Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam serwera easy gdzie łatwo wbić max lvl.

 

Exp szybki

 

Eq łatwe do zdobycia

 

Miła atmosfera, brak gimbów i JP 1000000%.

 

Ogólnie server Fun/PvP

LinaresMt2

xxx

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

 

Szukam serwera w miarę gdzie jest dużo graczy i nie jest zbyt nudny..

Najlepiej coś podobnego do GladorA :

- niezbyt dużo nowości i bałaganu z pieczęciami, lizakami, srakami...

- łatwy i w miarę szybki exp

- zrównoważone bonusy (bardziej widowiskowe PVP czyli skille +40k) 

- bez nudów 

- najlepiej glador ale nie da sie sciagnac klienta + coraz mniej graczy.

Chętnie zagram z jakąś ogarniętą paczką na jakimś serwerze :) 

Czekam na propozycje.

Nagroda : LIKE 

 

POZDRO

virtual

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Wszyscy gracze zapewne pamietają dawne czasy AvalonMT2 . I własnie takiego servera poszukuje .
Dodatkowe Info:  Max 99 oczywiscie nie zaden hard lecz medium . Na avalonie na starych plikach z okolo dwa miechy może troche krócej sie biło . Bony 6/7 . Dużo ludu to przedewszystkim . Taki który stoi już troche .
Nagroda za pomoc: Lajk + 5

 

W zastepstwie może być jakiś Easy 250 6/7

 

Z góry dzieki !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wszyscy gracze zapewne pamietają dawne czasy AvalonMT2 . I własnie takiego servera poszukuje .

Dodatkowe Info:  Max 99 oczywiscie nie zaden hard lecz medium . Na avalonie na starych plikach z okolo dwa miechy może troche krócej sie biło . Bony 6/7 . Dużo ludu to przedewszystkim . Taki który stoi już troche .

Nagroda za pomoc: Lajk + 5

 

W zastepstwie może być jakiś Easy 250 6/7

 

Z góry dzieki !

 

Jesli chcesz dobrego mediuma lecz max lvl 125 to polecam ascarial. Gra tam okolo 1k typa. Nie ma takiego servera z 6/7. A easy ? Do zabawy ? Polecam Metek2.pl lecz nie spodziewam sie, ze dlugo postoi bo malo osob gra ale jest 6/7 latwy exp latwo o eq. Rownierz polecam dreikon easy

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: OldSchool  najlepiej easy , maly system ulepszeń , mały max lvl ,  dużo ludzi 
Dodatkowe Info:  to co wyżej
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: 
- Brak kostiumów
- Brak 124124 ulepszaczy na eq epickie
- bony 6/7 status/potwory
- serwer medium/easy
- 700+ osób
- mapy, które nie będą "kwadratowe"
- dungeony 
Dodatkowe Info: 
- coś, co się trzyma na rynku i nie zdechnie szybko.
Nagroda za pomoc: 

Lajk + 5

https://www.facebook.com/Agar.ioPL.x/


Zapraszam na stronę Agar.io, która znajduje się na Facebook'u. Jedyny polski działający fanpejdż. 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do polubienia! Myślę również nad założeniem kanału na YouTube!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: 

- Brak kostiumów

- Brak 124124 ulepszaczy na eq epickie

- bony 6/7 status/potwory

- serwer medium/easy

- 700+ osób

- mapy, które nie będą "kwadratowe"

- dungeony 

Dodatkowe Info: 

- coś, co się trzyma na rynku i nie zdechnie szybko.

Nagroda za pomoc: 

Lajk + 5

PandoraMT2

tylko nie ma dageonów

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy !

Zależy mi na:

-serwerze hard, na prawdę HARD !

-ulepszacze jak pl

-brak dziwnych map z metinami od 100lv itp

-dość niski drop i exp

jednym słowem hard

 

proszę nie wymieniać serwerów:

tiveria,balmora, czy ravia

szukam na prawdę trudnego serwera, podobnego do shenlongju który kiedyś istniał

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy !

Zależy mi na:

-serwerze hard, na prawdę HARD !

-ulepszacze jak pl

-brak dziwnych map z metinami od 100lv itp

-dość niski drop i exp

jednym słowem hard

 

proszę nie wymieniać serwerów:

tiveria,balmora, czy ravia

szukam na prawdę trudnego serwera, podobnego do shenlongju który kiedyś istniał

Nie ma narazie takiego harda, idź na PL i już

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  

-Max level około 120lv.

