Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miła atmosfera, można coś uzyskać bez IS'a, szybkie osiągnięcie max lvla; [nie promt2]; 

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV/EASY [pvp]);

Nagroda za pomoc: Lajk i moja wdzięczność  :)

 

Jeśli chodzi o to co napisałeś polecam ci w 100% :

XenoxMt2 

 

Szybkie lvl, da się osiągnąć bez IS eq i wgl ;)

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!! Pomocy !! 

 

ZZależy mi najbardzij na serwerze 4fun/PvP,Musi być stabilny i fajna zabawa w pvp :D

 

Dodatkowe infoarrow-10x10.png:Grałem na :4funmt2,Nextmt2.

 

Nagroda za pomocarrow-10x10.png:Lajk +5 * :)

 

 

Ps:Promt2 mi sie nie podoba jak by co

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!! Pomocy !! 

 

ZZależy mi najbardzij na serwerze 4fun/PvP,Musi być stabilny i fajna zabawa w pvp :D

 

Dodatkowe infoarrow-10x10.png:Grałem na :4funmt2,Nextmt2.

 

Nagroda za pomocarrow-10x10.png:Lajk +5 * :)

 

 

Ps:Promt2 mi sie nie podoba jak by co

Hammer (niestety grają tam ludzi z innych krajów), a ten serwer według mnie jest bardzo fajny Argentus.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Chcem zagrać na jakimś serwerze na PL"u zależy mi na dużej ilości graczy niskich/średnich cenach :)

Dodatkowe Info: Odpada serwer TBD 
Nagroda za pomoc:Lajk..

imetinlog_waxneqq.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!! Pomocy !! 

 

ZZależy mi najbardzij na serwerze 4fun/PvP,Musi być stabilny i fajna zabawa w pvp :D

 

Dodatkowe infoarrow-10x10.png:Grałem na :4funmt2,Nextmt2.

 

Nagroda za pomocarrow-10x10.png:Lajk +5 * :)

 

 

Ps:Promt2 mi sie nie podoba jak by co

LinaresMt2

Max lvl w 2h.

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Chcem zagrać na jakimś serwerze na PL"u zależy mi na dużej ilości graczy niskich/średnich cenach :)

Dodatkowe Info: Odpada serwer TBD Nagroda za pomoc:Lajk..

negros

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera z fajnym expem aby nadawał się na serie Let's Play 

Dodatkowe Info: Ma być mało epicków , dużo ludzi , duży exp ;) 
Nagroda za pomoc:Like

supra-z4-motoraty-800x200.jpg

Nick: Patryczeek

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Duuuuużej ilości osób, żeby nie były pustki. Żeby nie był to server który ma już np 3 lata.

Dodatkowe Info: Server bardziej pod easy ale medium/easy też jest ok. (np żeby nie był to jakiś mokryryszard.pl bo tam to jest przegięcie konkretne)
Nagroda za pomoc: Lajki i uścisk dłoni prezesa.

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Duuuuużej ilości osób, żeby nie były pustki. Żeby nie był to server który ma już np 3 lata.

Dodatkowe Info: Server bardziej pod easy ale medium/easy też jest ok. (np żeby nie był to jakiś mokryryszard.pl bo tam to jest przegięcie konkretne)

Nagroda za pomoc: Lajki i uścisk dłoni prezesa.

Dreikon

Asine

Metinek

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na - max lvl do 120 moze byc 99 :D

 medium/hard

 

łatwy zarobek

 

i brak nowych broni po 9999999999999DMG

zbroje tez ;d jak stary metin2pl ale ulatwiiony. ps ( nowy serw a nie co ma 3 lata )

 

nagroda?  5x laj i propsy

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na - max lvl do 120 moze byc 99 :D

 medium/hard

 

łatwy zarobek

 

i brak nowych broni po 9999999999999DMG

zbroje tez ;d jak stary metin2pl ale ulatwiiony. ps ( nowy serw a nie co ma 3 lata )

 

nagroda?  5x laj i propsy

exalion

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na start MAX lvl,bezpłatna rejstracja

Nie chce HammerMT2 bo tam w IS

Ani ProMT2 bo tam też IS

Ani 4FunMT2 bo tam za rejstracje sie płaci

jest jakis inny serwer?
Dodatkowe Info: Nie che by w Is były jakieeś itemy co dają np XXL sily czyli tyle co nie mozna w grze zrobic

Nagroda za pomoc: Lajk ?

