Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam serwera -

 

 

-Easy

-dużo nowości nowe wierzchowce

-stabliny

-ciekawa grafika wyglad zbroi mieczy itp

-nie za łatwe i nie za trudne zdobywanie ulepszaczy itp

-Pety ( freee )

-Kostiumu ( Free)

-Dużo eventów

 

Każdy lubi serwer easy ( by odprężyć się i zrelaksować )

 

 

I wiele wiele innych !

 

Możecie brać przykład z innych popularnych serwerów ;)

 

 

 

Lv - 250

 

Zaangażowani GM

 

 

 

zrobicie taki serwerr a nie byle co aby był i zaraz upada

 

Kto takiego szuka

 

 

LIKE !

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam fajnego serva Easy lub Hard Tak żeby ok 300 w górę graczy??

Dreikon

Virtual

Astilia

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:EASY
Dodatkowe Info: serwer easy, 300+ osób max lvl 200-250
Nagroda za pomoc:LIKE 

3821057498_2ee6478d98.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:EASY

Dodatkowe Info: serwer easy, 300+ osób max lvl 200-250

Nagroda za pomoc:LIKE 

 

Trenix ! Polecam . Top nie tak wysoko jest . Mozna jeszcze pykac ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:żeby był to serwer easy
Dodatkowe Info:Serwer Prywatny Polski. Najlepiej zeby bony wchodziły na max i ulepszacze tylko do epików
Nagroda za pomoc:Like

 

 
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:żeby był to serwer easy
Dodatkowe Info:Serwer Prywatny Polski. Najlepiej zeby bony wchodziły na max i ulepszacze tylko do epików
Nagroda za pomoc:Like

 

 

 

Dreikon , Trenix - polecam ;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:żeby był to serwer easy
Dodatkowe Info:Serwer Prywatny Polski. Najlepiej zeby bony wchodziły na max i ulepszacze tylko do epików
Nagroda za pomoc:Like

 

 

Imetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac :(

Szukam jakiegoś serwera Medium w ostateczności mogę pograć na Easy/Medium

Fajnie by było gdyby grało tam trochę ludzi bo nie mam zamiaru grać na "martwym" serwerze :)

Chciałbym też żeby serwer nie był pod IS bo nie mam zamiaru wydawać na to zbyt dużo hajsu :)

No to chyba wsio ;p 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac :(

Szukam jakiegoś serwera Medium w ostateczności mogę pograć na Easy/Medium

Fajnie by było gdyby grało tam trochę ludzi bo nie mam zamiaru grać na "martwym" serwerze :)

Chciałbym też żeby serwer nie był pod IS bo nie mam zamiaru wydawać na to zbyt dużo hajsu :)

No to chyba wsio ;p 

ShivaMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym, żeby serwer był świeżo postawiony, maksymalny lvl nie za wysoki, żeby nie było za dużo ulepszeń broni/zbroi i żeby nie było tak dużo napie*dolonych dungeonów. Nie lubię serwerów, gdzie jest tego tak dużo.

Dodatkowe Info: Raczej nie.

Nagroda za pomoc: Lajk? ;-;

tmp_gfs1325172794_v2_output.gif

Skajpa, mamo!! SKAJPA! Nie mówi się SKAJPAJA, tylko mówi się SKAJPA, rozumiesz?!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: MEDIUM / EASY LUB EASY

Dodatkowe Info: Najlepiej by było dużo nowości, żeby nie było 6-7 bonu, ani szóstego skilla oraz by grało na serwerze CO NAJMNIEJ 1000 osób w godzinach szczytu by można było jakieś pvp porobić czy rozegrać kilka ciekawych wojenek.

Nagroda za pomoc: Lajk ^^

Mariner mt2 ;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na tym, żeby serwer był świeżo postawiony, maksymalny lvl nie za wysoki, żeby nie było za dużo ulepszeń broni/zbroi i żeby nie było tak dużo napie*dolonych dungeonów. Nie lubię serwerów, gdzie jest tego tak dużo.

 

Dodatkowe Info: Raczej nie.

 

Nagroda za pomoc: Lajk? ;-;

 

 

Astivia , Arius2 , Trenix

Opublikowano

Witam szukam popularnego serwera metin2 

Easy:

Medium:

Hard:

Z góry dziękuję i proszę nie podawać (Diamondmt2, Xenox, Dragonmt2) Takie znam  :) Wracam po długiej przerwie do metina więc nie orientuje się.