-serwer medium(mogą być elementy hard),

-skille trzeba samemu wbijac(nie za trudno),

-nie za dużo epików(3-4 sety),

-żeby nie trzeba było samemu konia robić.

 

Dodatkowe Info:

-dużo osób online(600+),

-kiedyś był bardzo fajny serwer jak escaria, długo nie postał bo nie opłacili maszyny, ale serwer super(szukam coś takiego)

 

Nagroda za pomoc: Lajk?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  

-Max level około 120lv.

-serwer medium(mogą być elementy hard),

-skille trzeba samemu wbijac(nie za trudno),

-nie za dużo epików(3-4 sety),

-żeby nie trzeba było samemu konia robić.

 

Dodatkowe Info:

-dużo osób online(600+),

-kiedyś był bardzo fajny serwer jak escaria, długo nie postał bo nie opłacili maszyny, ale serwer super(szukam coś takiego)

 

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

 

Avalonmt2 - klasyk, ale cały czas się trzyma

Witam.

 

Szukam serwera w miarę gdzie jest dużo graczy i nie jest zbyt nudny..

Najlepiej coś podobnego do GladorA :

- niezbyt dużo nowości i bałaganu z pieczęciami, lizakami, srakami...

- łatwy i w miarę szybki exp

- zrównoważone bonusy (bardziej widowiskowe PVP czyli skille +40k) 

- bez nudów 

- najlepiej glador ale nie da sie sciagnac klienta + coraz mniej graczy.

 

Chętnie zagram z jakąś ogarniętą paczką na jakimś serwerze :) 

Czekam na propozycje.

 

Nagroda : LIKE 

POZDRO

 

Polecam metinek.eu start w ten piatek. 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  

-Max level około 120lv.

-serwer medium(mogą być elementy hard),

-skille trzeba samemu wbijac(nie za trudno),

-nie za dużo epików(3-4 sety),

-żeby nie trzeba było samemu konia robić.

 

Dodatkowe Info:

-dużo osób online(600+),

-kiedyś był bardzo fajny serwer jak escaria, długo nie postał bo nie opłacili maszyny, ale serwer super(szukam coś takiego)

 

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

Tiveria!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  

-Max level około 120lv.

-serwer medium(mogą być elementy hard),

-skille trzeba samemu wbijac(nie za trudno),

-nie za dużo epików(3-4 sety),

-żeby nie trzeba było samemu konia robić.

 

Dodatkowe Info:

-dużo osób online(600+),

-kiedyś był bardzo fajny serwer jak escaria, długo nie postał bo nie opłacili maszyny, ale serwer super(szukam coś takiego)

 

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

 

Tiveria powinna być ok.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!
Zależy mi najbardziej na:

serwer medium

duzo ludzi

start max msc temu

bez przesadnej ilosc ulp 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na:

serwer medium

duzo ludzi

start max msc temu

bez przesadnej ilosc ulp 

Shiva

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilny medium/easy
Dodatkowe Info: Muszą być szkaty serwerowe które dropią z mobów, grywalność 500+
Nagroda za pomoc: Symboliczny like

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilny medium/easy

Dodatkowe Info: Muszą być szkaty serwerowe które dropią z mobów, grywalność 500+

Nagroda za pomoc: Symboliczny like

xD

Rozumiem, że nie chcesz shivy? ;)

 

W takim razie Invoria. Zaraz coś fajnego jeszcze ci polecę :-)

 

@nie znalazłem nic fajnego w mojej liście serwerów. Ewentualnie możesz sprawdzić Virtual, nie jest on taki easy, jak tutaj w prezce :D

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!
Zależy mi najbardziej na: Stabilny serwer easy/medium :D
Dodatkowe Info: Zeby grało 500 osób + oraz żeby nie było za trudno z eq oraz bonami xD

Nagroda za pomoc: Like :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:easy/4fun
Dodatkowe Info:1.latwy exp 2.latwy drop 3.6/7 bon ale nie musi
Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/4fun

Dodatkowe Info:1.latwy exp 2.latwy drop 3.6/7 bon ale nie musi

Nagroda za pomoc:like

Dreikon

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer typu hard/medium
Dodatkowe Info:  tak z 300-400 osób online / nie podawać serwerów : astilia, ravia / jakis nowy serwer
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu hard/medium

Dodatkowe Info:  tak z 300-400 osób online / nie podawać serwerów : astilia, ravia / jakis nowy serwer

Nagroda za pomoc: lajk

 

Alios2.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...