Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kim grać Na Pl'u Wj mi sie znudził mam 70 idealny na metki w dt tak ze zarobek będe miał i ku pewnie tez zalezy mi bardziej posatac na Pvp . Pytałem ludzi to mówia ze teraz bm słaby jest a silny jest dagger jak mi radzicie kim zagrac?

Nie ten temat ale ci odpowiem xD

Dagger jest absolutnym liderem pvp na plu. Oczywiście musisz mieć b.dobre eq i skille (chmura zasadzka sztylet) g+ i kosa w chuj. Sam mam daggera 70 lvl do pvp i wiem co pisze ;)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Aby serwer był Hadr/Medium , było w miarę dużo graczy i stał długo.
Dodatkowe Info: Grę chce zacząć od nowa :) 
Nagroda za pomoc:+ na MPC :) 

Opublikowano

Kim grać Na Pl'u Wj mi sie znudził mam 70 idealny na metki w dt tak ze  zarobek będe miał i ku pewnie tez zalezy mi  bardziej posatac na Pvp . Pytałem ludzi to mówia ze teraz bm słaby jest a silny jest dagger jak mi  radzicie kim zagrac? 

 

Sura Wp

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Aby serwer był Hadr/Medium , było w miarę dużo graczy i stał długo.

Dodatkowe Info: Grę chce zacząć od nowa :)

Nagroda za pomoc:+ na MPC :)

Ascarial Exalion

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dosc nowy serwer, duzo ludzi, latwo o hajs

Dodatkowe Info: Planuję wydać na IS jednorazowo max 50 zł (sms).

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dosc nowy serwer, duzo ludzi, latwo o hajs

Dodatkowe Info: Planuję wydać na IS jednorazowo max 50 zł (sms).

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Deila.pl serwer ma kilka dni a gra prawie 2k ludzi i licznik wcale nie jest podkrecony bo ludzi na spotach tyle ze w pt trzeba expic xD
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

  • Brak Zwierzątek
  • Brak Kostiumów
  • Brak Smoczej alchemii
  • KD max +4 (może być, że szansa na umieszczenie KD = 100%)
  • Max Lvl ~150
  • Około max 4 - 5 setów EQ
  • Instr. u Handlarzy (55Ku do G1)

Dodatkowe Info:

  • Zależy mi na serwerze, który parametrami i systemem rozgrywki będzie przypominał klasyczny Metin2.pl A.D. 2007, ale z charakterystyką Easy/Medium

Nagroda za pomoc:

  • Like
  • Krata piwa

arijh2.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer typu Divine World s2 - czyli dużo osób i łatwy exp
Dodatkowe Info:  tak z 300-400 osób online
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Deila.pl serwer ma kilka dni a gra prawie 2k ludzi i licznik wcale nie jest podkrecony bo ludzi na spotach tyle ze w pt trzeba expic xD

A dam radę w razie czego sprzedać postać za jakąśtam sume?

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium / Easy
Dodatkowe Info: Serwer bez 6/7, nie za stary, minimum 700+ osób online, Nie za dużo ulepszeń broni i zbroi. (Serwer podobny do diamonda)
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: dosc nowy serwer, duzo ludzi, latwo o hajsDodatkowe Info: Planuję wydać na IS jednorazowo max 50 zł (sms).Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Deila

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: aby bardzo latwo bylo zarobic na itemkiDodatkowe Info: zeby gralo przynajmniej z 150 osobNagroda za pomoc: Lajk
Dreikon

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:
  • Brak Zwierzątek
  • Brak Kostiumów
  • Brak Smoczej alchemii
  • KD max +4 (może być, że szansa na umieszczenie KD = 100%)
  • Max Lvl ~150
  • Około max 4 - 5 setów EQ
  • Instr. u Handlarzy (55Ku do G1)

Dodatkowe Info:

  • Zależy mi na serwerze, który parametrami i systemem rozgrywki będzie przypominał klasyczny Metin2.pl A.D. 2007, ale z charakterystyką Easy/Medium

Nagroda za pomoc:

  • Like
  • Krata piwa

Elitemt2 grałeś??

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serwer typu Divine World s2 - czyli dużo osób i łatwy expDodatkowe Info: tak z 300-400 osób onlineNagroda za pomoc: lajk
Deila/Shiva

 

A dam radę w razie czego sprzedać postać za jakąśtam sume?
Postać wątpie, perf eq może i tak.