 

NANANANANANANANANANA... :3

say_cheese_avatar_100x100_43825.jpg

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-Rozbudowany system broni/zbroji (coś ala xenox)

-Łatwy dostęp do broni/zbroji na 70-80 lvle

-5 bonusów i 6/7 bony

-Tani dostęp do zaklęć (zmiany bonów itd.)

-Serwer twardo stojący (bez lagów)

-Dużo ludzi

-Brak nacisku na IS

-W miarę dobry exp, żeby szybko nadgonić istniejące tam 'koxy'

Dodatkowe Info: Oczekuję serwera podobnego do xenoxa, tam się fajnie grało ale bugi i upadający serwer sprawiły, że nie ma sensu tam grać

Nagroda za pomoc:  jakiś tam lajk, coś na pewno :)

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Eas,Medium
Dodatkowe Info:ponad 1k+ graczy ,łatwo lvl się wbija oraz eq gralem na :Diamondmt2.Linaresmt2,Pandora,xenox,elitemt2,imetin oraz żeby nie było żadnych dodatkowych zbroi itp najlepiej tak jak na diamondmt2
Nagroda za pomoc:lajki

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
-Rozbudowany system broni/zbroji (coś ala xenox)
-Łatwy dostęp do broni/zbroji na 70-80 lvle
-5 bonusów i 6/7 bony
-Tani dostęp do zaklęć (zmiany bonów itd.)
-Serwer twardo stojący (bez lagów)
-Dużo ludzi
-Brak nacisku na IS
-W miarę dobry exp, żeby szybko nadgonić istniejące tam 'koxy'
Dodatkowe Info: Oczekuję serwera podobnego do xenoxa, tam się fajnie grało ale bugi i upadający serwer sprawiły, że nie ma sensu tam grać
Nagroda za pomoc:  jakiś tam lajk, coś na pewno :)

 

Virtualmt2

 

@up to samo virtual

Opublikowano

Szukam serwera, na którym nie ma żadnych udziwnień (stare miasta zero dodatków) z zwyczajnymi bossami, broniami, rzeczami (typowo metin nie jakieś gówna) easy/medium oraz administracja jest uczciwa, pomocna ;)

Póki nie startuje chce się czysto, elegancko pobawić.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info:

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro, chce wyciągnąć najczystszą przyjemność z gry - Lecz czy mi się opłaca?

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

 

 

Wpadaj na Restynid.pl Startuje dzis ( Piątek godzina 18:00) http://www.mpcforum.pl/topic/1212400-restynidpl-okielznaj-strach-start-dzis-1800-dedykmediumhard/page-8  Zapraszam

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na tym, żeby serwer był świeżo postawiony, maksymalny lvl nie za wysoki, żeby nie było za dużo ulepszeń broni/zbroi i żeby nie było tak dużo napie*dolonych dungeonów. Nie lubię serwerów, gdzie jest tego tak dużo.

 

Dodatkowe Info: Raczej nie.

 

Nagroda za pomoc: Lajk? ;-;

 

 

 

Tak jak mówiłem - UP wpadaj na Restynid.pl zaraz start.

Opublikowano

Szukam serwera gdzie gra najwięcej obecnie ludzi ! 

Virtual i pandora 1400+. 

Gdzie teraz wszyscy ciupią

Z serwerow easy procz w/w nie znajdziesz zadnego z wieksza iloscia graczy.

Z hardow polecam ravie.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Szukam serwera gdzie gra najwięcej obecnie ludzi !

Virtual i pandora 1400+.

Gdzie teraz wszyscy ciupią

Imetin , metin5 , ravia , balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: lvl obojetny, mało epików, wlasciwie z jednego itema. Dobrze zbilansowane klasy. Medium ( ew Easy ). I aby był świeży ( maks. 2-3 mies )
Dodatkowe Info:

Mariner i wszelkie podobne stwory odpadają. Chciałbym aby serwer choć troche przypominał starego dobrego PL. Serwer podobny do NoxiaMt2.

Prosze o 3+ typy:)

Nagroda za pomoc: Lajk?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Eas,MediumDodatkowe Info:ponad 1k+ graczy ,łatwo lvl się wbija oraz eq gralem na :Diamondmt2.Linaresmt2,Pandora,xenox,elitemt2,imetin oraz żeby nie było żadnych dodatkowych zbroi itp najlepiej tak jak na diamondmt2Nagroda za pomoc:lajki

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwerach easy
Dodatkowe Info: max 250lvl , brak 6-7 , skile na 5lvl na p od razu , kd w sklepach od razu max ulepszone +5
Nagroda za pomoc: lajk?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...