Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybki expie ;) nie monotonnym ;) 4 dni = eq+max lvl ;) Dużą ilością graczy. Rozbudowanym systemem ulepszeń. Nie interesują mnie serwery na których pvp trwa 2 skile ;3. 

Dodatkowe Info: Grałem już na ;)

  • Glador
  • ProMT2
  • Divine
  • metek2.pl 

Nagroda za pomoc: Lajki ;333333

"CHORY RAP , CHORE BITY I CHORA GADKA STYL TAK BRÓDNY ŻE MAJC SIE ZATKAŁ" :3

1382208889-U432388.png

"Dobrze znasz nas wejście w drzwi butem a jak masza jakiś problem to Ch*j ci w dupe"

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 99 lv max
Dodatkowe Info: Wysoki exp, serwer nastawiony na pvp. Wbijamy szybko lub instantowo lvl 99 kupujemy eq robimy je pod pvp i gramy.
Nagroda za pomoc:Buziaczek

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki expie ;) nie monotonnym ;) 4 dni = eq+max lvl ;) Dużą ilością graczy. Rozbudowanym systemem ulepszeń. Nie interesują mnie serwery na których pvp trwa 2 skile ;3. 

Dodatkowe Info: Grałem już na ;)

  • Glador
  • ProMT2
  • Divine
  • metek2.pl 

Nagroda za pomoc: Lajki ;333333

Invoria tam nie ma pvp na 2 skile rozbudowany syske ulepszen, w max tydzien mozesz miec wszystko lacznie z IS

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer medium 120-180 lvl max, mało epików, ludzi +500, łatwo się dorobić bez wydawania is, mało ulepszaczy, jakiś event by się przydał co jakiś czas
Dodatkowe Info: miła atmosfera, w miarę szybki exp, odpada Tiveria, ale zajebisty był serwer, jeżeli ma ktoś coś do niego podobnego pisać!
Nagroda za pomoc: limit LIKE

Opublikowano

Opłaca się grać na Virtualmt2 lub Pandoramt2 ?

Na Virtualu jak najbardziej

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium 120-180 lvl max, mało epików, ludzi +500, łatwo się dorobić bez wydawania is, mało ulepszaczy, jakiś event by się przydał co jakiś czas

Dodatkowe Info: miła atmosfera, w miarę szybki exp, odpada Tiveria, ale zajebisty był serwer, jeżeli ma ktoś coś do niego podobnego pisać!

Nagroda za pomoc: limit LIKE

Invoria

Shiva

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Priv Easy, Max 250-255 lv. dużo broni i zbroii
Dodatkowe Info: Łatwy zarobek, dużo dungeonów, w miarę dużo ludzi.
Nagroda za pomoc: Limit like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Priv Easy, Max 250-255 lv. dużo broni i zbroii

Dodatkowe Info: Łatwy zarobek, dużo dungeonów, w miarę dużo ludzi.

Nagroda za pomoc: Limit like

PandoraMT2 , EliteMT2 tylko nie ma dageonów

Opublikowano

Na Virtualu jak najbardziej

 

Invoria

Shiva

 

SERWERY MEDIUM! Nie easy... najlepiej coś w stylu TIVERIA.PL, jeżeli nie to najlepiej max 150-160 lvl

Opublikowano

Opłaca się grać na Virtualmt2 lub Pandoramt2 ? 

Z tych dwóch lepiej wybrać Virtual. Grałem na tych 2 serwerach i virtual wydaje mi się fajniejszy względem zabawy.

Opublikowano

SERWERY MEDIUM! Nie easy... najlepiej coś w stylu TIVERIA.PL, jeżeli nie to najlepiej max 150-160 lvl

Są to serwery medium, ale ok ;)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Priv Easy, Max 250-255 lv. dużo broni i zbroiiDodatkowe Info: Łatwy zarobek, dużo dungeonów, w miarę dużo ludzi.Nagroda za pomoc: Limit like

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy. Im bardziej przypomina Diamond MT2, tym lepiej. 

Dodatkowe Info: zależy mi głównie na klimacie. Chcę grać z przyjemnością bez potrzeby inwestowania w IS. 

Nagroda za pomoc: repo + 5*.

26277095327341632366.png


Nick: Wojownik (tak, to jest nick)

Opublikowano

Są to serwery medium, ale ok ;)

 

Tiveria - to jest serwer medium :) Porównaj sobie te serwery i dopiero pisz

 

PS. Macie coś PODOBNEGO do TIveria.pl ? Leci limit like za dobry serwer!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!  -  Szukam serwera
Zależy mi najbardziej na[Dedyk] HARD
Dodatkowe Infook. 1000 graczy, stały serwer który nie padnie za szybko , musi byc to serwer na ktorym warto jeszcze zaczac od zera
Nagroda za pomoc like

Próba uargumentowania czegokolwiek idiotom, jest równie podstawna jak mówienie garbatemu by się wyprostował

29 pkt ostrzeżeń <3 Jedziemy do 100
 

NIE GRAJ TO CI ZASZKODZI.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! - Szukam serwera

Zależy mi najbardziej na: [Dedyk] HARD

Dodatkowe Info: ok. 1000 graczy, stały serwer który nie padnie za szybko , musi byc to serwer na ktorym warto jeszcze zaczac od zera

Nagroda za pomoc like

Astilia

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy. Im bardziej przypomina Diamond MT2, tym lepiej. 
Dodatkowe Info: zależy mi głównie na klimacie. Chcę grać z przyjemnością bez potrzeby inwestowania w IS. 
Nagroda za pomoc: repo + 5*.

 

metinek.eu

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer

medium 120-160 max, mało

epików, ludzi +500, łatwo się dorobić

bez wydawania is, mało ulepszaczy,

jakiś event by się przydał co jakiś

czas

Dodatkowe Info: miła atmosfera, w

miarę szybki exp, odpada Tiveria, ale

zajebisty był serwer, jeżeli ma ktoś

coś do niego podobnego pisać!

Nagroda za pomoc: limit LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium bez jakis specjalnych udziwnien i z duza iloscia grajacych osob.
Dodatkowe Info: Nie chce miliona nowych zbroi albo broni. Wiec Xenox czy inne tego typu serwery odpadaja.
Nagroda za pomoc: Limit.

WBIOJVy.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium bez jakis specjalnych udziwnien i z duza iloscia grajacych osob.

Dodatkowe Info: Nie chce miliona nowych zbroi albo broni. Wiec Xenox czy inne tego typu serwery odpadaja.

Nagroda za pomoc: Limit.

Virtual. Tyle, że to easy serwer.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium bez jakis specjalnych udziwnien i z duza iloscia grajacych osob.

Dodatkowe Info: Nie chce miliona nowych zbroi albo broni. Wiec Xenox czy inne tego typu serwery odpadaja.

Nagroda za pomoc: Limit.

Dreikon

Virtual

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Hard/Medium

Dodatkowe Info:Dość tanie eq / ulepszacze

Nagroda za pomoc:Lajk..

 

Jeżeli szukasz serwera hard/medium zapraszam na

www.nevuria.pl
 
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najbardziej zalezy mi na tym zeby expilo sie przyjemnie, w 1 dzien 70lv.
Dodatkowe Info:Serwer Prywatny, Polski. Najlepiej zeby bony wchodzily odrazu MAX i ulepszacze tylkodo epikow lub jakos ograniczone
Nagroda za pomoc: Lajki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...