Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer 4fun / pvp eq u handlarzy

Dodatkowe Info: Najlepiej darmowy nie 4funmt2

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

4death

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo dungów

Dodatkowe Info: easy/medium (bardziej to 2)

Nagroda za pomoc: like

Shiva, Invoria

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy szybki exp w miare tanio na rynku 

Dodatkowe Info:  Szybki exp itp to co na serwer easy

Nagroda za pomoc: like i 5 na profil

 

Dreikon , Glador , Invoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard
Dodatkowe Info: podobny do metina2pl troche szybszy exp i drop
Nagroda za pomoc: like i 5 na profil

Jeszcze potrzeba mi serwer zeby było dużo graczy ":)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard

Dodatkowe Info: podobny do metina2pl troche szybszy exp i drop

Nagroda za pomoc: like i 5 na profil

Jeszcze potrzeba mi serwer zeby było dużo graczy ":)

Ascarial(mniej) i Exalion(dosłownie PL.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard

Dodatkowe Info: podobny do metina2pl troche szybszy exp i drop

Nagroda za pomoc: like i 5 na profil

Jeszcze potrzeba mi serwer zeby było dużo graczy ":)

Global SG (wszystk0 lepsze)

Astilia/Pandorum

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/medium. Dużo online, mało nowości, epików i innych pierdółek, max lvl 150, nie więcej. Te same królestwa co w oryginale. Bojowiec na start.
Dodatkowe Info: Coś na podobe starego LocMt2, tyle że PL.
Nagroda za pomoc: Skromny ale szczery like :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Easy/medium. Dużo online, mało nowości, epików i innych pierdółek, max lvl 150, nie więcej. Te same królestwa co w oryginale. Bojowiec na start.Dodatkowe Info: Coś na podobe starego LocMt2, tyle że PL.Nagroda za pomoc: Skromny ale szczery like :)

avalonmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Easy/Medium

♦ 500 + graczy.

♦ Serwer nie ma więcej niż miesiąc.

♦ Da się osiągnąć wszystko bez IS'a

♦ Administracja interesuje się serwerem.

♦ Konkursy/OX/Eventy
Dodatkowe Info: Nie INVORIA ANI SHIVAMT2!
Nagroda za pomoc: LIMIT LIKE / 5 W PROFILU!

25jkv9c.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Easy/Medium

♦ 500 + graczy.

♦ Serwer nie ma więcej niż miesiąc.

♦ Da się osiągnąć wszystko bez IS'a

♦ Administracja interesuje się serwerem.

♦ Konkursy/OX/Eventy

Dodatkowe Info: Nie INVORIA ANI SHIVAMT2!

Nagroda za pomoc: LIMIT LIKE / 5 W PROFILU!

Shiva

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-medium,może być easy ale taki średni xD

-600graczy online 

-dużo dungeonów

-trute żeby było dośc łatwo zdobyć

-miła atmosfera

-dużo ewentów

-2/3 sety bizu nie licząc łez

-3/5 sety broni i zbr

Dodatkowe Info:

podane wyżej
Nagroda za pomoc:

+,fajny koment w profilu :>

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duża ilość ludzi
Dodatkowe Info: Serwer medium/easy, nowy gdzie gra obecnie najwięcej ludzi (proszę nie pisać serwerów typu DiamondMT2). Wolałbym medium niż easy.
Nagroda za pomoc:-

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: mega wielkiej ilości ludzi, oraz przyjemnej atmosferze:)Dodatkowe Info:     Jakie krolestwo wybrac? W ktorym jest najwiecej ludzi ?Nagroda za pomoc: WIELKIE DZIEKI!

virtualmt2/jinno

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość ludzi

Dodatkowe Info: Serwer medium/easy, nowy gdzie gra obecnie najwięcej ludzi (proszę nie pisać serwerów typu DiamondMT2). Wolałbym medium niż easy.

Nagroda za pomoc:-

PandorumMT2.PL

Medium :)

Opublikowano

Witam was bardzo serdecznie. Zwracam się do was z prosbą iż poszukuję servera mt2 na dłuuuugi czas aby na nim pograc. Interesuje mnie server easy/medium, min 1k graczy, by byl to nowy server, by było dużo nowosci na serverze m.in: bronie/zbroje,mapy,bossy itp. Server zeby byl ogarniety,admi aby dbali o niego!!
Tyle z mojej strony. Proszę o pomoc!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy, (tak z 500+) - medium, easy lub to i to połączone ;p
Dodatkowe Info: Nie shiva, dreikon, diamond and glador
Nagroda za pomoc: jak mi się spodoba twoja propozycja to poleco lajki

by Neosieł

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy, (tak z 500+) - medium, easy lub to i to połączone ;p

Dodatkowe Info: Nie shiva, dreikon, diamond and glador

Nagroda za pomoc: jak mi się spodoba twoja propozycja to poleco lajki

 

Invoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac. pomozcie.

ma byc to hard. gralem na balmorze cos podobne do tego. wazne aby serwer byl pewny i duzo graczy/

Dodatkowe Info: myslalem o ravi jakie jest wasze zdanie ?
Nagroda za pomoc: jak mi się spodoba twoja propozycja to poleca lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy, (tak z 500+) - medium, easy lub to i to połączone ;p

Dodatkowe Info: Nie shiva, dreikon, diamond and glador

Nagroda za pomoc: jak mi się spodoba twoja propozycja to poleco lajki

 

Metinek (masz zapowiedź na forum)

Man+Worshipping.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac. pomozcie.

ma byc to hard. gralem na balmorze cos podobne do tego. wazne aby serwer byl pewny i duzo graczy/

Dodatkowe Info: myslalem o ravi jakie jest wasze zdanie ?

Nagroda za pomoc: jak mi się spodoba twoja propozycja to poleca lajki

Astilia , Ravia

Opublikowano

Witam was bardzo serdecznie. Zwracam się do was z prosbą iż poszukuję servera mt2 na dłuuuugi czas aby na nim pograc. Interesuje mnie server easy/medium, min 1k graczy, by byl to nowy server, by było dużo nowosci na serverze m.in: bronie/zbroje,mapy,bossy itp. Server zeby byl ogarniety,admi aby dbali o niego!!

Tyle z mojej strony. Proszę o pomoc!!

 

imetin.

 

 

Nie wiem gdzie grac. pomozcie.

ma byc to hard. gralem na balmorze cos podobne do tego. wazne aby serwer byl pewny i duzo graczy/

Dodatkowe Info: myslalem o ravi jakie jest wasze zdanie ?

Nagroda za pomoc: jak mi się spodoba twoja propozycja to poleca lajki

Astilia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy, (tak z 500+) - medium, easy lub to i to połączone ;p

Dodatkowe Info: Nie shiva, dreikon, diamond and glador

Nagroda za pomoc: jak mi się spodoba twoja propozycja to poleco lajki

MokryRyszard

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: W miare swiezym servie medium z iloscia do 500
Dodatkowe Info: Cos w styly nervil aby nie bylo Bog wie jakich broni i ulepszaczy  max lvl okoolo 150
Nagroda za pomoc: jak mi się spodoba twoja propozycja to poleco lajki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...