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Eas,Medium

Dodatkowe Info:ponad 1k+ graczy ,łatwo lvl się wbija oraz eq gralem na :Diamondmt2.Linaresmt2,Pandora,xenox,elitemt2,imetin oraz żeby nie było żadnych dodatkowych zbroi itp najlepiej tak jak na diamondmt2

Nagroda za pomoc:lajki

Dreikon.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium

Dodatkowe Info:dość dużo graczy minimalnie 600-700

Nagroda za pomoc:lajki

Invoria

Shiva

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Easy/MediumDodatkowe Info:dość dużo graczy minimalnie 600-700Nagroda za pomoc:lajki

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!
Zależy mi najbardziej na:

  • Brak Zwierzątek
  • Brak Kostiumów
  • Brak Smoczej alchemii
  • KD max +4
  • Max Lvl ~250
  • Około max 4 - 5 setów EQ

Dodatkowe Info:

  • Zależy mi na serwerze, który parametrami i systemem rozgrywki będzie przypominał klasyczny Metin2.pl . 2007, ale z charakterystyką Easy
  • Inny serwer niż EliteMt2 :)

Nagroda za pomoc:

  • Like
Opublikowano

Szukam serwera easy gdzie łatwo wbić max lvl.

 

Exp szybki

 

Eq łatwe do zdobycia

 

Miła atmosfera, brak gimbów i JP 1000000%.

 

Ogólnie server Fun/PvP

k,NjM1NDYxMzcsNDU0OTYxMDQ=,f,PaigeOrbing4.gif
Opublikowano

Witam.
 

Szukam serwera w miarę gdzie jest dużo graczy i nie jest zbyt nudny..
Najlepiej coś podobnego do GladorA :
- niezbyt dużo nowości i bałaganu z pieczęciami, lizakami, srakami...
- łatwy i w miarę szybki exp
- zrównoważone bonusy (bardziej widowiskowe PVP czyli skille +40k) 
- bez nudów 
- najlepiej glador ale nie da sie sciagnac klienta + coraz mniej graczy.

Chętnie zagram z jakąś ogarniętą paczką na jakimś serwerze :) 
Czekam na propozycje.

Nagroda : LIKE 

POZDRO

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej ?: na easy, łatwo wbić MAX LVL, Dużo luda podobny do xenoxmt2 i argentusmt2
Dodatkowe Info: bez serwerów u góry
Nagroda za pomoc: Polubie :3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej ?: na easy, łatwo wbić MAX LVL, Dużo luda podobny do xenoxmt2 i argentusmt2

Dodatkowe Info: bez serwerów u góry

Nagroda za pomoc: Polubie :3

 

Dreikon . Trenix

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym, żeby serwer był świeżo postawiony, maksymalny lvl nie za wysoki, żeby nie było za dużo ulepszeń broni/zbroi i żeby nie było tak dużo napie*dolonych dungeonów. Nie lubię serwerów, gdzie jest tego tak dużo.

Dodatkowe Info: Raczej nie.

Nagroda za pomoc: Lajk? ;-;

tmp_gfs1325172794_v2_output.gif

Skajpa, mamo!! SKAJPA! Nie mówi się SKAJPAJA, tylko mówi się SKAJPA, rozumiesz?!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na tym, żeby serwer był świeżo postawiony, maksymalny lvl nie za wysoki, żeby nie było za dużo ulepszeń broni/zbroi i żeby nie było tak dużo napie*dolonych dungeonów. Nie lubię serwerów, gdzie jest tego tak dużo.

 

Dodatkowe Info: Raczej nie.

 

Nagroda za pomoc: Lajk? ;-;

 

Nevuria

j9Crtu8.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Metin 4Fun/Easy
Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie fajnie pograc szybko lvl nabic i na bossy chodzic itp oraz jakiejs druzyny na dungi itp.
Nagroda za pomoc:Lajk?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin 4Fun/Easy

Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie fajnie pograc szybko lvl nabic i na bossy chodzic itp oraz jakiejs druzyny na dungi itp.

Nagroda za pomoc:Lajk?

Virtualmt2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...