do bukkit'a beta/rekomendowanego.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Wklej logi z błędu.

 

 

 

 

Zmień "default" na "gracz" i dodaj graczowi permissions

    - automessage.receive.gracz

 

 

Zostanie to poprawione w najbliższym update.

boxxy-cool-story-bro-PLDBoV.jpg

| Random |


Opublikowano

BR3ND wiesz może, czemu rangi mam białe? :c np. HeadAdmin :C nic nie zmieniałam przysięgam. czemu tak jest? D:

źle wpisujesz nazwę rangi. Tak jak jest w permissions, tak musisz napisać. Wpisz:

 

/pex user Twoj_Nick group set Head Admin

svh03y.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...