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-max lvl  ok.160

-małej liczbie dungeonów

-liczba graczy online 400+

-mała liczba ulepszaczy

-dużo epików (bez przesady)

Nie podawać mi:

-Xenoxa oraz jego klonów tzn Gondor

-Invorii

-Pandory

-Elite

-Virtuala

-Shivy

-Asine

-Metinek

Nagroda lajki

Każdy komentarz niezgodny z opisem będzie zgłaszany jako spam :)

OYViJFL.png

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na: Duuuuużej ilości osób, żeby nie były pustki. Żeby nie był to server który ma już np 3 lata.

Dodatkowe Info: Server bardziej pod easy ale medium/easy też jest ok. (np żeby nie był to jakiś mokryryszard.pl bo tam to jest przegięcie konkretne)

Nagroda za pomoc: Lajki i uścisk dłoni prezesa.

 

polecam asine, zaufany i nowy serwer

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-max lvl  250

-Bardzo szybki exp ale nie żadne komendy na lvl tylko expienie samemu

-z EQ nie musi być łatwo jestem cierpliwy lubie dropić :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
-max lvl  250
-Bardzo szybki exp ale nie żadne komendy na lvl tylko expienie samemu
-z EQ nie musi być łatwo jestem cierpliwy lubie dropić :D

 

LinaresMt2

Max lvl 255 (wbijesz go w 2h).

Bossy na każdej mapce.

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużo dungeonów, mało epików, najlepiej Hard, i żebym mógł potem konto bez problemu sprzedać

Dodatkowe Info: Mam zamiar wyjebać ok. 80zł smsem na is'a na początek, żeby zrobić fajne eq itp. Najbardziej interesuje mnie TBD/Ravia/Balmora, ale inne też możecie podać

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo dungeonów, mało epików, najlepiej Hard, i żebym mógł potem konto bez problemu sprzedać

Dodatkowe Info: Mam zamiar wyjebać ok. 80zł smsem na is'a na początek, żeby zrobić fajne eq itp. Najbardziej interesuje mnie TBD/Ravia/Balmora, ale inne też możecie podać

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Jak nie przeszkadza Ci łubu dubu jeba* fubu to ravia :)

Jak nie przeszkadzają CI złodziej jako admin to balmorka.

TBD nie polecam ;)

OYViJFL.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
-max lvl  250
-Bardzo szybki exp ale nie żadne komendy na lvl tylko expienie samemu
-z EQ nie musi być łatwo jestem cierpliwy lubie dropić :D

 

deila.eu za niedługo start

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy, ale może być też easy/medium, brak chorych bonów , wielkich lvl, max to 150 , tysiąca broni, zbroi itp, populacja 500+

Dodatkowe Info: Szukam serwera na wakacje, gdzie można łatwo wbić level, w miarę łatwo (dropiąc coś) zarobić na EQ  i żeby był to stabilny serwer

Nagroda za pomoc: Lajk 

91.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy, ale może być też easy/medium, brak chorych bonów , wielkich lvl, max to 150 , tysiąca broni, zbroi itp, populacja 500+

Dodatkowe Info: Szukam serwera na wakacje, gdzie można łatwo wbić level, w miarę łatwo (dropiąc coś) zarobić na EQ  i żeby był to stabilny serwer

Nagroda za pomoc: Lajk 

 

Metinek.eu nie ma niestety 150 max tylko 200 ale szybko go nabijesz ma niecały tydzień.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo dungeonów, mało epików, najlepiej Hard, i żebym mógł potem konto bez problemu sprzedać

Dodatkowe Info: Mam zamiar wyjebać ok. 80zł smsem na is'a na początek, żeby zrobić fajne eq itp. Najbardziej interesuje mnie TBD/Ravia/Balmora, ale inne też możecie podać

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

polecam PLa (tbd)

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo dungeonów, mało epików, najlepiej Hard, i żebym mógł potem konto bez problemu sprzedać

Dodatkowe Info: Mam zamiar wyjebać ok. 80zł smsem na is'a na początek, żeby zrobić fajne eq itp. Najbardziej interesuje mnie TBD/Ravia/Balmora, ale inne też możecie podać

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

balmora,ostatnio wprowadzili dosc ciekawy dungeon dla nizszych lvli.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie graarrow-10x10.pngć! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max lvl 135-150 taki medium/hard bardziej medium ,żeby nie było dużo epicków i bony łatwo wchodziły chodzi mi ,ze abs od razu wlazi na 15 a nie na 5/10/15 , łatwy zarobek.
Dodatkowe Info: Fajnie by było jak by serwer był na kamer modzie jak nie to nie ,serwer też może być nopwy aby grało min 600 -700ludzi.
Nagrodaarrow-10x10.png za pomoc: Lajk

1373701876-U969346.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...