Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zalezy mi na serverze medium max lvl okolo 160 okolo 500 osob  nie 1k (zeby exp i drop byl w miare przyjemny)


Dodatkowe Info: dobrze zeby wchodzily max bony( nie koniecznie)nie zbyt duza ilosc epikow


Gralem na dreikon invoria pandora elite itp....


Nagroda za pomoc: like


Najlepiej podajcie pare propozycji

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo dużej ilości ludzi ( w tysiakach) 
Dodatkowe Info: medium, moga byc i zagraniczne serwery, nawet bardziej niz pl

Nagroda za pomoc: oczywiscie lajkiii

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!  -  Szukam serwera

Zależy mi najbardziej na: [Dedyk] HARD

Dodatkowe Info: ok. 1000 graczy, Trudny exp, wiele nowości !

Nagroda za pomoc: Like

astilia.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tym, żeby gra nie wymagała wydawania hajsu na ISa i na allegro (jak to mamy na PL). Na tym, żeby nie było jakiegoś chorego ekwipunku w stylu "ekwipunek łowcy +100000 do pż" ani kd +10  tylko maks +5. Ogólnie coś w stylu Tiveria.pl.
Dodatkowe Info: Wiadomo- im więcej graczy tym lepiej. EXP też mógłby być podobny do tego na Tiveria.pl.
Nagroda za pomoc: Polajkuję coś.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym, żeby gra nie wymagała wydawania hajsu na ISa i na allegro (jak to mamy na PL). Na tym, żeby nie było jakiegoś chorego ekwipunku w stylu "ekwipunek łowcy +100000 do pż" ani kd +10  tylko maks +5. Ogólnie coś w stylu Tiveria.pl.

Dodatkowe Info: Wiadomo- im więcej graczy tym lepiej. EXP też mógłby być podobny do tego na Tiveria.pl.

Nagroda za pomoc: Polajkuję coś.

dreikon.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym, żeby gra nie wymagała wydawania hajsu na ISa i na allegro (jak to mamy na PL). Na tym, żeby nie było jakiegoś chorego ekwipunku w stylu "ekwipunek łowcy +100000 do pż" ani kd +10 tylko maks +5. Ogólnie coś w stylu Tiveria.pl.

Dodatkowe Info: Wiadomo- im więcej graczy tym lepiej. EXP też mógłby być podobny do tego na Tiveria.pl.

Nagroda za pomoc: Polajkuję coś.

Na plu nie musisz hajsu wydawać :-)

 

Polecam Invorie

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Bardzo dużej ilości ludzi ( w tysiakach) Dodatkowe Info: medium, moga byc i zagraniczne serwery, nawet bardziej niz pl

Nagroda za pomoc: oczywiscie lajkiii

virtualmt2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najbardziej zalezy mi na tym zeby expilo sie przyjemnie, w 1 dzien 70lv.

Dodatkowe Info:Serwer Prywatny, Polski. Najlepiej zeby bony wchodzily odrazu MAX i ulepszacze tylkodo epikow lub jakos ograniczone

Nagroda za pomoc: Lajki

 

dreikon.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy , bardzo dużo epików , przyjemnym expie , lvl 250 max , i oczywiście serwer proszę was bez IS'u i bez Allegro :) 

Dodatkowe Info: Szukam serwera z ilością graczy mniej więcej taką jak na PandoraMt2 , chciałbym bardzo dużo epików (broni i zbroi)

Nagroda za pomoc: Lajki ^^


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy , bardzo dużo epików , przyjemnym expie , lvl 250 max , i oczywiście serwer proszę was bez IS'u i bez Allegro :) 

Dodatkowe Info: Szukam serwera z ilością graczy mniej więcej taką jak na PandoraMt2 , chciałbym bardzo dużo epików (broni i zbroi)

Nagroda za pomoc: Lajki ^^

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy , bardzo dużo epików , przyjemnym expie , lvl 250 max , i oczywiście serwer proszę was bez IS'u i bez Allegro :)
Dodatkowe Info: Szukam serwera z ilością graczy mniej więcej taką jak na PandoraMt2 , chciałbym bardzo dużo epików (broni i zbroi)
Nagroda za pomoc: Lajki ^^

 

 

xenox/virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy , bardzo dużo epików , przyjemnym expie , lvl 250 max , i oczywiście serwer proszę was bez IS'u i bez Allegro :)
Dodatkowe Info: Szukam serwera z ilością graczy mniej więcej taką jak na PandoraMt2 , chciałbym bardzo dużo epików (broni i zbroi)
Nagroda za pomoc: Lajki ^^

 

 

Xenox/promt2/4funmt2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku petów 

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:like +5 :D

 

Glador S1, Kerunis,

je0o.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najbardziej zalezy mi na tym zeby expilo sie przyjemnie, w 1 dzien 70lv.

Dodatkowe Info:Serwer Prywatny, Polski. Najlepiej zeby bony wchodzily odrazu MAX i ulepszacze tylkodo epikow lub jakos ograniczone

Nagroda za pomoc: Lajki

 

deila.eu dzisiaj start

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

*Server Hard/Medium lub Easy.

*Ponad 900luda online (ma być 900 a nie 500/600..)

*Jeżeli hard to 10ku do G

*Łatwy zarobek (podaj sposóB)

*Max 5bonów.

Dodatkowe Info:

​Podajcie mi z 5serverów (od najlepszego do najgorszego)
Nagroda za pomoc:like +5  :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

*Server Hard/Medium lub Easy.

*Ponad 900luda online (ma być 900 a nie 500/600..)

*Jeżeli hard to 10ku do G

*Łatwy zarobek (podaj sposó B)

*Max 5bonów.

Dodatkowe Info:

​Podajcie mi z 5serverów (od najlepszego do najgorszego)

Nagroda za pomoc:like +5  :D

 

Astilia.pl Medium/Hard

Calmeria.pl Start 06.06 , jak narazie to zapowiada sie na jeden z najlepszych hard/medium. Serwer bardziej hard.

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Priv Easy, Max 250-255 lv. dużo broni i zbroii

Dodatkowe Info: Łatwy zarobek, dużo dungeonów, w miarę dużo ludzi.

Nagroda za pomoc: Limit like

LinaresMt2

POLECAM! :)

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Kostiumy łatwo dostępne/fryzki nowe /łatwy exp/ulepszanie
Dodatkowe Info:Typ serva easy exp
Nagroda za pomoc:Lajk...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Kostiumy łatwo dostępne/fryzki nowe /łatwy exp/ulepszanie

Dodatkowe Info:Typ serva easy exp

Nagroda za pomoc:Lajk...

LinaresMt2

Co prawda nie ma kostiumów, ale wiem, że administracja pracuje nad ich wprowadzeniem. 

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Serwer Easy/4fun

Dużo zbroi i broni (najlepiej niestandardowe, jak na większości serwerów)

Bez 6/7 i mało ładowania w IS'a

Dodatkowe Info:Linares, Xenox- grałam
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Easy/4fun

Dużo zbroi i broni (najlepiej niestandardowe, jak na większości serwerów)

Bez 6/7 i mało ładowania w IS'a

Dodatkowe Info:Linares, Xenox- grałam

Nagroda za pomoc: Like

invoria.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku petów 

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:like +5 :D

glador

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

 Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
EASY.Max lvl-120lvl.
Dodatkowe Info:

1.Chciałbym aby expienie nie skupiało się głównie w Av2 czy red lesie, najlepiej gdyby były dodane nowe expowiska od ok. 95lvl co 10-20 lvl.

2.Najlepiej gdyby ulepszacze byly wymagana na +7/8/9 i epiki i nie były zbyt trudne do zdobycia.

3.Maksymalny lvl najlepiej 120 ale może być w przedziale 120-150.

4.Magiczny metal dobrze żeby był ale ewentualnie droższy od bodzi w sklepie(w grze nie w IS)

5.Biolog najlepiej żeby wszystkie itemy które mu oddajemy można było oddawać jeden po drugim bez opóźnienia czasowego.

6.KD Moze być +9 i mogą być dodane jakieś nowe

7.IS Wiadomo musi być żeby serwer stał ale chcę aby cała gra zależała od tego czy ktoś inwestuje złotówki czy też nie

8.Zwój zmiany profesji może być. 

9.Bony 1/5. 2-3 wartości bonu np. 6/8/12 Int 8/10/15 abs. Jest to oczywiście przykład nie muszą być dokładnie takie. Lepiej żeby nie były dużo bardziej zwiększone niż na globalu jeśli wgl.

10.Bony 6/7 najlepiej żeby były

11.Jeśli chodzi o drop to najlepiej żeby było wyłączone dropienie zbędnych przedmiotów

12.Szansa na ulepszenie od +4-6 ok. 100% a na +9 ok. 70-90% (Nie mniej)

13.Miło by było gdyby na serwerze znajdowały się takie ułatwienia jak autopoty czy nieskończona pelerynka 

Zależy mi na tych mniej znanych na tych znanych grałem  :unsure: 

Nagroda za pomoc:Like!

                                                Zrobiłem post pszysłano mnie tutaj,skopiowałem jak by co :P 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...